Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokada na kierownicę i inne zabezpieczenia przed kradzieżą


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej próbie włamania do auta postanowiłem kupić blokadę na kierownicę. Mam pytanie do używających tego wynalazku, w jaki sprzęt zainwestować? W oko mi wpadła blokada z alarmem i kodem dostępna na allegro za ok 100zł. Są też zwykłe za ok 50. Warto dopłacić za alarm ? Jakie inne zabezpieczenia są polecane poza odcięciem zapłonu/pompy i alarmem ? Generalnie zdaję sobie sprawę że profesjonalny złodziej obejdzie praktycznie każde zabezpieczenie ,ale w tym przypadku mam na celu odstraszenie gamoni niepotrafiących sobie poradzić z zamkiem w drzwiach jak to było w moim przypadku. Ewentualnie czy jest gdzieś dostępne mini AC dla auta które już ma 16lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada na kierownicę czy pedały jest bardzo upierdliwa ściąganie i zakładanie. Wierz mi po tygodniu sam przestaniesz zakładać. Najlepsza blokada to zrobiona samemu z wyłącznikiem albo jak kolega wyżej napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsza blokada to zrobiona samemu z wyłącznikiem albo jak kolega wyżej napisał.
Zgadzam się z kolegą.

Pracowałem w ASO i mieliśmy wile przypadków ża auto ukradli ale przycisk ciężko znalkeźć i to jest już dłuższa chwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...