Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mysle ze ten powrot jest bardziej wyjsciem z patowej sytuacji niz checia Schumiego do scigania.

nie mogli wystawiac jednego auta , a nie moga ot tak lekka reka przekreslic Massy (wiem ze to brutalne) . te opowiesci o tym ze w nastepnym wyscigu Robert wsiadzie do ferrari sa smieszne, bo chociazby na szacunek dla Massy, warto poczekac na jakies diagnozy. jak by to wygladalo jakby wszysyc mowili mu ze bedzie dobrze i ze wraca do zdrowia a team po paru dniach przekresla dalsze plany wspolpracy.

zabieg z Michaelem daje troche czasu na podjecie decyzji i chyba nic wiecej nie kierowalo zespolem Ferrari...

Przecież mają dwóch kierowców testowych z których mogli skorzystać :mysli: Nie rozumiem tego dlaczego decydują się na Schumiego zamiast dać szansę jakiemuś młodzikowi, żeby udowodnił swoją wartość w prawdziwym wyścigu... a właśnie takie sytuacje są najlepsze ku temu. Patrz: Kubica za Villeneuve w 2006 roku czy chociażby Vettel za Kubicę w 2007 roku (po wypadku w Kanadzie). Obaj dzięki temu są teraz tam gdzie są.

ale tu chodzi o marketing

o medialna zagrywke ferrari

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oczywiscie. ponoc bilety na Walencje sprzedaja sie marnie. teraz wykupia wszystkie...

Opublikowano

kurcze co to będzie się działo w przyszłym sezonie to chyba nawet najstarsi górale nie wiedzą :mysli:

Opublikowano

co nie zmienia faktu, ze w nawet teoretycznie latwych fragmentach toru krecil eleganckie piruety

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Nie rozumiem tego dlaczego decydują się na Schumiego zamiast dać szansę jakiemuś młodzikowi, żeby udowodnił swoją wartość w prawdziwym wyścigu... a właśnie takie sytuacje są najlepsze ku temu. Patrz: Kubica za Villeneuve w 2006 roku czy chociażby Vettel za Kubicę w 2007 roku (po wypadku w Kanadzie). Obaj dzięki temu są teraz tam gdzie są.

a ktory z ich kierowcow testowych jest niby mlodzikiem ? :wallbash:

Opublikowano

Nie rozumiem tego dlaczego decydują się na Schumiego zamiast dać szansę jakiemuś młodzikowi, żeby udowodnił swoją wartość w prawdziwym wyścigu... a właśnie takie sytuacje są najlepsze ku temu. Patrz: Kubica za Villeneuve w 2006 roku czy chociażby Vettel za Kubicę w 2007 roku (po wypadku w Kanadzie). Obaj dzięki temu są teraz tam gdzie są.

a ktory z ich kierowcow testowych jest niby mlodzikiem ? :wallbash:

Hmmm.... szczerze mówiąc to nie przypuszczałem, że kierowcy testowi ferrari są po 30 :no: Ciekawe ciekawe... mogliby sobie poszukać jakiś młodych obiecujących kierowców... mimo to i tak uważam, że powinni puścić testowego zamiast Schumachera :good:

Osobiście uważam, że jeżeli Schumacher przyjedzie na punktowanym miejscu to będzie to ogromny sukces... to już nie te czasy... ale może się mylę :tongue4::naughty:

Opublikowano

kurcze co to będzie się działo w przyszłym sezonie to chyba nawet najstarsi górale nie wiedzą :mysli:

szczególnie po tym, jak Shumiemu spodoba się F60 i z 70pkt-ami zakończy sezon 2009 "na pudle" :kox:
Opublikowano

Znamy nowicjuszy w F1:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,6893068,FIA_wymusila_na_nowych_teamach_F1_umowe_z_Cosworthem_.html

Co do Piqueta - nikt nie będzie za nim tęsknił. Brak mu predyspozycji, więc nawet szerokie plecy ojca nie starczają... :thumbdown:

Myślę że Schumacher punkty będzie przywoził, ale o wygrywaniu to nawet on sam chyba nie myśli. Zresztą chyba nie po to startuje - ma wzbudzać zainteresowanie Ferrari - to jest cel strategiczny :kox:

A Massa? No ma biedak pecha... o wyścigach w tym sezonie pomarzyć może :gwizdanie:

Opublikowano

A Massa? No ma biedak pecha... o wyścigach w tym sezonie pomarzyć może :gwizdanie:

moim zdaniem to ma mega szczescie w tym pechu. pare szwow i podbite oko po uderzeniu kilogramowym zelastwem przy 250 ;o wcale nie wyglada zle na zdjeciach . widzialem gorsze obrazenia przy duzo mniejszych predkosciach...

Opublikowano

Pech Massy polega na tym, że Ferrari jest cienkie w tym sezonie; nie mają nic do stracenia, więc wykopali go z fotela na korzyść podstarzałej gwiazdy i molionowych zysków jakie Ferrari i cała F1 zgarnie dzięki startom Schumachera :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Pech Massy polega na tym, że Ferrari jest cienkie w tym sezonie; nie mają nic do stracenia, więc wykopali go z fotela na korzyść podstarzałej gwiazdy i molionowych zysków jakie Ferrari i cała F1 zgarnie dzięki startom Schumachera :thumbdown:

o czym Ty mówisz ??????????? przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 09:58_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Schumacher,uzgodnil,warunki,finansowe,z,Ferrari,34152.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.