Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ť SokolimOkiem.TV: Blog Mikołaja Sokoła ť KUBICA: Zostawimy sobie duży margines

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 14:05 ----------

Standardowo wygrał vetek natomiast brawo dla Kimiego i Grosjana!

Najlepszy vebber pol bolidu się jarało to w końcu łaskawie wyszedł i lookał metr obok ''oo pali się!:decayed: '' :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na naszych zlotach-przynajmniej piwa sie mozna napic...a tam mineralna.... :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie bezpośrednio temat F1 ale każdy kto ogląda wyścigi chyba wie o kim mowa :kwasny:

Sean Edwards, znany kierowca wyścigowy, nie żyje

Przykra bardzo sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać w odbiciu ze to jakiś grubasek robi,a nie Ham:wink:
-są wszyscy, ale Hama nie ma, więc tak tylko powiedziałem:grin::wink:

---------- Post dopisany 27-10-2013 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 07:18 ----------

no i mamy po raz kolejny Mistrza Świata-dobra robota Vettel i RedBull a wie ktoś, gdzie jest transmisja rajdu Kubicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze startami Kubicy to niestety jest tak, że jak wygrywa to nagle wszyscy się interesują i chcą oglądać, a media pokazywać, ale jak zaliczał kolejne dzwony to pełno było głosów że zwycięzcy są na mecie, po co tak szybko i w ogóle lipa z tymi rajdami.

Właśnie widziałem w faktach TVN jak ładnie pokazali sukces Roberta. Szkoda że nie mają miejsca na relację z rajdu...

Mam nadzieję że ktoś pokaże Rajd Walii i start w aucie WRC. Wtedy zobaczymy czego naprawdę Robert się nauczył w tym sezonie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze startami Kubicy to niestety jest tak, że jak wygrywa to nagle wszyscy się interesują i chcą oglądać, a media pokazywać, ale jak zaliczał kolejne dzwony to pełno było głosów że zwycięzcy są na mecie, po co tak szybko i w ogóle lipa z tymi rajdami.

Właśnie widziałem w faktach TVN jak ładnie pokazali sukces Roberta. Szkoda że nie mają miejsca na relację z rajdu...

Mam nadzieję że ktoś pokaże Rajd Walii i start w aucie WRC. Wtedy zobaczymy czego naprawdę Robert się nauczył w tym sezonie:naughty:

To fakt.

W TVNie pokazują Kubicę tylko jak wygrywa albo zaliczy porządnego dzwona.

Generalnie o rajdach/F1 nigdy tam nie słyszałem, a już jak Kubicy zabrakło to już wogóle, tylko piłka piłka piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z relacjami z imprez sportowych to jest tak, ze jakaś stacja ma wyłączność na transmisje i przekaz informacji, więc sporty motorowe i walki w większości ma Polsat, a piłkę TVP i TVN, oczywiście inne też przekazują, ale jakby mniej:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z relacjami z imprez sportowych to jest tak, ze jakaś stacja ma wyłączność na transmisje i przekaz informacji, więc sporty motorowe i walki w większości ma Polsat, a piłkę TVP i TVN, oczywiście inne też przekazują, ale jakby mniej:kwasny:

Wiadomo, że mają wyłączność, ale żeby tylko piłka piłka piłka w wiadomościach ... bez przesady.

Jak jest sukces to oczywiście znajdą materiał, migawki, pożyczą od innej stacji.

A tak na marginesie, dzisiaj o 1 w nocy będzie relacja z Katalonii w TV 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...