Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu...

to by bylo cos! :good:

Niestety już zdementowano ploty na ten temat. Schumi powiedział "pie$%&le nie jade"

http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Schumacher-rozwazylby-propozycje-Ferrari,wid,11352916,wiadomosc.html :cool1:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobno przed chwila w tv mowili, ze jednak "Szumi" pojedzie dla ferrari :shocked:

Nie slyszalem tego, wiec nie wiem jak dokladnie brzmial przekaz...

Opublikowano

na pasku tvn24 leci napis "ze schumi rozwaza propozycje zastapienia massy w teamie ferrari"

(czy jakos tak)

bardzo bym chcial zeby pojechal choc 1 wyscig[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________o

a tu jeszcze sie wypowiedzial nelson piruet:

http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Piquet-Flavio-go-wie-o-Formule-1,wid,11353309,wiadomosc.html

Opublikowano
  • Autor

a może nie takie smutne, otworzy się droga dla Kubicy do lepszych teamów :naughty:

Tak tak tylko którego

Opublikowano

Jak do którego :> do jedynego słusznego, Ferrari :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego dowiemy się już nie długo .Rozmowy trwają cały czas.

Dla zainteresowanych Robert już miał podpisany kontrakt z Renault tylko nie mogli się dogadać w jednaj sprawie i wybrał BMW :)

Opublikowano

Kryzys żyje i ma się coraz lepiej :disgust::kwasny::thumbdown:

Jak do którego :> do jedynego słusznego, Ferrari :naughty:

To nie jest takie proste.

Ale jakoś nie wydaje mi się aby Robert mógł wiele stracić w sensie sportowym na wycofaniu się BMW :wink4:

Myślę że kilka teamów chętnie by go widziało u siebie - mowa o zespołach które regularnie punktują w F1 :naughty:

Opublikowano

a jednak BMW znika z F1

Opublikowano

Co z Robercikiem jak myślicie w jakim teamie go widzimy w 2010 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

BMW nie będzie kontynuować startów w Formule 1 po zakończeniu sezonu 2009. Uwolnione w ten sposób środki zostaną przeznaczone na rozwój nowych technologii i projektów związanych z ekorozwojem. BMW nadal będzie uczestniczyć w innych seriach wyścigowych. Decyzja o restrukturyzacji aktywności BMW Motorsport podjęta została podczas spotkania zarządu we wtorek.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 10:19_________________________________________________cholera cały strój znów trzeba wymienić :evil: na Ferrari :gwizdanie:

Opublikowano

kruwa...

w sumie lubie czerwony kolor :wink4:

Opublikowano

Jeżeli BMW po sezonie znika to pewnie ten sezon będzie im wisieć bo nie będzie żadnej motywacji i już do końca sezonu będą jeździć na ogonie stawki... Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest teraz Renault, za Piqueta...

Opublikowano

Lepiej dla Kubicy by było jakby BMW wycofało się już, bo lada moment zwolni sie miejsce w Renault, bo Piguet

raczej nie dokończy sezonu, Ferrari potrzebuje kierowcy od zaraz.

A przecież oni nie będa czekać na Kubice do konca sezonu i może sie okazać że w przyszłym sezonie będzie

cięzko o wolne miejsce w jakim zespole.

- wróci Massa

- Heidfield wolny

- bardzo prawdopodobne że nie tylko BMW się wycofa i będą też inni kierowcy bez pracy :mysli:

Opublikowano

To czy wróci massa jest bardzo wątpliwe...

KUBICA do Force India - ten Team bedzie świecił triumfy za rok!

Opublikowano

SZOK! :shocked:

Ale, nie sądzę żeby jeszcze w tym roku miał zmienić team.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.