Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zamiennik lotki klapy avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko juz wiem, dzieki kolego!

Opublikowano

co w takim razie trzeba rezac przy b7 ?

Wystarczy zeszlifować zaokrąglenia na rogach wgłębienia lotki (na samym końcu) i pasuję wszystko P&P do B6

Opublikowano

Moi drodzy:

Otrzymałem dziś zamiennik.

Moje wrażenia:

Lekka, solidna, jakiś kompozyt plastiku. Nie sadzę aby cokolwiek mogło z warunków atmosferycznych czy jakiś klej mocujący to uszkodzić odkształcić.

Rogi lotki są cienkie dobrze wyprofilowane nic nie odstaje itp.

Lotka jest w stanie surowym sprzedawca zaleca zmatowienie, położenie podkładu i następnie malowanie.

Wczoraj o 16 dostałem uderzenie w prawy tył ;/ Lampa zderzak i klapa do wymiany. Póki nie będzie rzeczoznawcy nic nie ruszam więc z przyłożeniem do auta czekam. Relacje zdam innym razem.

Zdjęcia na gorąco:zsppis.jpgsor1ip.jpg34q22ic.jpg32zm0wl.jpg

Opublikowano

Moi drodzy:

Otrzymałem dziś zamiennik.

Moje wrażenia:

Lekka, solidna, jakiś kompozyt plastiku. Nie sadzę aby cokolwiek mogło z warunków atmosferycznych czy jakiś klej mocujący to uszkodzić odkształcić.

Rogi lotki są cienkie dobrze wyprofilowane nic nie odstaje itp.

Lotka jest w stanie surowym sprzedawca zaleca zmatowienie, położenie podkładu i następnie malowanie.

Wczoraj o 16 dostałem uderzenie w prawy tył ;/ Lampa zderzak i klapa do wymiany. Póki nie będzie rzeczoznawcy nic nie ruszam więc z przyłożeniem do auta czekam. Relacje zdam innym razem.

Zdjęcia na gorąco:zsppis.jpgsor1ip.jpg34q22ic.jpg32zm0wl.jpg

masz jakiś link do aukcji ,na sucho nie możesz jej położyć na auto i cyknąć fotę

Opublikowano

Moi drodzy:

Otrzymałem dziś zamiennik.

Moje wrażenia:

Lekka, solidna, jakiś kompozyt plastiku. Nie sadzę aby cokolwiek mogło z warunków atmosferycznych czy jakiś klej mocujący to uszkodzić odkształcić.

Rogi lotki są cienkie dobrze wyprofilowane nic nie odstaje itp.

Lotka jest w stanie surowym sprzedawca zaleca zmatowienie, położenie podkładu i następnie malowanie.

Wczoraj o 16 dostałem uderzenie w prawy tył ;/ Lampa zderzak i klapa do wymiany. Póki nie będzie rzeczoznawcy nic nie ruszam więc z przyłożeniem do auta czekam. Relacje zdam innym razem.

Zdjęcia na gorąco:zsppis.jpgsor1ip.jpg34q22ic.jpg32zm0wl.jpg

masz jakiś link do aukcji ,na sucho nie możesz jej położyć na auto i cyknąć fotę

chyba nie bo ma auto rozbite a na aucie ma już jakaś lotkę ;p

Opublikowano

link do aukcji ?? zapodac mozesz

Opublikowano

link do aukcji ?? zapodac mozesz

http://www.tfbtuning.pl/pl/

Opublikowano

a co do lotki z b7, posiadam takową i trochę się głowie jak to podciąć. Może ktoś zapodać fotkę jak macie to podcięte? całe te ścianki boczne wnęki na stop czy tylko aby się dopasować do niego? będę wdzięczny za fotkę z podpowiedzią.

Opublikowano

Czyli jak mowisz ze plastik to nie powinno byc pofalowań. 170zł dobra cena, chyba się skuszę ale czekam na foto na gotowo:)

Opublikowano

Niebawem wrzucę foto. Moje auto leci do aso :)

Opublikowano

a co do lotki z b7, posiadam takową i trochę się głowie jak to podciąć. Może ktoś zapodać fotkę jak macie to podcięte? całe te ścianki boczne wnęki na stop czy tylko aby się dopasować do niego? będę wdzięczny za fotkę z podpowiedzią.

kolego lotke z b7 trzeba dosunąc do swiatełka stop i zobaczysz

trzeba szlifnąc 2 górne rogi o grubosc swiatełka zeby doszła do 0.

ale po zamontowaniu juz sie nie da wysunąc stopu bo lotka bedzie trzymać

nie da sie przyciąć do konta 90 bo przecioł bys całkiem.

Opublikowano

Dzięki kolego lysy za podpowiedź. Właśnie myślałem żeby tak to ogarnąć, żeby stop wyjąć. Ale jak się temu przyglądałem to trzeba by sporo wyciąć i dać jakiemuś plastikarzowi do zaslepienia.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niebawem wrzucę foto. Moje auto leci do aso :)

Jak tam kolego , uporali się już z autem ? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też zamówiłem tą lotkę w TFB Tuning.

Mam tylko nadzieję, że gość wysłał, bo kazał sobie wysłać smsa z danymi, a chciałem za pobraniem?

____edit

Właśnie odebrałem przesyłkę.

Przyznam, że na pierwszy rzut oka lotka wygląda dosyć solidnie. Nie jest to włókno szklane, a solidny kawałek czarnego plastiku. Nawet niepomalowana wygląda ładnie. Wieczorem przymierzę ją do klapy i się okaże, jak pasuje.

Edytowane przez kqba

Opublikowano

wrzuć jakieś foto ,ja jest spasowana

Opublikowano

I jak to pasuje?

Opublikowano

poczekamy może ktoś wklei jakieś zdjęcie

Opublikowano

i92gwqmx.jpgssieqarr.jpgbsh5do3t.jpg

Opublikowano

Nie wygląda to źle :)
Długo masz zamontowaną tą lotkę ?
Listwy to też zamienniki ?

Opublikowano

Nie wygląda to źle :)

Długo masz zamontowaną tą lotkę ?

Listwy to też zamienniki ?

Lotkę dopiero 2 tygodnie. Listwy pół roku (też zamienniki). Mi się podoba i jestem zadowolony:)

Edytowane przez maciej12312

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.