Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie a4 i a6 to porażka pod tym wzgedem,juz nawet superb ma wiecej miejsca ;)

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

Dokładnie a4 i a6 to porażka pod tym wzgedem,juz nawet superb ma wiecej miejsca ;)

mi się wydaje że a6 jest ogromne pod tym względem :) takie wrażenie przesiadając sie z a4

Opublikowano
  • Autor

kolejne piekne spotrzezenie w przedlifice - brak napinaczy w glowicach... prostota jest piekna

Opublikowano

w ABZ wałki są spięte trybami :D ogólnie silnik prosty jak cep..... Sam mam chęć często na poczciwego ABZ

Edytowane przez koziol1172

Opublikowano
  • Autor

polecam, kultura pracy, wzglednie tanie czesci i prostota... toć to ma tylko dwie sondy, wywala sie katy bez zadnych emulatorow... ciesze sie ze nie doplacalem jeszcze dychy do polifta gdzie dla 10KM silnik jest 2 razy bardziej skomplikowany


jak doczekam sie czasow kiedy bede mogl odlozyc troche hajsu na glupoty, kupie sobie jakiegos zdechlego v6 w b5 quattro i wsadze tam takiego samego ABZta, 300KM dla takiej budy wystarczy to poszalenia bez zbednych udziwnien typu turbo :D






Opublikowano

Fajny wózek :-) Chyba widziałem go nawet w ogłoszeniach na otomoto.

Z wyposażenia brakuje jeszcze pakietu skórzanego, gdzie dolna część deski, część tunelu środkowego i plastiki w boczkach drzwi są obszyte skórą. Pamiętam, że był jeszcze pakiet skórzany, gdzie cała deska rozdzielcza była obszyta skórą.

Ehh... też poluję na D2 ale nie wiem czy polift czy przedlift.

Opublikowano
  • Autor

to nic :) ostatnio odkrylem modul ulatwiajacy wsiadanie i wysiadanie, co wiecej nawet w d3 nie jest tak rozbudowany bo tam kiera idzie tylko do gory po wyjeciu kluczyka a u mnie dodatkowo sie wsuwa :)
auto poznaje wciaz, coraz bardziej stukaja wahacze z przodu ale cos sie zaradzi

Opublikowano

Czasem w D2 nie ma z przodu wahaczy jak w B5?

Opublikowano
  • Autor

W przedlifcie te same prócz dwóch przednich górnych są trochę dłuższe, reszta to samo, czyli z 8, 6 jest takich samych

Opublikowano

A w polifcie przednie zawieszenie jest inne?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy ALU zwrotnicy nie było gdzie dolny prosty wahacz miał inny sworzeń ale nie chce mi się doszukiwać prawdy

Opublikowano

Piękne A8.. a Przy okazji to jakie części z A4 bedziesz mieć do sprzedania :D czekam na liste

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy bo mam potencjalnego kupca na calosc, jak nie sprzedam go w przeciagu tygodnia to cos powoli zaczne rozbierac, na pewno kola heble i skora ida na pierwszy rzut jak juz, to co najlatwiej wyjac w taka pogode :)

Opublikowano

szkoda ze a4 nie zostawiłeś sobie jako zabawkę. Zawsze można wrzucić tam jakieś turbo td04 i zaatakować 300+ ps. :)

Opublikowano
  • Autor

gdybym mial hajs to bym serio wyrzucil to znudzone 1.8t i wstawil bez awaryjne wolnossace v8 na sankach z v6 w manualu :) iw cale drogo taki swap by mnie nie wyszedl

Opublikowano

Panowie a jak z kosztami utrzymania w porównaniu z a4 1.8t? Bo też się zastanawiam nad zmianą. Tak jak pisaliście, z tyłu miejsca dla większego dziecka w foteliku nie ma. Nie wiedziałem, że b5 jest takie małe jak kupowałem rodzinne kombi :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

powtarzam, ze oprocz skrzyni biegow z ktora moze byc po prostu loteria, reszty nie ma sie czego bac

Opublikowano

A możesz mi powiedzieć jakich wersji szukać?

Opublikowano

Zadbanych :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i to tyle w temacie ;D porownujac lifta i przedlifta - przedlift wychodzi troche taniej w serwisie ze wzgledu na kilka czesci jak np. piasty/łożyska kół ktore nie sa przykrecane jak w b6

Edytowane przez pioteros

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.