Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

ale dlaczego miałby już nic nie osiągnąć? Formuła 1, to nie tylko miejsca na podium i chwała z tym związana-to potężny biznes, w którym byli kierowcy do dziś się realizują, a nie ma ich za kółkiem bolidu...to samo może być z Robertem, wielu myśli, ze jak Robert wróci, to zdobędzie tytuł Mistrza z najlepszym Teamem...tu jest błąd, bo właściciele Teamów-mają głęboko w d*pie, jaki kierowca będzie u nich jeździł- ktokolwiek to będzie- ma wygrywać, bądź zdobywać cenne punkty dla Zespołu i czy to będzie Massa w Ferrari, czy Kubica-nie interesuje ich to pierwszoplanowo, bo Kubica po wypadku może się nie nadawać do prowadzenia Teamu na szczyt, ale jako doświadczony kierowca, może wspomagać inżynierów w kolejnych modyfikacjach, czy budowaniu kolejnego bolidu, pewnie dla samego Kubicy to też nie robi różnicy, dla kogo będzie pracował, jeśli praca będzie Mu sprawiała przyjemność- to nawet Team z końca stawki da Mu zarobić na chleb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po chwili zastanowienia myślę, że obaj za mało wiemy o światku F1 i jego biznesowej stronie, więc dajmy spokój takim dywagacjom:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zastanowienia myślę, że obaj za mało wiemy o światku F1 i jego biznesowej stronie, więc dajmy spokój takim dywagacjom:decayed:

z pewnością wiemy za mało, ale wymieniać poglądy zawsze warto...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego miałby już nic nie osiągnąć? Formuła 1, to nie tylko miejsca na podium i chwała z tym związana-to potężny biznes, w którym byli kierowcy do dziś się realizują, a nie ma ich za kółkiem bolidu...to samo może być z Robertem, wielu myśli, ze jak Robert wróci, to zdobędzie tytuł Mistrza z najlepszym Teamem...tu jest błąd, bo właściciele Teamów-mają głęboko w d*pie, jaki kierowca będzie u nich jeździł- ktokolwiek to będzie- ma wygrywać, bądź zdobywać cenne punkty dla Zespołu i czy to będzie Massa w Ferrari, czy Kubica-nie interesuje ich to pierwszoplanowo, bo Kubica po wypadku może się nie nadawać do prowadzenia Teamu na szczyt, ale jako doświadczony kierowca, może wspomagać inżynierów w kolejnych modyfikacjach, czy budowaniu kolejnego bolidu, pewnie dla samego Kubicy to też nie robi różnicy, dla kogo będzie pracował, jeśli praca będzie Mu sprawiała przyjemność- to nawet Team z końca stawki da Mu zarobić na chleb...
na chleb to on ma tyle, że Ci się nie śniło,jeśli praca to tylko ściganie to człowiek, który ma benzynę zamiast krwi i myślę,że się mylicie,mam nadzieję że wam jeszcze pokaże na co go stać :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chleb to on ma tyle, że Ci się nie śniło,jeśli praca to tylko ściganie to człowiek, który ma benzynę zamiast krwi i myślę,że się mylicie,mam nadzieję że wam jeszcze pokaże na co go stać :rolleyes:

skąd wiesz o czym śnię po nocach...:whistling: a znam takich, którzy mają benzynę zamiast krwi, ale po wypadku niestety nie mogą utrzymać papierosa,pomimo tego dosyć żwawo sobie radzą w środowisku, gdzie byli wcześniej i nie siedzą na motorze, czy w aucie...robią wiele ciekawych rzeczy dla sportu z poziomu wózka inwalidzkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chleb to on ma tyle, że Ci się nie śniło,jeśli praca to tylko ściganie to człowiek, który ma benzynę zamiast krwi i myślę,że się mylicie,mam nadzieję że wam jeszcze pokaże na co go stać :rolleyes:

skąd wiesz o czym śnię po nocach...:whistling: a znam takich, którzy mają benzynę zamiast krwi, ale po wypadku niestety nie mogą utrzymać papierosa,pomimo tego dosyć żwawo sobie radzą w środowisku, gdzie byli wcześniej i nie siedzą na motorze, czy w aucie...robią wiele ciekawych rzeczy dla sportu z poziomu wózka inwalidzkiego

nie wiem o czym śnisz i wcale mnie to obchodzi :decayed: a to czy wróci czas pokaże mam nadzieję że się mylisz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1742027,0,1,molotowami-w-samochod-f1-drzy-przed-bahrajnem,wiadomosc.html

Z innej beczki :wink:

a tak proszę uwierzcie mi na słowo nie nie jest źle z Robertem .Każdy chce chciał by aby był w F1 Polak .Ale mało kto wie że podczas wypadku walczyli o życie a nie o dłoń o nogę !!! nie daj Boże spotkało by to kogoś innego to prawda jest taka że nie zastanawiali by się nad tymi narządami tyko by amputowali,DLA życia poszkodowanego !!

a ścięgna nerwy i mięśnie nie odradzają się w ciągu 12 miesięcy.

Jak mało kto wiem i wierzę że jeszcze będzie Nam dostarczał emocji podczas wyścigów ,rajdów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się mylić, jak każdy :wink: na razie wszystko wskazuje na to, ze się odsunął od F1, z tylko Jemu znanych powodów...miały być testy w symulatorze chyba nawet w Ferrari, gdzie są wyniki tych testów? Czy w ogóle były? Miał być szybki powrót-nie ma-nie dziwię się z resztą...manager Kubicy Morelli też ostatnio nic nie mówi...z resztą wszyscy wypowiadają sie wymijająco i nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za konkrety, takie bla bla bla...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1742027,0,1,molotowami-w-samochod-f1-drzy-przed-bahrajnem,wiadomosc.html

Z innej beczki :wink:

a tak proszę uwierzcie mi na słowo nie nie jest źle z Robertem .Każdy chce chciał by aby był w F1 Polak .Ale mało kto wie że podczas wypadku walczyli o życie a nie o dłoń o nogę !!! nie daj Boże spotkało by to kogoś innego to prawda jest taka że nie zastanawiali by się nad tymi narządami tyko by amputowali,DLA życia poszkodowanego !!

a ścięgna nerwy i mięśnie nie odradzają się w ciągu 12 miesięcy.

Jak mało kto wiem i wierzę że jeszcze będzie Nam dostarczał emocji podczas wyścigów ,rajdów ...

też wierzę :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się mylić, jak każdy :wink: na razie wszystko wskazuje na to, ze się odsunął od F1, z tylko Jemu znanych powodów...miały być testy w symulatorze chyba nawet w Ferrari, gdzie są wyniki tych testów? Czy w ogóle były? Miał być szybki powrót-nie ma-nie dziwię się z resztą...manager Kubicy Morelli też ostatnio nic nie mówi...z resztą wszyscy wypowiadają sie wymijająco i nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za konkrety, takie bla bla bla...:whistling:

A kto mówił o testach ???? Onet ,fakt,WP i inne ... piszą bo coś muszą pisać ,aby później mogła się odbyć tak rozmowa :wink: kto mówił o szybkim powrocie ????? Nie ...to my kibice chcieliśmy tego nie zdając sobie sprawy z obrażeń. za co odpowiedzialność ? nie rozumiem ktoś ma Ci podać dokładny termin ? z godziną? nie tędy chyba droga.

Tak jak mówiłem ścięgna mięśnie nie mogą mówić kiedy ....

Gwarantuję Ci że jeśli Robert będzie pewny w 100% że jest gotowy to to ogłosi ,a do tego czasu pozostają nam tylko bardziej lub mniej wiarygodne plotki . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kwalifikacje. Choć nie cieszy mnie forma Ferrari, to sam wyścig zapowiada się ciekawie :decayed:

Zaraz obczaję wyniki bo siedzę jeszcze w pracy i nie lookałem w necie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=2]2012 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX[/h] [TABLE=class: raceResults]

Pos

No

Driver

Team

Q1

Q2

Q3

Laps

1

1

Sebastian Vettel

Red Bull Racing-Renault

1:34.308

1:33.527

1:32.422

18

2

4

Lewis Hamilton

McLaren-Mercedes

1:34.813

1:33.209

1:32.520

13

3

2

Mark Webber

Red Bull Racing-Renault

1:34.015

1:33.311

1:32.637

17

4

3

Jenson Button

McLaren-Mercedes

1:34.792

1:33.416

1:32.711

12

5

8

Nico Rosberg

Mercedes

1:34.588

1:33.219

1:32.821

10

6

16

Daniel Ricciardo

STR-Ferrari

1:33.988

1:33.556

1:32.912

17

7

10

Romain Grosjean

Lotus-Renault

1:34.041

1:33.246

1:33.008

13

8

15

Sergio Perez

Sauber-Ferrari

1:33.814

1:33.660

1:33.394

17

9

5

Fernando Alonso

Ferrari

1:34.760

1:33.403

No time

11

10

11

Paul di Resta

Force India-Mercedes

1:34.624

1:33.510

No time

15

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wyścig i wiele wyprzedzeń czyli to co kochamy:kox:

Raikkonen i Grosjean :oklasky::oklasky::oklasky:

Brawo dla Lotus-Renault :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mina Raikönena jak zwykle - bezcenna :decayed:

W generalce tez wyglada podobnie jak wyniki tych kwalifikacji- ciekawe czy HAM cos z tego zrobi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to McLaren mega rozczarowanie :thumbdown:

Ja bym się bardziej martwił o Ferrari...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...