Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy Diesel zapuka do F1? :mysli:

O zgrozo! oby nigdy :shocked:

Jesteś człowiekiem małej wiary, lub słabo znasz świat wyścigów :cool1:

Ja myślę, że jeśli VW wejdzie do świata F1 to kwestia kolejnych max 5 sezonów :mysli:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedy Diesel zapuka do F1? :mysli

Nie zapuka. W F1 nie ma T, więc diesel nie ma szans.
Opublikowano

Kiedy Diesel zapuka do F1? :mysli:

O zgrozo! oby nigdy :shocked:

Jesteś człowiekiem małej wiary, lub słabo znasz świat wyścigów :cool1:

To nie jest kwestia czy wierze czy tez nie. Po prostu nie chce aby tak sie stało.

Kiedy Diesel zapuka do F1? :mysli

Nie zapuka. W F1 nie ma T, więc diesel nie ma szans.

Jesli dopuszcza T do F1, nikt nie bedzie montowal Diesli tylko benzyny z T. Benzyna z Turbo z łatwościa pokona Diesla z T.

druga sprawa to fakt, ze F1 robi sie zoraz bardziej Eko. Diesle mimo wszelkich supernowoczesnych ekologicznych rozwiazan - emituja więcej toksycznych substancji niż Otto.

Opublikowano

Mercedes dość oficjalnie mówi, że zależy mu na Kubicy, bo nie chce dwóch Niemców w składzie... Ale sam obawaiam się, czy czasem nie skończyłoby się to jak z Heidfeldem na początku współpracy w BMW...

Opublikowano

Dwanaście ekip w przyszłym roku

Paryż. Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) ogłosiła skład Formuły 1 na przyszły rok. Na liście figuruje 12 zespołów, w tym aż cztery nowe. Oto zgłoszone zespoły: McLaren Mercedes, Brawn Grand Prix (Mercedes Grand Prix), Red Bull Racing, Scuderia Ferrari, AT&T Williams, Renault F1, Force India F1, Scuderia Toro Rosso, Lotus F1 Racing, Campos Meta 1, TBA US F1 i Virgin Racing. (tvn24.pl)

Opublikowano

f*ck. to zły wybór - od początku tak twierdziłem.

Opublikowano

Interia opiera się na tym artykule:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M59aeb6075be.0.html

Nadal nie widzę powodu aby lamentować, tym bardziej po artykule który zapodał Wąski :gwizdanie:

Proponuję więc się ogarnąć, Panowie i poczekać do 13 grudnia :cool1:

Opublikowano

Nieprzeciętny artykuł :notworthy: o nieprzeciętnym kierowcy :gwizdanie:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5343aff0f55.0.html

Kimi ma jaja jak mało kto, szczególnie szukając w F1. Powodzenia!, mam nadzieję że wróci...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.