Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest gdzieś w internecie transmisja live ?

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest gdzieś w internecie transmisja live ?

onet.pl

Opublikowano

radość z jazdy :gwizdanie:

Opublikowano

Masakra. "obróćcie tabele....."

Opublikowano

Troszkę się spóźniłem na wyścig.

Z tego co wyczytałem to gdzieś na początku oba BMW się lekko "pocałowały"

Napiszcie coś więcej

Opublikowano

Katastrofa. BMW gorsze nawet od Force India :wallbash:

Opublikowano

Thiessen out. Nie wiem dlaczego jeszcze tam pracuje :mysli:

Opublikowano

Troszkę się spóźniłem na wyścig.

Z tego co wyczytałem to gdzieś na początku oba BMW się lekko "pocałowały"

Napiszcie coś więcej

Kubica musial zjechac po nowa lotke z przodu,Nick H byl ciut za blisko-nic powaznego :gwizdanie:
Opublikowano

Ja już nie mam siły, BMW dało w tym sezonie tak pupy, jak jeszcze nie było. Ich bolid jest już po prostu wolniejszy od wszystkich :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

żałoba :(

Opublikowano

Kurczaki co się dzieję :kwasny: nie wiadomo jak oglądać te wyścigi .... :mysli:

Opublikowano

żałoba :(

:polew: :polew: :polew: trafne stwierdzenie

Opublikowano

Ciężko powiedzieć. Przełomem będzie kolejne GP. Zobaczymy, z czym wyskoczy BMW.

Choć obecnie, przy braku możliwości przeprowadzania testów, ciężko się spodziewać jakichś cudów.

Opublikowano

Skończy się wreszcie ten niefart?

chodzi o Roberta czy Massę ? :polew:

Opublikowano

Skończy się wreszcie ten niefart?

chodzi o Roberta czy Massę ? :polew:

No tak. Zapomniałem :P
Opublikowano

Skończy się wreszcie ten niefart?

chodzi o Roberta czy Massę ? :polew:

No tak. Zapomniałem :P

ale co do Roberta to racji trochę masz... bez testów może być nieciekawie... jedynie ten słynny tunel aero ich ratuje bo może w końcu z niego odpowiednio skorzystają...

Opublikowano

Wiesz . Tunel to jedno, ale największym problemem jest zbalansowanie bolidu, a tego bez testów nie zrobią.

Opublikowano

Skończy się wreszcie ten niefart?

Gdyby coś takiego trafiało się raz na kilka wyścigów to można by nazwać to niefartem.

Przy takich wynikach w czterech kolejnych wyścigach to raczej gorzej przygotowany bolid niż w innych ekipach.

Tak w przypadku Roberta jak i Massy.

PS

Słyszeliście wywiad jak Robert mówił o chwili w której stracił spoiler ? Zwróćcie uwagę, że wymienił 'kolegę" z zespołu "po nazwisku". Zawsze, z tego co pamiętam, używał imienia. Chyba też powoli nerwy mu puszczają, chociaż za bardzo tego nie pokazuje

Opublikowano

Skończy się wreszcie ten niefart?

Gdyby coś takiego trafiało się raz na kilka wyścigów to można by nazwać to niefartem.

Przy takich wynikach w czterech kolejnych wyścigach to raczej gorzej przygotowany bolid niż w innych ekipach.

BMW chce wprowadzić wiele poważnych zmian na Barcelonę, rezygnując tym samym z drobnych poprawek z wyścigu na wyścig - tym sposobem na razie tracą do pozostałych coraz więcej.

Trzeba mieć nadzieję, że plan wypali i zmiany będą skuteczne... i naprawdę radykalne, bo do Hiszpanii wszyscy przygotowują się jakby walczyli o mistrzostwo :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.