Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Młode wilczki, jak Hulkenberg czy Rosberg są dobrzy, ale nie tak dobrzy, jak Robert.

Czy ja wiem :mysli:

Rosberg moim zdaniem jest świetny. Hulkenberga nazwałbym raczej przecietniakiem.

Do tych świetnych dodałbym jeszcze niedocenianego Kovalainena. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Młode wilczki, jak Hulkenberg czy Rosberg są dobrzy, ale nie tak dobrzy, jak Robert.

Czy ja wiem :mysli:

Rosberg moim zdaniem jest świetny. Hulkenberga nazwałbym raczej przecietniakiem.

Do tych świetnych dodałbym jeszcze niedocenianego Kovalainena. :naughty:

O nie nie, Hulkenberg jak na możliwości bolidu Williamsa jest baaardzo groźny, szczególnie w drugiej części sezonu. Rozkręca się z wyścigu na wyścig. Myśle, że ma na to wpływ również Rubens, który z racji doświadczenia wiele Hulkenberga nauczył.

Rosberg jest dobry. Nawet bardzo dobry. Ale jego przewaga nad Robertem w większości wyścigów była efektem lepszego auta.

I pewnie presji jazdy w jednym teamie z Szumim, któremu na marginesie Rosberg w tym sezonie pokazał, gdzie jest jego miejsce :D

Bo nie oszukujmy się, ale tegoroczna Renówka jest cienka jak barszcz i tylko dzięki umiejętnościom Roberta Renault zawdzięcza swoją pozycję w klasyfikacji.

Kovalainen? Przypomnij sobie jego występy w McLarenie. Nie zaimponował mi niczym nadzwyczajnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hulkenberga, to nie on sie rozkręca, a Williams :decayed:

A co do Kovalainena, to mam większy respekt dla niego, niz np. Vettela. Może nie jest jakiś nadzwyczajnie błyskotliwy, ale jeżdzi bardzo równo i poprawnie. Nie popełnia głupich błędów, czego nie można powiedzieć o tym drugim :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hulkenberga, to nie on sie rozkręca, a Williams :decayed:

A co do Kovalainena, to mam większy respekt dla niego, niz np. Vettela. Może nie jest jakiś nadzwyczajnie błyskotliwy, ale jeżdzi bardzo równo i poprawnie. Nie popełnia głupich błędów, czego nie można powiedzieć o tym drugim :tongue4:

No masz rację, ale widzisz - Hulkenberg "nadąża" za rozwojem bolidu i widać progres na zasadzie: coraz lepszy bolid-coraz lepsze wyniki. Czyli bolid Williamsa jeszcze nie osiągnął poziomu, na którym Hulkenbergowi zabraknie umiejętności. Bo ta granica w jego przypadku na razie jest niewiadomą :D

Popatrz na jego wyniki w tym roku: http://www.formula1.com/results/driver/2010/840.html

Druga część sezonu to już baaardzo przyzwoite pozycje i w Q2/Q3, i na mecie.

Kovalainen fakt, nie popełnia błędów, ale nie potrafi jeździć szybko. To wyszło własnie w okresie, gdy jeździł z Lewisem w McLarenie:

Lewis sezon 2008:

http://www.formula1.com/results/driver/2008/828.html

Heiki sezon 2008:

http://www.formula1.com/results/driver/2008/813.html

Przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalainen jest raczej spokojnym kierowcą, taki typ - dojechać do mety i zdobyć punkty. Natomiast Hulkenberg posiada bardziej duszę wojownika i przynajmniej walczy o pozycje. Gdybym miał obstawiać to zdecydowanie Hulkenberg.

Ale obstawiać co? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalainen jest raczej spokojnym kierowcą, taki typ - dojechać do mety i zdobyć punkty. Natomiast Hulkenberg posiada bardziej duszę wojownika i przynajmniej walczy o pozycje. Gdybym miał obstawiać to zdecydowanie Hulkenberg.

Ale obstawiać co? :cool1:

a to który jest lepszym kierowcą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o parkę Hulkenberg - Rosberg, bo to, że Robert jest od nich lepszy, nie ulega wątpliwości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o parkę Hulkenberg - Rosberg, bo to, że Robert jest od nich lepszy, nie ulega wątpliwości :naughty:

Hulkenberg - Rosberg jak najbardziej :cool1:

To jak już tak sobie "dywagujemy", to podaję moje osobiste zestawienie aktualnie najlepszych kierowców w stawce.

Ciekaw jestem Waszych opinii i Waszych typowań:

1. Fernando Alonso / Scuderia Ferrari

2. Robert Kubica / Renault

3. Lewis Hamilton / McLaren Mercedes

4. Felipe Massa / Scuderia Ferrari

5. Sebastian Vettel / RBR Renault

6. Mark Webber / RBR Renault

7. Nico Rosberg / Mercedes GP

8. Jenson Button / McLaren Mercedes

9. Nico Hulkenberg / Williams-Cosworth

10. Kamui Kobayashi / BMW Sauber-Ferrari

11. Michael Schumaher / Mercedes GP

12. Adrian Sutil / Force India-Mercedes

13. Rubens Barrichello / Williams-Cosworth

14. Jaime Alguersuari / Scuderia Toro Rosso-Ferrari

... i reszta :D

Aha, zapomniałem:

Gdyby jeździł w tym sezonie, to byłby na miejscu drugim, zaraz za Fernando: Kimi Raikkonen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felipe Massa za wysoko :mysli: wg mnie poniżej pierwszej piątki

Pamiętaj, że w 2008 był przez 20 sekund Mistrzem Świata :>

Felipe jest szybki i nie popełnia błędów. Czasem brakuje mu woli walki, ale jeśli jedzie w czołówce - jedzie konsekwentnie swoje i nie daje się wyprzedzić i odebrać sobie pewnych punktów.

Myślę, że jego słabsza forma w tym sezonie wynika z dwóch rzeczy: świadomości, że zespół stawia na Fernando oraz urazu psychicznego, jaki pozostał mu po zeszłorocznym wypadku ze sprężyną z Browna GP Rubensa.

Nie zmienia to jednak faktu, że na przestrzeni ostatnich kilku lat to jeden z wyróżniających się kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felipe jest szybki i nie popełnia błędów.

kiedy to było, jak wyjebało go z toru chyba z 6 razy ? Jakiś deszczowy wyścig w zeszłym roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felipe jest szybki i nie popełnia błędów.

kiedy to było, jak wyjebało go z toru chyba z 6 razy ? Jakiś deszczowy wyścig w zeszłym roku :decayed:

Na deszcz nie ma mocnych ( tegoroczna Korea na przykład czy Silverstone sprzed 3 lat, gdy i nasz Robcio popłynął w żwirek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felipe jest szybki i nie popełnia błędów.

kiedy to było, jak wyjebało go z toru chyba z 6 razy ? Jakiś deszczowy wyścig w zeszłym roku :decayed:

Na deszcz nie ma mocnych ( tegoroczna Korea na przykład czy Silverstone sprzed 3 lat, gdy i nasz Robcio popłynął w żwirek).

owszem Robcio wyleciał

a masa wyleciał 6 razy

to tak a propo twojego podniecania się tym gosciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massa i Rosberg są tak blisko Roberta tylko ze względu na wpadki techniczne renault: zepsute pompy, urwane ośki, niedokręcone koła oraz brak kanału F przez większość sezonu. Inaczej Kubica walczyłby o 5 miejsce z Buttonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felipe jest szybki i nie popełnia błędów.

kiedy to było, jak wyjebało go z toru chyba z 6 razy ? Jakiś deszczowy wyścig w zeszłym roku :decayed:

Na deszcz nie ma mocnych ( tegoroczna Korea na przykład czy Silverstone sprzed 3 lat, gdy i nasz Robcio popłynął w żwirek).

owszem Robcio wyleciał

a masa wyleciał 6 razy

Ale to Massa ma zdecydowanie lepszy dorobek w swojej karierze. Fakt, że jeździ dłużej.

Masz swoje zdanie, ja mam swoje.

to tak a propo twojego podniecania się tym gosciem...

Tak a propo podniecać to mnie może, ale jakaś fajna dupencja. Mylisz pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Massa i Rosberg są tak blisko Roberta tylko ze względu na wpadki techniczne renault: zepsute pompy, urwane ośki, niedokręcone koła oraz brak kanału F przez większość sezonu. Inaczej Kubica walczyłby o 5 miejsce z Buttonem

taaa dobrze że Rosbergowi na węgrzech koło w pitstopie nie odpało

i w japonii w trakcie wyścigu

i w koreii webberowi nie zapomniało sie o hamulcach stając na drodze rosberga

no ale przeciez tylko Robert ma pecha :gwizdanie:

gdyby od wyscigu w barcelonie ewidentnie nie rozwijano bolidu pod Schumachera, to Rosberg byłby wyżej i od Roberta i od Massy i nawet Buttona, bo jest zwyczajnie od niego szybszy, a bolidy Mercedesa i McLarena na początku sezonu były bardzo porównywalne

KAŻDY kierowca w stawce miał w niektórych wyścigach pecha, i pisanie, że gdyby nie pech Robert walczyły o 5-te miejsce z Buttonem, to jakieś pobożne życzenia fanatyków Roberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...