Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oby tylko czy Kubica nie będzie na to za stary?

...większości rzeczy człowiek jest w stanie sie nauczyć,ale talent to "coś" , z czym człowiek po prostu się rodzi,w połączeniu z odpowiednim treningiem-efekty będą przez długie lata... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie wkurza zachowawcza jazda Kubicy...Nic nie ma do stracenia,a ryzykuje malo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie wkurza zachowawcza jazda Kubicy...Nic nie ma do stracenia,a ryzykuje malo...

bardzo dba o opony :wink4:

W przeciwieństwie np. do Hamiltonka, który jest chyba "miszczem" w ich tyraniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze stracil po Gp australii jak sie zderzyl z Vet ten blysk walczaka.Ham walczy o kazda pozycje i to mi sie podoba.Wiadomo,ze nie da sie polaczy mega agresywnej jazdy z oszczedzaniem opon.Da sie napewno to jakos wyposrodkowac.Mysle,ze Robert za bardzo w strone oszczedzania poszedl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze stracil po Gp australii jak sie zderzyl z Vet ten blysk walczaka.Ham walczy o kazda pozycje i to mi sie podoba.Wiadomo,ze nie da sie polaczy mega agresywnej jazdy z oszczedzaniem opon.Da sie napewno to jakos wyposrodkowac.Mysle,ze Robert za bardzo w strone oszczedzania poszedl...

A jak tak teraz sobie patrzę na wyniki Hamiltona na treningach, to się zastanawiam, czy Lewis nie chce wykorzystać jednak tgo cienia szansy, który mu pozostał, by zdobyc tytuł mistrzowski.

Kto wie, co się wydarzy dziś na Q2 / Q3 i jutro na starcie.

Pamiętam doskonale, co zrobił Raikkonen 3 lata temu, więc nie przekreślałbym jego szans. Nikłych, bo nikłych, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cineksik Abu Zhabi nie leży Renault i tyle ;]

Byłem prawie pewien że nie przejdzie do Q3[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Lepsze miejsce 11 lub 10, 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...