Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I w końcu przyszłość Renault się wyjaśniła:

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=19193

no to Robercik będzie mógł zmienić team :naughty:

tak mi się wydaje :mysli: , niech mnie ktoś poprawi jak się mylę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Renault jest związany kontraktem do końca przyszłego sezonu, jak zmieni się właściciel to będzie mógł zerwać z nimi umowę bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien że wygra alfonso ale jestem za weberem

a ja mam przeczucie, że nie dojedzie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co przejdzie do WRC jak Kimi :polew:

Chcesz mi powiedzieć, że Robercik nie znajdzie sobie zespołu :mysli: :?:

Wierzysz w to :?: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co przejdzie do WRC jak Kimi :polew:

Chcesz mi powiedzieć, że Robercik nie znajdzie sobie zespołu :mysli: :?:

Wierzysz w to :?: :polew:

a do jakiego gdzie nie będzie nr 2 może tylko williams albo force india o innych wolę nie myśleć :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________ a swoją drogą jaki ten vetelek jest gupi 9 razy pole position i nie wygrać mistrzostwa tak jak hamilton 3 lata temu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby vettel nie zdobył mistrzostwa, wisi mi kalafiorem czy to będzie Alonso czy Webber

Alonso.

Nie ma ch... we wsi.

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________

A w Q2 ta akcja była niezła, szczególnie ujęcie, jak Hamilton kosi słupek z kamerą :decayed:

Formula1 2010 Abu Dhabi GP Qualifying Hamilton Massa Incident [HD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfonso to wojownik, Vettel- malolat bez psychiki killera, a Webberowi to chyba wszystko wisi- bo zachowuje sie jakby pracowal w fabryce: Przyjdzie- odwali swoje godziny (mozliwie summiennie) i idzie do domu.

Dlatego, jak Alfonso tego nie wygra (a wie jak to sie robi) to chyba juz jest za stary na F1...

Robert i Ferrari to tylko klapnelo by jakby Luca sie do niego pofatygowal z duza waliza forsy, bo Robert sie ich nie bedzie prosil.

Altualnie mysle ze z Top-Teamow to Massa, i Weber nie sa w 100% pewnymi kandydatami na 2011, wiec tylko ich miejsca bylyby interesujace dla Roberta.

Co do Mercedesa GP to "schumi" w nastepnym roku mozejeszcze conieco pokazac, bo tegoroczne auto bylo juz gotowe zanim zdecydowal sie na ponowne sciganie i okazalo sie ze chasis ma specyfike z ktora on sobie nie radzi. Chasis na nastepny rok bedzie juz wedlug jego projektu i okaze sie co w nim jeszcze siedzi... :gwizdanie:

W sumie to jaki kierowca gdzie bedzie jezdzil to malo wazne, wazne jest za to jaki Inzynier w jakim timie pracuje, a obecnie najlepszego ma RedBull (zdaje sie od 2 lat u nich jest)

2011 to nie tylko inne opony, ale takze brak podwojnego dyfuzora i kanalu "F". Nie czaje za to jak sie sprawa ma z KERS-em ktorego Robert nie lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfonso to wojownik, Vettel- malolat bez psychiki killera, a Webberowi to chyba wszystko wisi- bo zachowuje sie jakby pracowal w fabryce: Przyjdzie- odwali swoje godziny (mozliwie summiennie) i idzie do domu.

:good:

Lepiej chyba się tej trójki nie da podsumować.

W sumie to jaki kierowca gdzie bedzie jezdzil to malo wazne, wazne jest za to jaki Inzynier w jakim timie pracuje, a obecnie najlepszego ma RedBull (zdaje sie od 2 lat u nich jest)

Adrian Newey, "geniusz" inżynierski F1 ostatnich 20 lat. Czego się nie dotknie, zamienia w złoto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...