Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nagaro Blue by Bzyku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od ponad roku posiadam Audi które chce wam pokazać kupiłem je w stanie nie zbyt dobrym ale za małą kase , troche wysiłku i pieniędzy włożyłem żeby doprowadzić autko do stanu który mnie zadowala , wiadomo zawsze coś się znajdzie żeby poprawić .Jest to silnik 1.9 tdi 110km z roku 1998 .Mam zamiar wrzucać co jakiś czas fotki pozdrawiam :)

Plan remontu :

- Wymiana tylnych amortyzatorów ZROBIONE

- Wymiana tarcz , klocków , regeneracja wszystkich zacisków , ZROBIONE

- Wymiana wiatraka plus chłodnicy wody , termostatu ZROBIONE

- wymiana starego nagłośnienia Audio Bose ZROBIONE

- wyeliminowanie wycieku oleju

- wymiana rozrządu

2s9c3nt.jpg

mn1cte.jpg

16kxf74.jpg

25fpnht.jpg

20z5zx0.jpg

de1sgl.jpg

2yobcxw.jpg

Edytowane przez xxXBzykuXxx

Opublikowano

Kolor :kox: , polerkę zrobić to blask odzyska ;)

Do planów możesz dołożyć wymianę świateł przód i tył ;) odmłodzisz auto wizualnie :wink:

Opublikowano

Działaj kolego przybędzie mocy ??

Opublikowano
  • Autor

Kolor :kox: , polerkę zrobić to blask odzyska ;)

Do planów możesz dołożyć wymianę świateł przód i tył ;) odmłodzisz auto wizualnie :wink:

Właśnie zanim polerka to zderzak przedni i tylny był by do lakierowania bo są w kiepskim stanie odpryski i otarcia widać :(

Działaj kolego przybędzie mocy ??

Tak ale najpierw musze rozrzad zmienic i wyciek oleju wykryć i wyeliminować i wstawi się wtryski , turbo wieksze i program przelot już ma zrobiony z koncowym tłumikiem tylko jest , ale na to bedzie jeszcze czas

Opublikowano

Skoro masz przód do lakierowania to nie lepiej od razu polifta założyć? Wygląd lepszy no i halo w zderzaku ;)

Opublikowano

Tło w pierwszym zdjęciu wymiata :decayed:

Opublikowano

ładny kolorek, fajne skóry :wink:

Opublikowano
  • Autor

Skoro masz przód do lakierowania to nie lepiej od razu polifta założyć? Wygląd lepszy no i halo w zderzaku ;)

No pewnie lepszy pomysł dużo jest modyfikacji z montażem zderzaka ? belka ? zaczepy ?

Opublikowano

Kupujesz kompletny zderzak z polifta + ślizgi (od przedlifta nie pasują)

Opublikowano

ładny kolorek

jakie koszta regeneracji zacisków i na czym polegała ta regeneracja?

Opublikowano

Zdecydowanie, światła dużo zmieniają, powodzenia w modach :)

Opublikowano

Witaj!

Fajna sztuka !

Kolorek unikat, b. fajne fotele.

Oklej tylko to drewno folią a'la drapane aluminium albo carbon :D

Wrzucić zderzaki i lampy od polifta posadzić na ładnej 17" i będzie laleczka :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

ładny kolorek

jakie koszta regeneracji zacisków i na czym polegała ta regeneracja?

czyszczenie zacisków i malowanie , wymiana gumek na tłoczkach , prowadnicach , koszt tylko zestawów naprawczych do wszystkich 4 zacisków to około 100zł a robote sam zrobiłem

Opublikowano

Zadbane autko. ;) Wkładaj lampy poliftowe i będzie elegancko. :)

Opublikowano

autko fajne, mam taki sam kolorek tylko avanta ;) lampy dużo robią roboty, ja podmieniłem na oczka (niestety chińskie i słabo świecą) i o wiele lepiej wygląda autko

Opublikowano

Co to za fotele?

Opublikowano

Ojjjjj autko pikne, aaa kolorku tykko pozazdrościć :D

Opublikowano

OB :) musimy się gdzieś umówić w Brzegu i pstryknąć sedana i avanta w nogaro blue :decayed:

Opublikowano

te fotele to oryginalnie w takim kolorze? :P

Opublikowano
  • Autor

OB :) musimy się gdzieś umówić w Brzegu i pstryknąć sedana i avanta w nogaro blue :decayed:

No spoko wbijaj na Lotos to sie napewno spotkamy :)

te fotele to oryginalnie w takim kolorze? :P

Myśle że tak , ale ktoś kiedyś mi powiedział przekładane na 100%

Ojjjjj autko pikne, aaa kolorku tykko pozazdrościć :D

Dzieki jak je widziałem pierwszy raz odrazu w myślach biore je i nie żałuje nie zawiodła mnie a bujam się już ponad rok i zrobiłem 26tys.kilometrów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.