Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy na tym forum są jakieś kobiety:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam pytanie czy tylko na tym forum są mężczyźni :kwasny: ??

Opublikowano

Niee, jest też parę kobiet, nie masz się czego bać :D witamy :)

Opublikowano
  • Autor

Niee, jest też parę kobiet, nie masz się czego bać :D witamy :)

Ufff ulżyło... a już myślałam, że znalazłam się w seksmisji :lol:

tylko w takiej, gdzie role były odwrócone :grin:

Opublikowano

Są np. Magdalenah ze Zgierza.

Opublikowano

czy tylko na tym forum są mężczyźni ??

Jest wielu co próbuje udawać kobiety ale im się to nie udaje.

Opublikowano

czy tylko na tym forum są mężczyźni ??

Jest wielu co próbuje udawać kobiety ale im się to nie udaje.
[emoji106]

Witaj.. Jest na forum parę dziewczyn.. Także sama nie jest[emoji6]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czy tylko na tym forum są mężczyźni ??

Jest wielu co próbuje udawać kobiety ale im się to nie udaje.

Masz na myśli Avatary ? :grin:

Opublikowano

Nie , tych co niby jako kobieta pisze słowa np. typu "chciałem" lub "kupiłem".

Opublikowano

czy tylko na tym forum są mężczyźni ??

Jest wielu co próbuje udawać kobiety ale im się to nie udaje.

hahahah trafiles kolego w punkt.

Opublikowano
  • Autor

Wyobraźnia nie zna granic:)

Na szczęście ja nie jestem udawaną kobietą:)

Nie , tych co niby jako kobieta pisze słowa np. typu "chciałem" lub "kupiłem".

Edytowane przez Karolina Izabella Anna

Opublikowano

Zapraszam na BT, będzie dużo, na pewno jest kilka co są zarejestrowane ale się nie udzielają.

Opublikowano

dziewczyna jest dobra[emoji6]

Opublikowano

Witam,

mam pytanie czy tylko na tym forum są mężczyźni :kwasny: ??

Dzień dobry ;-)

Oczywiście są i kobiety;-)

Opublikowano

heja,a czemu ci tak zalezy na tych kobietach?? przeciez faceci sa bardziej kobiecie potrzebni :D

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano

:) czasem nawet jeden nie wystarcza

Opublikowano

seksmisja w tv

hamujcie trochę zapędy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:) czasem nawet jeden nie wystarcza

W niektórych sytuacjach jest tylko jeden :D

heja,a czemu ci tak zalezy na tych kobietach?? przeciez faceci sa bardziej kobiecie potrzebni :D

Hmm czy ja wiem czy bardziej potrzebni... teraz kobiety są ogarnięte i nie są uzależnione od samców :lol:

Witam,

mam pytanie czy tylko na tym forum są mężczyźni :kwasny: ??

Dzień dobry ;-)

Oczywiście są i kobiety;-)

Super;) Witam

Opublikowano

quadral20004, dnia 28 Lut 2016 - 09:24, napisał:
heja,a czemu ci tak zalezy na tych kobietach?? przeciez faceci sa bardziej kobiecie potrzebni
Hmm czy ja wiem czy bardziej potrzebni... teraz kobiety są ogarnięte i nie są uzależnione od samców

w dobie nowoczesnej technologi rzeklbym ,ze sa juz "samowystarczalne" :) bo faceci to juz od tysiac leci sa samowystarczalni :D:D

Opublikowano

quadral20004, dnia 28 Lut 2016 - 09:24, napisał:

heja,a czemu ci tak zalezy na tych kobietach?? przeciez faceci sa bardziej kobiecie potrzebni

Hmm czy ja wiem czy bardziej potrzebni... teraz kobiety są ogarnięte i nie są uzależnione od samców

w dobie nowoczesnej technologi rzeklbym ,ze sa juz "samowystarczalne" :) bo faceci to juz od tysiac leci sa samowystarczalni :D:D

Tak samowystarczalni ;-)

Jeśli chodzi o te nieszczęsne "męskie" końcówki wyrazów, to i mnie się zdarza, ale jest to związane z używaniem słownika w tablecie, oraz współdzieleniu tableta z facetem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.