Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hmm to wal sms. :hi:

Opublikowano

Patrząc na poprzedni samochód to autko jest w dobrych rękach :wink4: Działasz ostro! :good:

Na spota podjedź! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przyjechaly kompletne bixy w dobrej monecie, po nastepnej ryncie najprawdopodobniej zakup projektorow Hella Intemo i bedziem modzic, zeby swiecilo. ;)

male_c513d7662844a25c8b535c96ed5.jpgmale_8ced6a0d6e49520b513d05e956d.jpgmale_17ae2686e75975ddbb741de3bd41.jpg

male_24cd189879e307420dbca1694cbc.jpgmale_b6a93e003eb7b421145cac9ed22.jpgmale_0f1fb632b246776e58e4ca7e32c9a.jpg

male_3e3975c365972730581091f820b910.jpg

Opublikowano

Teraz to dopiero świeci :D

Opublikowano
  • Autor

Panie teraz to dopiero NIE swieci ! Naprawde jest dramat na tych lampach jesli chodzi o "oswietlenie" drogi. Naprawde zwykle H7 z zarowką swiecą lepiej niz to teraz ! Tam odblysnikow chyba juz nie ma, ale akurat na tym mi nie zalezy, bo i tak kupowalem je wiedzac, ze beda zmieniane. ;)

Opublikowano

Pieknie jedziesz z tematem . Musze w końcu obejrzeć ten Twój nowy nabytek ;)

Na Intemo już na 100% jesteś zdecydowany?

Opublikowano
  • Autor

Naprawde tutaj póki co nie ma czego oglądać, niby gratów troche jest, ale nie pozakladane itd. ;) nie nie, jeszcze na 100% nie jestem zdecydowany, a czemu pytasz? Myslalem jeszcze o Evox-R ale podobno duzo duzo wiecej rzezby z ich zamontowaniem do lamp, lub AL.

Janusz z sylikonem tu byl. :D no i ciekawe czemu te lampy swiecily jak postojowki skoro odblysniki wygladają jak nowe. :D

male_2eb4222acfff353a395e9e93a2693.jpgmale_62dc38a93d9c7f0af1a293e98668b7e.jpg

Opublikowano

No rzeczywiście nóweczki :decayed: , ale i tak każdy bixy bierze z myślą o lepszych soczewkach. Ja też muszę sobie upolowac jakiś komplecik.

Opublikowano
  • Autor

No przeciez po to wlasnie je wzialem. :D a o tym, ze swiatla slabo swieca uprzedzil mnie uczciwy sprzedajacy, ktory wlozyl nowe zarniki i lampy dalej nie swiecily, wiec kupil inne xeny za tysiaka, a te wystawil, zeby mu sie chociaz czesc zwrocila. ;)

Opublikowano

Ladnie lecisz:-) co nastepne?

Opublikowano
  • Autor

2.7 i Q ... :hi:


Projektorki sa to rzezbimy. ;)
male_4ccc806c754dc008b88ef3646584fa.jpgmale_31add2939c3cce28f7665a72183.jpg

Uszy jak u amstafów - podciete :D adaptery zalozone i soczewy sobie siedza. ;) zobaczymy, jak to bedzie swiecilo...
male_95df61de28746d431582ba05b3592f.jpgmale_e57318d16786cab0cd58817225791f3.jpg
Opublikowano

No a gdzie pokaz mozliwości jak to świeci ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Porownanie ze swiatlami w czarnej:

Ori bix z B6 na soczewkach z B8 barwa 4300K (prawa lampa byla wtedy jeszcze troche za bardzo w prawo ustawiona)

male_0c1abae41538f3bb95db46661cc.jpg

Tutaj Zwykle lampy H7 na projektorach mini H1 6.0 barwa 5500K:

male_f5a7405cb3160b5d97be9036df04.jpg

Opublikowano

poza tym, że na dole jest gorszy kolor przez temp barwową żarnika to nie widać zbyt dużej różnicy :)

Opublikowano
  • Autor

To juz akurat kwestia tego kto co lubi, ja np wole takie barwy w okolicach 5000K.

Opublikowano

ja też wolę takie bo są bielsze, ale na zdjęciu widać, że oświetla bardziej na żółto :o a powinno być na odwrót, może takie zdjęcie ;)

Opublikowano

Czyli koleżko wsadziłeś całe soczewki z B8? Ja też mam bixy, i też słabo świecą, patrzyłem-odbłyśniki są w złej kondycji. Też mam w planach kupić soczewki z B8, tylko pytanka dwa: ile za komplecik trzeba wydać $$ oraz czy dużo rzeźbienia jest żeby je tam umieścić :)

Opublikowano
  • Autor

bjoern - to tylko fotki, wiec wiesz. ;)

Tak jak piszesz - są to soczewy z B8. Hmmm czy duzo rzezbienia, z tego co czytalem to jedni pisali, ze to dla nich za "gruba robota" a inni ze spoko, wedlug mnie nie ma duzo rzezbienia - trzeba uciac po jednym uchu w odblysniku projektora, podciac w jednym miejscu plastikowa obudowe w lampie (to akurat zalezy na jakich adapterach sa montowane) no i przymocowac calosc, zeby soczewka siadla rowno w tej srebrnej obramowce. Soczewki z adapterami, srubkami i wysylka wychodza srednio chyba kolo 200zl, ja mialem troche taniej, bez wysylek i mozna powiedziec pod nosem. :) wiec nawet, jak za jakis czas mnie pewnie najdzie na zmiane na jakies Helle Intemo czy cos, to sprzedajac te nie bede stratny. ;)

Opublikowano

Bardzo ciekawy temat. Ja się zorientuję, bo mam blisko gościa, który handluje lampami, więc może będzie miał na sprzedaż soczewki od B8 :P Jak juz dostanę je w swoje ręce, to wtedy będę rzeźbił. Jakie dokładnie adaptery trzeba kupić? U mnie chyba są DS1..?

Opublikowano
  • Autor

Ja Adaptery mialem razem z soczewkami, widac je na fotkach. A D1S to rodzaj mocowania zarnika. ;)

Bixy wykąpane (doslownie) zestaw oringow zakupiony, tryby trybiki wyczyszczone i teraz calosc sie suszi przed zalozeniem. :JC_fan:

male_b9a9e08d5ff9bbce1a3f98a21ae6.jpgmale_489a9eff600f2b33c20618c6b9a07.jpgmale_ae989c9e06f533fdf35ddffa6d73e.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.