Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robert Kubica - wypadek onboard, OS9 / onboard crash, SS9 - Rally Monte Carlo [1080p] - YouTube

Widać przed zakrętem że auto nie trzyma kierunku, myszkuje na boki. Nie wiem czy to lód (za bardzo go tam nie widać, raczej było mokro), czy za mocno przycięty zakręt, ale wielka szkoda...

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

Koledzy, nie zaniżajcie poziomu tego forum artykułami które nie nadają się nawet do wytarcia d...py, nie wspominając już o czytaniu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica - wypadek onboard, OS9 / onboard crash, SS9 - Rally Monte Carlo [1080p] - YouTube

Nie wiem czy to lód (za bardzo go tam nie widać, raczej było mokro), czy za mocno przycięty zakręt, ale wielka szkoda...

To był lód :whistling:

---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:14 ----------

Aktualizacja godz. 8:45

Robert Kubica został pierwszym Polakiem, który wygrał OS Rajdu WRC!

Był taki gość Jaroszewicz, który wygrywał już dla PL odcinki w RSMS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK ma taki styl jazdy i już, na limicie bez kalkulacji, oby tylko nie przegiął w którymś momencie. Czasem wydaje mi się, że potrzeba trochę wyrachowania żeby odpuścić i mieć szanse "jutro" gonić czołówkę, a nie za wszelką cenę tu i teraz. Rajd to nie 1,5h w bolidzie na torze. Takie moje zdanie, na podziw zasługuje że on to robi jedną ręką i nie ma co się oszukiwać że jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wydaje mi się, że potrzeba trochę wyrachowania żeby odpuścić i mieć szanse "jutro" gonić czołówkę,

To jest główne ale do niego i nie mozna się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jak popatrzysz na filmik gdzie wylatuje z trasy to naprawdę wygląda to niewinnie i z zaskoczenia...moim zdaniem czysty pech, że przód odpłynął.

Co nie zmienia fatu, że wcześniej miał momenty ewidentnego przepałowania. A takie sytuacje trzeba umieć rozróżnić i nie wrzucac do jednoego wora jak nasze nieomylne media... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wydaje mi się, że potrzeba trochę wyrachowania żeby odpuścić i mieć szanse "jutro" gonić czołówkę,

To jest główne ale do niego i nie mozna się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jak popatrzysz na filmik gdzie wylatuje z trasy to naprawdę wygląda to niewinnie i z zaskoczenia...moim zdaniem czysty pech, że przód odpłynął.

Co nie zmienia fatu, że wcześniej miał momenty ewidentnego przepałowania. A takie sytuacje trzeba umieć rozróżnić i nie wrzucac do jednoego wora jak nasze nieomylne media... :wink:

Pech jak sku... że tam był mostek a nie zwykła trawa, błoto etc. :wink: bo pewnie pojechałby dalej. A media wczoraj go złociły za 2 oesy, a dzisiaj wiadomo "Robert już nie jedzie w rajdzie MC, PO RAZ KOLEJNY wypadł z trasy" standard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w F1 też miał pecha...kiedyś go opuści i pokaże, co jest na prawdę wart, kiedy wszystko się na to złoży-dobre auto, warunki i Jego talent...jeśli to sie zgra w jednym czasie- będziemy świadkami historycznego wydarzenia

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK ma taki styl jazdy i już, na limicie bez kalkulacji

chyba trochę odpłynąłeś

"Wjechaliśmy na bardzo śliski asfalt, który zresztą mieliśmy zaznaczony w opisie, więc wiedziałem o tym. Mimo to okazało się że wjechałem trochę za szybko. Źle oceniłem przyczepność tego asfaltu. Wszystko wyszło by dobrze, gdyby nie błoto, które zostało naniesione na jezdnię przez samochody jadące wcześniej. Wjechałem w zakręt, przód auta wyjechał i uderzyliśmy w mostek..." "Gdybyśmy dojechali do mety to byłoby sto procent pozytywów, a tak to jest ich teraz mało, ale tak naprawdę razem z Maćkiem jechaliśmy dobry rajd. Ja cały czas myślałem o tym, żeby dojechać do Monako. Nie ryzykowałem, bo zależało mi na tym, żeby przejechać wszystkie OS-y. To się nie udało. Szkoda że tak to się skończyło."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie jechał przecież na limicie. Ryzykować to on będzie mógł ale jak już się wjeździ w rajdowkę i to na jakimś asfaltowych rajdzie np w Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie pojechał tego zakrętu szerzej, bez cięcia. No ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK ma taki styl jazdy i już, na limicie bez kalkulacji

chyba trochę odpłynąłeś

"Wjechaliśmy na bardzo śliski asfalt, który zresztą mieliśmy zaznaczony w opisie, więc wiedziałem o tym. Mimo to okazało się że wjechałem trochę za szybko. Źle oceniłem przyczepność tego asfaltu. Wszystko wyszło by dobrze, gdyby nie błoto, które zostało naniesione na jezdnię przez samochody jadące wcześniej. Wjechałem w zakręt, przód auta wyjechał i uderzyliśmy w mostek..." "Gdybyśmy dojechali do mety to byłoby sto procent pozytywów, a tak to jest ich teraz mało, ale tak naprawdę razem z Maćkiem jechaliśmy dobry rajd. Ja cały czas myślałem o tym, żeby dojechać do Monako. Nie ryzykowałem, bo zależało mi na tym, żeby przejechać wszystkie OS-y. To się nie udało. Szkoda że tak to się skończyło."

Widocznie w tym momencie to była jazda na limicie skoro stracił przyczepność i wypadł z trasy a czy to było przy 100 czy 30 km/h nie ma różnicy fakt jest faktem "za szybko wjechałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są rajdy, każdemu się zdarza popełnić mały błąd który może skończyć się wypadnięciem. Robert miał niefarta że tam był mostek, gdyby były barierki wybroniłby się jak np. Ogier.

Sebastien Ogier - Crash SS3 Col de Perty - WRC Rallye Monte Carlo - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać:

"Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!"

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać:

"Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!"

:decayed::decayed::decayed:

To prawdziwy tytuł czy Twoje autorskie przemyślenia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crash Kubica rallye Monte Carlo 2014 - YouTube

Nowa kamera, lookać na YT.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Monte Carlo 2014 Kubica nie słucha Wróbla - YouTube

Już przerabiają :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to z Wróblem to akurat meeega śmiechowe jest. Wróbel to instruktor jazdy, naprawde dobry, który zawsze się mega wczuwa jak siedzi na prawym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać:

"Rajd Monte Carlo. Robert Kubica znowu świetnie WYPADŁ!"

:decayed::decayed::decayed:

To prawdziwy tytuł czy Twoje autorskie przemyślenia :grin:

czyta komentarze do końca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loeb zachwycony Kubicą. "On znów wspina się na szczyt" - Sport w TVN24

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Co wiemy po „Monte”? | Magazyn Rajdowy WRC

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Słuchajcie od 2:30 :decayed:

Też mogłoy się nadać na przeóbkę :naughty:

Dobre mają klimaty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...