Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że zabrali jemu te prawko,

bo prędzej czy później chłopak tak jeżdżąc zafundowałby sobie samoeliminacje,

a przy tym mogliby zginąć inni uczestnicy ruchu :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,każdy z nas kiedyś lub dalej tak jeździ ,co tu dużo mówić .

Wąski

Ja nie mowie ze czasami nie wyprzedze na podwojnej ciaglej czy cos w tym stylu ALE nie robie tego nagminnie i napewno nie wyprzedzam na przejsciach na skrzyrzowaniach czy po drugiej stronie wysepki, czy nawet gdy jest znak Bcośtam :) bo ... jestem normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,każdy z nas kiedyś lub dalej tak jeździ ,co tu dużo mówić .

Wąski

Ja nie mowie ze czasami nie wyprzedze na podwojnej ciaglej czy cos w tym stylu ALE nie robie tego nagminnie i napewno nie wyprzedzam na przejsciach na skrzyrzowaniach czy po drugiej stronie wysepki, czy nawet gdy jest znak Bcośtam :) bo ... jestem normalny

No tak masz rację :) gość troszkę przesadził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko przez te lusterka m3 :polew:

o tak racja :> Ja bym mu ze 2tysiaki za te lusterka jeszcze dorzucil :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno określenie na takich kierowców -- to są zwykłe kasztany

sam jesteś kasztan... :tongue4: jechał jak jechał... szkoda że się dał złapać... to wszystko przez ciągnących się kapeluszy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedno określenie na takich kierowców -- to są zwykłe kasztany

sam jesteś kasztan... :tongue4: jechał jak jechał... szkoda że się dał złapać... to wszystko przez ciągnących się kapeluszy :polew:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,każdy z nas kiedyś lub dalej tak jeździ ,co tu dużo mówić .

Wąski

Ja nie mowie ze czasami nie wyprzedze na podwojnej ciaglej czy cos w tym stylu ALE nie robie tego nagminnie i napewno nie wyprzedzam na przejsciach na skrzyrzowaniach czy po drugiej stronie wysepki, czy nawet gdy jest znak Bcośtam :) bo ... jestem normalny

No tak masz rację :) gość troszkę przesadził :)

hahahaha.... wysepki to pikuś.. u nas lata się w powietrzu nad wysepkami i ląduje na pasie w drugą stronę.... :thumbup:

white power... :polew:[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________co na to klubowicze w temacie???

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. W tych lusterkach M3 prawie nic nie widać. jak by miał normalne to by się dawno połapał że misiaczki cały czas siedzą mu na ogonku. :naughty:

Patrzcie do czego prowadzą takie mody :kox: :kox: :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę ze NIC go to nie nauczy. zda prawko i dalej będzie "kozakowac" dopuki komuś krzywdy nie zrobi. Dopiero po tym fakcie MOZE cos do niego dotrze.

Mam nadzieje jednakowoż ze nic nikomu przez tego "kierowce" sie nie stanie.

A juz zupełnie na marginesie do wszystkich tych co pochwalają taka jazdę (nawet od nas z forum) - za dużo za poważnych wypadków widzialem żeby czuć jakiś żal dla takich kierowców. Chcecie sie wyszaleć ? - wynajmijcie tor i wyszalejcie sie w kontrolowanych warunkach tak aby nie zrobić nikomu innemu krzywdy - na torze nikt wam nie wybiegnie, nikt wam nie wyjedzie nagle, a nawet jak wypadniecie z drogi to macie sporo miejsca na wytracenie prędkości bez spotkań np z drzewami.

Wiem ze takie wynajęcie toru kosztuje sporo, ale ... Po co do końca życia miec świadomość ze kogoś potraciłeś lub co gorsza zabiłeś bo zamiast 50 jechałeś 80 no i "jakoś tak nagle sie pojawił i nie mogłem nic juz zrobić"

Mój post będzie zapewne odebrany na 2 sposoby:

1) Co za burak ...

2) Prawdę mówi

Mam cichą nadzieje ze odp. nr 2 będzie jednak więcej.

Pozdrawiam i szerokiej drogi wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze takie wynajęcie toru kosztuje sporo, ale ... Po co do końca życia miec świadomość ze kogoś potraciłeś lub co gorsza zabiłeś bo zamiast 50 jechałeś 80 no i "jakoś tak nagle sie pojawił i nie mogłem nic juz zrobić"

Z torami jest różnie, ja np. płaciłem ostatnio 80zł - śmieszna suma, ale najgorsze jest to, że torów po prostu NIE MA! Trzeba gnać kawał drogi, aby zaznać tej przyjemności :naughty:.

Przekroczenie o 30km/h to pikuś, ilu kierowców przegina o 80-100km/h?

W tym samym odcinku programu zatrzymano gówniarza w Calibrze, który wyskoczył zza łuku na ciągłej na czołówkę z radiowozem - gliniarze się wkór...ili, zawrócili i kolesia zatrzymali. Nie widział nic złego w tym co zrobił i jeszcze się stawiał! Dostał 1000zł mandatu i jakieś pkt, odmówił przyjęcia. Prawo jazdy miał od 2 miesięcy... To dopiero kozak!

W porównaniu z nim ten koleś w A4 to dżentelmen - i ja sądzę, że teraz będzie już myślał. W przeciwieństwie do tamtego

głąba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lasce sie dostanie za to ze niechciala jechac... a jak on teraz na dyskoteke pojedzie!? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...