Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Prędkość = Droga / Czas :naughty::decayed:

Wiem :decayed: Zdawałem maturę z Fizyki :decayed: I jestem po Politechnice :P Ale za pomocą tego wzorka ni uja tego nie policzą :decayed: Po pierwsze obaj mieli różne prędkości na mecie, pokonali zbliżony dystans, ale nie taki sam, mamy tylko czas konkretnie wyliczony :decayed:

Różnica jaką bysmy mogli zobaczyć z kamery która by wisiała nad linią mety, na bank byłaby mniejsza niż 12 cm. Wg mnie to jakieś 0,12 cm No może ciut więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakby przyjąć że jechali mniej wiecej 250 km/h to w czasie 0,002 s przejadą ok 13 cm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby przyjąć że jechali mniej wiecej 250 km/h to w czasie 0,002 s przejadą ok 13 cm :wink4:

To wszystko to jest jakby jakby jakby... :decayed: A tak na serio ta różnica na mecie tak jak mówiłem będzie znacznie mniejsza :)

Średnia najlepsza prędkość Schumachera na tym torze w 2004 roku (przynajmniej taką znalazłem w necie) to lekko ponad 215 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wrzuci wyścig na neta bo bym sobie ściągnał i obejrzał. Oczywiście nagrywałem kamerką ale jakoś nie umiem zrzucić na kompa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wrzuci wyścig na neta bo bym sobie ściągnał i obejrzał. Oczywiście nagrywałem kamerką ale jakoś nie umiem zrzucić na kompa :decayed:

Zaraz pewnie wpadnie Endriu i będzie do zassania ;)

A pro pos wyścigu, to już nie pierwszy raz, kiedy Ferrari ustawia wyścig :wallbash:

Normalnie rzygać się chce :sick3: Piękny weekend dla nich, a tak spieprzyli końcówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfons pierwszy,masny drugi,krzywy pysk trzeci,który to już raz nie obronił pole position piepszony szwab ha ha gwiazda :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari najzwyczajniej w świecie poświęciło Massę. On już nie ma szans na tytuł, Alonso przeciwnie.

Czysta matematyka :cool1:, zespół tak czy inaczej zdobył dublet.[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:53_________________________________________________Pozatym mają rację, że Alonso jest szybszy od Massy.

Ale fakt, to nie był piękny manewr i smrodek został...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli to bardziej dyskretnie zrobic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari najzwyczajniej w świecie poświęciło Massę. On już nie ma szans na tytuł, Alonso przeciwnie.

Czysta matematyka :cool1:, zespół tak czy inaczej zdobył dublet.[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:53_________________________________________________Pozatym mają rację, że Alonso jest szybszy od Massy.

Ale fakt, to nie był piękny manewr i smrodek został...

Niestety. To, o czym piszesz to nie jest sport, tylko polityka :sick3:

Jak dla mnie to blamaż dla całej F1. No chyba, żeby sędziowie zdyskwalifikowali Ferrari :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari najzwyczajniej w świecie poświęciło Massę. On już nie ma szans na tytuł, Alonso przeciwnie.

Czysta matematyka :cool1:, zespół tak czy inaczej zdobył dublet.[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 17:53_________________________________________________Pozatym mają rację, że Alonso jest szybszy od Massy.

Ale fakt, to nie był piękny manewr i smrodek został...

Niestety. To, o czym piszesz to nie jest sport, tylko szambo :sick3:

Jak dla mnie to blamaż dla całej F1. No chyba, żeby sędziowie zdyskwalifikowali Ferrari :naughty:

potwierdzam , syf ,chyba ze dostana kare , ale jak ukarac zespół zeby zawodnicy nie zostali pokrzywdzeni bo to nie ich wina ze szefostwo ferment robi [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 18:43_________________________________________________a juz wiadomo tak http://sport.onet.pl/f1/sedziowie-ukarali-ferrari,1,3334008,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna kara.

Jedyna słuszna kara po takim numerze to dyskwalifikacja !!!

Jestem przekonany, że po o trzymaniu "team order" Felippe specjalnie w tak ostentacyjny sposób przepuścił Fernando, aby zwrócić uwagę na to, co się dzieje w zespole.

Teraz sędziowie pokazują, że "team order's" nie są zakazane, tylko, że kosztuje to 100 tys. baksów.

Mam nadzieję, że FIA będzie bardziej radykalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Niemiec 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://turbobit.net/s44h89ax2k9b.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu, czekamy na wrzutę :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________O super, akurat przed snem sobie obejrzę :tongue4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu, czekamy na wrzutę :naughty:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________O super, akurat przed snem sobie obejrzę :tongue4::good:

jak zdążysz zasssać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...