Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powtorka treningu leci dzis takze na polsat sport HD

mam nadzieje, ze QF i wyscig tez tam bedzie transmitowany :good:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 310 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie jest zle przed kwalifikacjami

Opublikowano

na razie widać poprawę w bMW :rolleyes:

Opublikowano

No tragedii nie ma.

Oczywiście biorąc pod uwagę ostatnie poczynania teamu BMW.

Opublikowano

zobaczymy jakie będzie tempo podczas wyścigu :mysli:

Opublikowano

Robert ma najciezszy bolid z calej pierwszej 10tki, wiec realnie patrzac punktowane miejsce jutro jest jak najbardziej mozliwe

Opublikowano

Panowie, jutro przed 14 na kolana i zdrowaśki klepać ... może będzie przynajmniej 1 punkt.

O ile kur... HEI znowu nie będzie chciał pokazać, że jest lepszy i się nie dotkną :wallbash:

Opublikowano

Panowie, jutro przed 14 na kolana i zdrowaśki klepać ...

Klepać,klepać tylko że za BMW co by znów nic się nie spitoliło :wallbash:

Opublikowano

Nareszcie może powalczyć :kox:

Opublikowano

poszły konie po betonie ale rosberg jest the best stal rowno z kubica a jedzie na 5 pozycji [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:09_________________________________________________kubica 8 nie jest zle[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:10_________________________________________________rosberg the besciak juz 4 i ti po pierwszym pit stopie

Opublikowano

:banan2:

Wkońcu !!!

Pierwsze punkty.

Może się odbijemy od dna na dobre :>

Opublikowano

Miejmy taką nadzieje :good: :oklaski:

Opublikowano

...wygladal wyscig o wiele lepiej,niz poprzednie... :gwizdanie:

Opublikowano

Oprócz jednego szczegółu - wygrał Button.

Owszem, należy mu się po tylu latach cierpienia w Hondzie, ale robi się to nudne, niestety.

Mam nadzieję, że Ferrari się jeszcze poprawi i Toyota, no może BMW i w dalszej części sezony będą też inni wygrywać.

Opublikowano

moj 3,5 letni syn dzis:

- tato, kto wygral?

- Jenson Button

- znowu?? :kox:

Opublikowano

To wcale nie jest takie nudne - zauważ, że dziś Vettel dał ciała. Wystartował pierwszy i prowadził, ale wypadł na zakręcie i tam stracił szansę na piersze miejsce.

Brown i Red Bull mają podobnie szybkie bolidy i decyduje forma kierowców - Button jest po prostu bezbłędny.

Nudna była kiedyś dominacja Schumachera, a niedawno niemoc BMW...

Opublikowano

No właśnie to jest nudne, bo tylko Brawn i Red Bull mają dobre bolidy, tak jak wcześniej McLaren I Ferrari. Wtedy jednak było mniej nudno, bo Kubica się kręcił w czołówce, więc każdy był rozemcjonowany.

Jak tak dalej pójdzie, to może być właśnie jak za czasów Schumachera, tylko teraz będzie wygrywał Button a Barrichello drugi (wtedy też).

Opublikowano

Panowie. Nie ma się co podniecać.

Dzisiaj podobało mi się, że Brown okazał sie jednak awaryjny. Nie to, żebym komus tego zyczył, ale po prostu i tam mogą sie zdarzać błędy. Tam też pracują ludzie.

Myslę, że każdy powinien robic swoje, najlepiej jak potrafi i wtedy bedzie git.

Dobrze, że jest taki dominator. Przynajmniej cała reszta ma kogo gonić :P

Oczywiście o ile Brown GP nie popełni jakichś kardynalnych błędów, to raczej sprawę mistrzostwa mamy już przesądzoną.

Idealnie tutaj widać, że jednak nie kierowca jest najważniejszy a jego bolid.

Robert miał walczyc o mistrzostwo, i co?

Wielki talent Hama gdzie się podział?

Felippe dopiero teraz powoli zaczyna nawiązywać walkę z czołówką.

A wieczny przegrany, czyli Button nagle okazuje się mega talentem.

Nie odmawiam tu nikomu talentu, bo zawsze należy pamietać, że w F1 przeciętniaków nie ma.

Można mieć jednak mega zdolności, to w mydelniczce mistrzostwa nie zdobedziesz.

Opublikowano

należy pamietać, że w F1 przeciętniaków nie ma.

A Kazuki...? Zapomniałeś o nim...? Mój ulubiony japoński samuraj :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.