Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym grozi...


Makos_9507

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą regenerował ktoś z was wachacze itp? Bo dzwoniłem dowiedzieć się ile za taki interes to 550 zł za cały komplet, z montażem 950, myślałem, że to trochę tańszy biznes...

Ja regenerowałem komplet w Malborku. Wyszło mnie ok 520zł. Wymieniałem sam. Góra wytrzymała ok 45tyś i drugi raz zregenerowałem, na dolnych 60tyś zrobione, ale już czas na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe ile wyciągnie ten zestaw MS.. Jakby tak ponad 30 000 to byłaby to dobra opcja

Jak byś użył szukajki to byś wyczytał ze potrafi wytrzymać kilka razy więcej choćby u mnie. Na krafta szkoda kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe ile wyciągnie ten zestaw MS.. Jakby tak ponad 30 000 to byłaby to dobra opcja

Jak byś użył szukajki to byś wyczytał ze potrafi wytrzymać kilka razy więcej choćby u mnie. Na krafta szkoda kasy.

Nie mam w tej chwili czasu szukać, ale czy przypadkiem MS a Kraft to bardzo podobna półka cenowa? Jeśli się mylę to bez krzyków proszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego mastersporta moj kumpel zalozyl do swojej a4. Wysmialem go, moiwe czlowieku posmigasz 20k km i ci to padnie, trzeba bylo troche dolozyc i smigalbys spokojnie. Ma to auto 3ci rok, nawalil juz troche ponad 50k, ostatnio nia smigalem troche, bo popic chcial wlasciciel i faktycznie, nie jest to moze nowka, ale do wybicia tego zawiasu to jeszcze daleka droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego mastersporta moj kumpel zalozyl do swojej a4. Wysmialem go, moiwe czlowieku posmigasz 20k km i ci to padnie, trzeba bylo troche dolozyc i smigalbys spokojnie. Ma to auto 3ci rok, nawalil juz troche ponad 50k, ostatnio nia smigalem troche, bo popic chcial wlasciciel i faktycznie, nie jest to moze nowka, ale do wybicia tego zawiasu to jeszcze daleka droga

Masz na myśli jakiś zestaw za pieniądzee rzędu 1500 +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam na mysli wahacze marki mastersport

Ceny w sklepie w tedy byly ok. 700zł, teraz patrze mocno potaniało, na allegro taki zestaw 500zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zalozylem gorne wszystkie ms i 30 tys narazie jest ok ,a po dzirawych drogach jezdze regularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiem jakie na przyszłość zamawiać. Na te 3 lata starczy mam nadzieję. Przy okazji dowiedziałem się jaki zestaw polecacie zamówić a chciałem zakładać nowy temat :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...