Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O mamo, ale się działo :>

No to zostało Interlagos i Abu Zabi.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robcio całkiem nieźle w końcówce :good:

Sutil sie nie popisał :thumbdown:

Opublikowano

Gorszego wyścigu nie oglądałem :thumbdown: A Robert słabo dzisiaj pojechał bardzo słabo :kwasny: Wg mnie najlepiej poradził sobie Schumi, no i ostatnio chyba Ham :black: zaczął jeździć jak człowiek :good:

Opublikowano

Moim zdaniem świetny wyścig.

Ostatnio były takie jak początek od startu do mety,to samo,chyba,że się komuś bolid spalił,albo mechanicy nie dokręcili jakiegoś koła.

Robert na plus(opanowanie,spokój),ale wydaje mi się,że bolid Reno nie był dziś zbyt pewny.

Opublikowano

...no to chyba już wiemy,co będzie z Petrovem...j**any tylko straty przynosi :wallbash:

Opublikowano

Petrovowi to lotto bo kontrakt już z kimś ma niby.

Opublikowano

Petrovowi to lotto bo kontrakt już z kimś ma niby.

lotto nie lotto-zobacz co on zrobił dla teamu przez cztery ostatnie wyścigi...
Opublikowano

Pietrow znowu dał ciala. kubica zdobył 124pkt a Pietrow 19 ;/ tragedia.

Opublikowano

Domjenick ja od początku sezonu byłem za wyrzuceniem Petrova i sie nie mylilem ;]

Opublikowano

Domjenick ja od początku sezonu byłem za wyrzuceniem Petrova i sie nie mylilem ;]

taka sytuacja jest dlatego,że Renault ma od ruskich spore pieniądze i dopóki Petrov jest w teamie-oni będą to sponsorować-następnym wyjściem będzie zamiast Petrova-inny rusek...
Opublikowano

Przecież Pietrow z kasy tatusia nie zarobi nawet na te wszystkie rozwalone bolidy a co dopiero mówić o wsparciu finansowym zespołu. Jeżeli zostanie na następny sezon to znaczy, że Renault robi sobie żarty mówiąc o walce o czołowe lokaty... po prostu takie marketingowe pieprzenie :confused4:

Opublikowano

Petrovowi to lotto bo kontrakt już z kimś ma niby.

lotto nie lotto-zobacz co on zrobił dla teamu przez cztery ostatnie wyścigi...

ta kasa co załatwił chyba na bolidy niestarczy :gwizdanie:

Opublikowano

...ale dlugi SC :doh1: - z rana się wkurzyłem i poszedłem spać- teraz patrzę znów, ale końcówkę z rana widziałem. :decayed:

W sumie życzyłbym Vettlowi tego majstra, ale jak pomysle już jak sie niemieckie media będa się spuszczać, to już lepiej jak nim nie będzie. A Alonso chyba jednak yebnoł piescia w stół w Ferrari, bo sa na miejscu jak Bull jakis bład popełni, w sumie to potwierdza że mimo że go nikt nie lubi to on jest Racerem z charakterem :decayed:

A co do Petrova, to ja osobiscie uważam że dobrze jezdzi, tylko nie jak Racer z charakterem :naughty: i dobrze bo żarli by się z Robertem :gwizdanie:, tylko brakuje mu jeszcze ciut charakteru, żeby był zaraz za Kubica, i wtedy Merc_GP mógłby ich spaliny wachać , ale wyscig dobry, patrzac na punktacje. Niemcy z Merca GP sa za Robertem :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Kimi masz racje z tymi okularami albo są ślepi albo wszyscy przed kompem całymi dniami przesiadują- dziwne.

Opublikowano
Podsumujmy niektóre dokonania Pietrowa z tego sezonu:

1) GP Bahrajnu - uszkodził zawieszenie,

2) GP Australii - wypadł z toru,

3) GP Monako - w czasie kwalifikacji rozbił bolid,

4) GP Kanady - zderzenie z de la Rosą,

5) GP Belgii - w czasie kwalifikacji wypadł z toru,

6) GP Japonii - rozbił bolid,

7) GP Korei - rozbił bolid.

:gwizdanie:

Opublikowano
Podsumujmy niektóre dokonania Pietrowa z tego sezonu:

1) GP Bahrajnu - uszkodził zawieszenie,

2) GP Australii - wypadł z toru,

3) GP Monako - w czasie kwalifikacji rozbił bolid,

4) GP Kanady - zderzenie z de la Rosą,

5) GP Belgii - w czasie kwalifikacji wypadł z toru,

6) GP Japonii - rozbił bolid,

7) GP Korei - rozbił bolid.

:gwizdanie:

stara sie :decayed:

Opublikowano
Podsumujmy niektóre dokonania Pietrowa z tego sezonu:

1) GP Bahrajnu - uszkodził zawieszenie,

2) GP Australii - wypadł z toru,

3) GP Monako - w czasie kwalifikacji rozbił bolid,

4) GP Kanady - zderzenie z de la Rosą,

5) GP Belgii - w czasie kwalifikacji wypadł z toru,

6) GP Japonii - rozbił bolid,

7) GP Korei - rozbił bolid.

:gwizdanie:

a on ma w ogóle Prawko? :mysli:
Opublikowano
Podsumujmy niektóre dokonania Pietrowa z tego sezonu:

1) GP Bahrajnu - uszkodził zawieszenie,

2) GP Australii - wypadł z toru,

3) GP Monako - w czasie kwalifikacji rozbił bolid,

4) GP Kanady - zderzenie z de la Rosą,

5) GP Belgii - w czasie kwalifikacji wypadł z toru,

6) GP Japonii - rozbił bolid,

7) GP Korei - rozbił bolid.

:gwizdanie:

a on ma w ogóle Prawko? :mysli:

A Szto Eta?

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
Podsumujmy niektóre dokonania Pietrowa z tego sezonu:

1) GP Bahrajnu - uszkodził zawieszenie,

2) GP Australii - wypadł z toru,

3) GP Monako - w czasie kwalifikacji rozbił bolid,

4) GP Kanady - zderzenie z de la Rosą,

5) GP Belgii - w czasie kwalifikacji wypadł z toru,

6) GP Japonii - rozbił bolid,

7) GP Korei - rozbił bolid.

:gwizdanie:

a on ma w ogóle Prawko? :mysli:

Kupił ...

Opublikowano
Podsumujmy niektóre dokonania Pietrowa z tego sezonu:

1) GP Bahrajnu - uszkodził zawieszenie,

2) GP Australii - wypadł z toru,

3) GP Monako - w czasie kwalifikacji rozbił bolid,

4) GP Kanady - zderzenie z de la Rosą,

5) GP Belgii - w czasie kwalifikacji wypadł z toru,

6) GP Japonii - rozbił bolid,

7) GP Korei - rozbił bolid.

:gwizdanie:

a on ma w ogóle Prawko? :mysli:

Kupił ...

... mu tatus :gwizdanie:...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.