Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co tu rozkminiać??

Po prostu polsatowi nie opłacało się kupować transmisji na kolejny sezon lub więcej bo Kubica już nie jeździ przez co spadla oglądalność.

Niestety pieniądze wszędzie decydują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co dziwić, bo to prywatny biznes, a w takich przypadkach w 99 na 100, względy ekonomiczne- są na pierwszym miejscu dla firmy...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bedzie mozna teraz obejrzec na tv wyscig? mam kablowke upc mam nadzieje ze na jakims kanale sie znajdzie hehe bo ogladac transmisje na kompie to troche slaba jakosc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bedzie mozna teraz obejrzec na tv wyscig? mam kablowke upc mam nadzieje ze na jakims kanale sie znajdzie hehe bo ogladac transmisje na kompie to troche slaba jakosc ;/

Jakość jak jakość, najgorsze że będzie brak polskich komentarzy :kwasny: Jacy ci komentatorzy w Polsacie byli tacy byli, ale zawsze miło było posłuchać jakiś ciekawostek, zwłaszcza że sporo się zmienia od tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bedzie mozna teraz obejrzec na tv wyscig? mam kablowke upc mam nadzieje ze na jakims kanale sie znajdzie hehe bo ogladac transmisje na kompie to troche slaba jakosc ;/

Też mam UPC i ... nie znalazłem kanału, który by transmitował F1. RTL brak.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bedzie mozna teraz obejrzec na tv wyscig? mam kablowke upc mam nadzieje ze na jakims kanale sie znajdzie hehe bo ogladac transmisje na kompie to troche slaba jakosc ;/

Też mam UPC i ... nie znalazłem kanału, który by transmitował F1. RTL brak.

:facepalm:

no to bajkowo... specjalnie wybralem kablowke UPC zeby miec w tym roku polsat sport HD itp zeby ogladac F1 a tu taka d*pa

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

napiszmy petycje do polsatu :decayed::confused4::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu transmisji to kiedys przeciez f1 lecialo na tv4 o ile sie niemyle wiec moze tym razem tez tak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 to Polsat

dokladnie, dlatego mowie ze moze niebedzie na glownym polsacie ale na tv4 tak jak kiedys, gdzies wyczytalem plotki ze jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo juz,ze Polsat nie kupił praw,to niby jak ma być na jakiejkolwiek stacji Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo juz,ze Polsat nie kupił praw,to niby jak ma być na jakiejkolwiek stacji Polsatu?

ja czytalem ze niebedzie na glownej antenie polsatu lecialo, ale trwaly jakies ustalenia wlasnie zeby na tv4 puscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. informacji zaczerpniętych z "Sokolim Okiem" sprawa braku transmisji w Polsacie nie jest jeszcze w 100% przesądzona.

Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pisał Mikołaj że sprawa się wyjaśni na dniach choć inni już sprawdzali program Polsatu i nie ma w niej wyszczególnionej F1..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek ma być oficjalna informacja odnośnie f1 w polsacie. Według szpiegów z krainy deszczowców bedzie na 99%

Mam nadzieje. Z powodu braku transmisji miały być rybki w niedzielę ale zapowiadają deszcze. Mam nadzieje że chociaż jedno z dwóch wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1614551_655492781175404_1560239394_o.jpg

Oficjalne oświadczenie menedżerki i rzeczniki Michaela Schumachera wydane dziś rano. Sabine Kehm nie przekazuje przełomowych wiadomości – ani dobrych, ani złych. Brak tych ostatnich to wciąż pozytywny znak.

Poza cierpliwością, rodzina mistrza potrzebuje też prywatności – Michael zawsze o to dbał w odniesieniu do swoich najbliższych...

Sabine Kehm: „Jesteśmy pewni, że Michael z tego wyjdzie i się obudzi. Od czasu co czasu pojawiają się drobne, pozytywne oznaki, ale wiemy też, że teraz musimy być bardzo cierpliwi.

Michael odniósł poważne obrażenia. Bardzo trudno jest nam wszystkim pogodzić się z tym, że Michael, który w przeszłości wychodził cało z wielu ryzykownych sytuacji, został tak poważnie ranny w tak banalnej sytuacji.

Od początku było jasne, że to będzie długa i trudna walka. Podejmujemy ją razem z zespołem lekarzy, którym całkowicie ufamy. Długość tego procesu nie jest dla nas ważna. Wierzymy, że wygra tę walkę.”

Tyle już czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...