Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie już się zbliża kolejny sezon F1.jakie typy na nowego mistrza F1 ????

Ktokolwiek aby nie Vettel:facepalm:

Mam już dość tej dominacji jednego teamu.

Mam nadzieję, że auta będą przynajmniej początkowo jeździły w miarę równo i w końcu pościgają się kierowcy a nie Newey i reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vettel jest nudny. Czy jest dobrym kierowcą? Pewnie tak ale rzadko można było to oglądać bo zazwyczaj zaczynał prowadzić na pierwszym kółku a potem jechał już swoje nieatakowany przez nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy pokazał że naciskany nie trzyma ciśnienia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi for President!!! :D

Będą zgrzyty z Alonso jak nic:kox: Wygra ten kto będzie miał najmniej awaryjna konstrukcje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi for President!!! :D

Będą zgrzyty z Alonso jak nic:kox: Wygra ten kto będzie miał najmniej awaryjna konstrukcje:wink:

A tego to możemy być pewni. Ciekawe kiedy Alonso zacznie psioczyć na Kimiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy pokazał że naciskany nie trzyma ciśnienia :whistling:

naciskany, to on był w każdym wyścigu:wink:-a błędy popełnia każdy-mniejsze, lub większe, czasem to kosztuje pozycję, a czasem cały wyścig, a jakoś od czterech lat jest "naciskany", popełniał błędy, a nie przeszkodziło mu to w byciu najlepszym kierowcą F1:wink: ale zaraz się odezwą głosy, że w dobrym aucie-każdy by wygrał-otóż nie, nie każdy może wygrać w dobrym aucie, wyścig F1, to nie jeden kierowca i jedno auto- to cały sztab techników, inżynierów, kierowców, mnóstwo testów i analiz, taktyka, dobranie opon i przewidywanie pogody, et cetera- jednym słowem perfekcja, która doprowadza Team do Podium w klasyfikacji generalnej, a kierowcę do tytułu Mistrza Świata :wink4: Vettel bez RedBulla- nie byłby tam, gdzie jest teraz...wyniki same mówią za siebie, są ludzie, którzy monitorują cały wyścig i każdego kierowcę z osobna- wszystkie teamy tak robią, ale to RedBull znów pokazał, że ma najlepszych specjalistów, jeśli dalej będą tak pracować- wygrają znów, bo Vettel będzie zdobywał kolejne PP i nie będzie musiał się przepychać , gdzieś w środku stawki, tylko od początku, jak od 4 lat- RedBull zapewni, że będzie jechał swoje:wink4: Vettel, to tylko jakiś element całego mechanizmu, który nazywa się RedBull, a czy ma talent- z pewnością, gdyby go nie miał- nie prowadziłby bolidu RB:wink:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Vettel jest nudny. Czy jest dobrym kierowcą? Pewnie tak ale rzadko można było to oglądać bo zazwyczaj zaczynał prowadzić na pierwszym kółku a potem jechał już swoje nieatakowany przez nikogo.

no i tu sobie sam odpowiedziałeś na pytanie- dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu sobie sam odpowiedziałeś na pytanie- dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

Dobrego kółka na kwalifikacjach nie zrobisz jak ci auto na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

ale Vettel takowe posiada...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już się zbliża kolejny sezon F1.jakie typy na nowego mistrza F1 ????

Ktokolwiek aby nie Vettel:facepalm:

Mam już dość tej dominacji jednego teamu.

Mam nadzieję, że auta będą przynajmniej początkowo jeździły w miarę równo i w końcu pościgają się kierowcy a nie Newey i reszta.

ja trzymam kciuki za Alonso :wink: mój faworyt ,a Vettel jest dobrym kierowcą i ma duże szanse i nie zapominajmy o Hamiltonie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy postawy Massy w Williamsie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry kierowca robi jedno dobre kółko na kwalifikacjach, potem startuje z przodu i wykorzystując potencjał auta-jedzie swój wyścig:wink:

ale Vettel takowe posiada...:whistling:

... i tak go nie lubię i nie polubię nawet jakby zdobył 10 mistrzostw. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kiedyś film o nim. Wielka postać polskich sportów motorowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bahrain testy :wink:

[TABLE]

1

Lewis Hamilton

#44

Mercedes

1:34.263

67 laps

2

Jenson Button

#22

McLaren

1:34.976

103 laps

3

Felipe Massa

#19

Williams

1:37.066

60 laps

4

Esteban Gutierrez

#21

Sauber

1:37.180

96 laps

5

Sergio Perez

#11

Force India

1:37.367

57 laps

6

Kimi Raikkonen

#7

Ferrari

1:37.476

44 laps

7

Daniil Kvyat

#26

Toro Rosso

1:38.974

57 laps

8

Pastor Maldonado

#13

Lotus

1:39.642

26 laps

9

Daniel Ricciardo

#3

Red Bull

1:40.781

28 laps

10

Marcus Ericsson

#9

Caterham

1:42.130

98 laps

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1

http://sokolimokiem.tv/wp-content/uploads/2014/03/2014-FIA-FORMULA-ONE-WORLD-CHAMPIONSHIP1.pdf

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 10:19 ----------

List of Formula One broadcasters - Wikipedia, the free encyclopedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...