Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Hołek Zdobył własnie Puchar Świata 2013 w Rajdach Cross-Country Baja - po wygranej w Baja Portoalegre. BRAVO!

1398859_683348205023336_2081662708_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robert Kubica w czołówce stawki przed odcinkiem kwalifikacyjnym :good: ZObaczymy jak będzie na rajdzie ale myślę, że możemy spodziewać się dobrego wyniku patrząc na wolne przejazdy. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd Wielkiej Brytanii:

OS 4 Hafren 1 (32,14km)

Czwarta próba Rajdu Wielkiej Brytanii to popis Sebastiena Ogiera, który jest szybszy od reszty o przynajmniej 0.3s/km. Drugi czas notuje Thierry Neuville pomimo błędu w jednym z nawrotów. Trzeci jest Latvala ze stratą 12 sekund. Robert Kubica i Michele Ferrara rolują i ich Citroen DS3 WRC nie nadaje się do dalszej jazdy. Kierowca i pilot wychodzą z wypadku bez szwanku. Michał Sołowow nie jest zadowolony z czasu (13. miejsce na OS 4), ale jazda sprawia mu wiele przyjemności.

szkoda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z rajdu się jeszcze nie wycofał. Jeśli naprawi auto i wróci, to przynajmniej zobaczymy jakie czasu robi na poszczególnych odcinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

559893_600646883326661_962100258_n.jpg

"Patrząc na fotkę po rolce RK widać, że nie było szybko – lewy hak i ześlizgnięcie się z drogi na dach do rowu. Sordo mówił, że w tym miejscu było dużo błota i ślisko. Robert już przed rajdem mówił, że dużym wyzwaniem będzie „czytanie drogi” i ocena przyczepności. Jest wiele miejsc, w którym nawierzchnia się zmienia, a co za tym idzie – także przyczepność. Szkoda, ale przynajmniej było miękko.

Uszkodzenia raczej nie są poważne i nie powinno być problemu z powrotem na trasę w ramach Rally2. Robert z pewnością jest bardzo zdeterminowany, żeby pojeździć jeszcze trochę tym autem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica nadal nie wrócił do serwisu. Laweta ma problemy z dotarciem na miejsce, w którym rolował. Polak ma jednak nadzieję, że będzie mógł jutro wystartować: "Źle oceniłem poziom przyczepności na hamowaniu. Myślę, że wynikała ona z tego, że na nawierzchni było duże błoto i kiedy zacząłem hamować zablokowałem przednie koła. Próbowałem wyratować się za pomocą hamulca ręcznego, ale wyjechaliśmy poza drogę. Był spory spadek i skończylismy na dachu.

Szkoda, bo naprawdę nie cisnąłem, złapała mnie zmiana przyczepności. Jeden zakręt wcześniej była dobra. Nie ma dużych zniszczeń, nawet mimo tego że auto spadło trzy metry. To była delikatna rolka i nie czułem, że jest to duży wypadek. Mam nadzieję, że będę mógł jutro wrócić ponieważ skończyliśmy tak przez mały błąd" - powiedział Robert dla wrc.com

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Na pocieszenie Hirvonen też rolował...

Robert pewnie jutro pojedzie dalej, wyniku żadnego już nie zrobi, ale jeszcze zobaczymy po czasach na co Go stać jadąc WuRCem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

Jeszcze fajny materiał o Kubicy

Exclusive Interview with Robert Kubica for SkySportsF1 - YouTube

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

Dzwon z soboty

Wales Rally GB | Kubica Crash Onboard + Interview SS11 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie?

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

Oki.dzieki Pablito:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ok tylko ta monotonność związana z Vettelem.

A ogólnie fajny wyścig. Szkoda ze juz koniec sezonu i tylko Brazylia zostaje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ok tylko ta monotonność związana z Vettelem.

A ogólnie fajny wyścig. Szkoda ze juz koniec sezonu i tylko Brazylia zostaje :kwasny:

Przydałby się deszcz na Interlagos:kox: Jeszcze nie było w tym roku wyścigu w deszczu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ok tylko ta monotonność związana z Vettelem.

A ogólnie fajny wyścig. Szkoda ze juz koniec sezonu i tylko Brazylia zostaje :kwasny:

Przydałby się deszcz na Interlagos:kox: Jeszcze nie było w tym roku wyścigu w deszczu:whistling:

Lubie to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Brazylii 2003: tyle akcji, że wystarczyłoby na cały sezon... Wydaje Wam się, że przepisy w F1 są coraz głupsze? Cóż, dziesięć lat temu w ramach cięcia kosztów dostawcy opon mogli zabierać tylko jeden rodzaj ogumienia deszczowego na każdy weekend. Bardziej uniwersalne były odpowiedniki obecnych opon przejściowych („intermediate”), które nie sprostały wymaganiom na Interlagos... Cięcie kosztów zakończyło się powstaniem dość drogiego parkingu dla sześciu rozbitych samochodów przy Zakręcie Słońca, a ofiarą warunków padł m.in. sam wielki Michael Schumacher.

Mark Webber uniknął rozbicia swojego Jaguara w tym podstępnym miejscu, za to zaliczył potężną kraksę w końcówce wyścigu. Fernando Alonso zignorował żółte flagi i zamiast stać na najniższym stopniu podium, odjechał do szpitala z kontuzją nogi. W ogóle podium było dziwne: po wypadku Alonso wywieszono czerwone flagi i najpierw wydawało się, że zwycięzcą został Giancarlo Fisichella (którego Jordan do tego zapalił się po zjeździe do alei serwisowej). Potem uznano, że wygrał jednak Kimi Raikkonen i to Fin odebrał trofeum za pierwsze miejsce – tylko po to, żeby potem oddać je Fisichelli, bo okazało się, że źle odjęto okrążenia po przerwaniu wyścigu i to kierowca Jordana został ostatecznie zwycięzcą. Aha, po drodze Rubensowi Barrichello – znanemu z wyjątkowego pecha do startów przed własną publicznością – skończyło się paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...