Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kawał Parkingu jest :)

No nareszcie będzie można auto na luzie zaparkować :decayed:

Opublikowano

Ciekawe jaka pogoda będzie, bo aktualnie jest tak :decayed:

12688085_604874742985405_445169013201161

Opublikowano

Oby tak bylo :D ide chyba pomoc im parking odśnieżyć

20160210_155940.jpg

bilder kostenlos

Opublikowano

O Kurde o.O jak to się utrzyma to na letnich kiepsko będzie[emoji14]tym bardziej bez napędu na 4 łapy :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oby tak bylo :D ide chyba pomoc im parking odśnieżyć

20160210_155940.jpg

bilder kostenlos

qrde w godzinę spadło tyle śniegu :D

Opublikowano

a z ciekawości.. gdzie tam jest wjazd? tą wąską drogą koło Stasindy? :decayed:

Wjazd i droga do Mordoru :)

2016_02_10_12_07_53.jpg

gratis bilder hochladen

Teraz każdy mapkę drukuje w kieszeń i do mordoru co by się nie zgubić na fleku , już widywałem klientów do pasa z głowa w śniegu głęboki sen ;)
Opublikowano

No mapka na pewno się przyda bo do tej pory nie mam pojęcia jak dotarłem w tamtym roku do swojego pokoju po imprezie w mordorze :)

Opublikowano

Pany spadło tyle śniegu, że do zlotu nie stopnieje, a sypie dalej że świata nie widać :)

20160210_194458.jpg

bild hochladen

Opublikowano

kox :naughty:

Opublikowano

4 napędówki bedą rządzić ;)

Opublikowano

nie mam pojęcia jak dotarłem w tamtym roku do swojego pokoju po imprezie w mordorze :)

mam to samo :decayed:

Pany spadło tyle śniegu, że do zlotu nie stopnieje, a sypie dalej że świata nie widać :)

20160210_194458.jpg

bild hochladen

niech pada, niech pada :decayed:

Opublikowano

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

Opublikowano

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

Damy radę...nie wyrezales Q?? :))

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

O to raczej nie musicie się martwić :)
Opublikowano

Do zlotu przy tej pogodzie to jeszcze kilka razyl napada i stopnieje :wink: ja obstawiam dużo na plusie i słońce tak jak rok temu

Opublikowano

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

Damy radę...nie wyrezales Q?? :))

Jeszcze nie :)

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

O to raczej nie musicie się martwić :)
W to akurat nie wątpię, ale co będzie, jak przypadkiem :) ktoś będzie czekał na mnie w pokoju,
a Ja będę chciał ukradkiem wyjść z mordoru, i utknę w połowie drogi....?? :whistling:
Opublikowano

Grisza, Ty nie takie rzeczy tam robiłeś, więc dasz radę :decayed:

Opublikowano

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

Damy radę...nie wyrezales Q?? :))

Jeszcze nie :)

Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... :facepalm: albo H4mm3r'a :D

O to raczej nie musicie się martwić :)
W to akurat nie wątpię, ale co będzie, jak przypadkiem :) ktoś będzie czekał na mnie w pokoju,
a Ja będę chciał ukradkiem wyjść z mordoru, i utknę w połowie drogi....?? :whistling:

Łańcuchy sie założy albo zadzwonisz i "ukradkiem" Cię przemycę :wink:

Opublikowano

Witam.Koledzy co myślicie o trasie przez Słowację,jest bliżej z mojego rejonu i może nie będzie korków.Tylko czy droga 78 przez którą należy jechać jest płatna?Z drugiej strony winieta wyjdzie trochę drożej niż bramki na A4.Proszę o jakieś sugestie.Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.