Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] kontrolka od swiec zarowych mruga po wymianie aku


pemek

Rekomendowane odpowiedzi

no fajnie dzieki jak go wcisne to pokaze mi bledy i skasuje [br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 16:57_________________________________________________jestem laikiem w tych sprawach moze ktos podpowie krok po kroku co i gdzie w tym programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem laikiem w tych sprawach moze ktos podpowie krok po kroku co i gdzie w tym programie

po uruchomieniu programu wybierasz :

[sELECT] -> [01-Engine] -> [Fault Codes -02] ... odczytujesz bledy i wklejasz tutaj ...

jak tam nie bedzie to po uruchomieniu programy wybierasz:

[Auto-Scan] -> [wybierasz model auta w Twoim przypadku 8D-Audi A4 B5] -> [start] ... po zakonczeniu skanowania wklejasz bledy tutaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie ten teges

Znalazło dwa błędy a podałeś jeden

01268 Nastawnik objętości-N146

Po dokładniejsze info poczekaj na opinie SPANKY-ego

Tym czasem wpisz w szukajkę 01268 i poczytaj, było "kilka" tematów

No i wklej ten drugi błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry nastepny jest ze to wersja shareware i trzeba sie rejestrowac[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:13_________________________________________________mam jeszcze polski vag 4,9 jak tym zrobic [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:15_________________________________________________17978-shareware version.to decode all DTCs

P1570-35-00 - please register activate

to jest ten drugi blad[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 09:34_________________________________________________a jak sie kasuje te bledy w jakie zakladki trzeba wejsc i jaka jest procedura prosze o pomoc[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 10:59_________________________________________________Dzieki koledzy juz skasowalem błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...