Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czym grozi...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak swoją drogą regenerował ktoś z was wachacze itp? Bo dzwoniłem dowiedzieć się ile za taki interes to 550 zł za cały komplet, z montażem 950, myślałem, że to trochę tańszy biznes...

Ja regenerowałem komplet w Malborku. Wyszło mnie ok 520zł. Wymieniałem sam. Góra wytrzymała ok 45tyś i drugi raz zregenerowałem, na dolnych 60tyś zrobione, ale już czas na wymianę.

Opublikowano

Hmm, ciekawe ile wyciągnie ten zestaw MS.. Jakby tak ponad 30 000 to byłaby to dobra opcja

Jak byś użył szukajki to byś wyczytał ze potrafi wytrzymać kilka razy więcej choćby u mnie. Na krafta szkoda kasy.
Opublikowano
  • Autor

Hmm, ciekawe ile wyciągnie ten zestaw MS.. Jakby tak ponad 30 000 to byłaby to dobra opcja

Jak byś użył szukajki to byś wyczytał ze potrafi wytrzymać kilka razy więcej choćby u mnie. Na krafta szkoda kasy.

Nie mam w tej chwili czasu szukać, ale czy przypadkiem MS a Kraft to bardzo podobna półka cenowa? Jeśli się mylę to bez krzyków proszę :kox:

Opublikowano

Tego mastersporta moj kumpel zalozyl do swojej a4. Wysmialem go, moiwe czlowieku posmigasz 20k km i ci to padnie, trzeba bylo troche dolozyc i smigalbys spokojnie. Ma to auto 3ci rok, nawalil juz troche ponad 50k, ostatnio nia smigalem troche, bo popic chcial wlasciciel i faktycznie, nie jest to moze nowka, ale do wybicia tego zawiasu to jeszcze daleka droga

Opublikowano
  • Autor

Tego mastersporta moj kumpel zalozyl do swojej a4. Wysmialem go, moiwe czlowieku posmigasz 20k km i ci to padnie, trzeba bylo troche dolozyc i smigalbys spokojnie. Ma to auto 3ci rok, nawalil juz troche ponad 50k, ostatnio nia smigalem troche, bo popic chcial wlasciciel i faktycznie, nie jest to moze nowka, ale do wybicia tego zawiasu to jeszcze daleka droga

Masz na myśli jakiś zestaw za pieniądzee rzędu 1500 +?

Opublikowano

Nie, mam na mysli wahacze marki mastersport

Ceny w sklepie w tedy byly ok. 700zł, teraz patrze mocno potaniało, na allegro taki zestaw 500zł :lol:

Opublikowano

Może piszcie na temat, co ???

Opublikowano

potwierdzam MS 70 tys obecn

Opublikowano

Ja tez zalozylem gorne wszystkie ms i 30 tys narazie jest ok ,a po dzirawych drogach jezdze regularnie

Opublikowano
  • Autor

Czyli wiem jakie na przyszłość zamawiać. Na te 3 lata starczy mam nadzieję. Przy okazji dowiedziałem się jaki zestaw polecacie zamówić a chciałem zakładać nowy temat :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.