Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czy ktos ma xenon w lampach Depo??


lukasz2223

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim,pytanie jak wyzej,strasznie mnie ten temat męczy.jakies dwa tygodnie temu kupiłem nowiutkie lampy Depo soczewka D2S zespolone,no piekne,i podobno najlepsza podróbka oryginału...Pojechałem nawet do fachowców od xenonu,zeby załozyli.No i załozyli i soczewke,i xenon do tego najlepszy podobno z HID prawie 400 złotych sam zestaw,no i ustawili i jezdze... Jezdze jezdze,ale bez zadowolenia,Mam wrazenie ze swieca one strasznie słabo.Od rau poleciałem do fachowców ale powiedzieli ze lampy nie oryginał to i soczewka gorsza i szału nie będzie...Co jak co,ale kazdy byle Golfiarz z HID swieci 2 razy mocniej niz moje xenony w nowych soczewkach.Zreszta kazde auto.Musi byc naprawde ciemno zeby w miare swieciły...ustawione sa dobrze...wiec..Szukam przyczyny. !! Moze ktos z was ma lampy depo i xenon z hidu to chętnie poczytam jak to u was wygląda. ps mam 4300k.Czekam na info Chłopaki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadż jak masz możłiwośc 6000K i zobacz czy jest lepiej :mysli:

dzisiaj zmieniłem z 4300K na 6000Ki dopiero teraz mam xenon :good:

co prawda mam ori xenon ale zmiana żarników zrobiła naprawdę dużą różnice na plus, przed autem teraz jest biało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam że Depo + Hid = 5400k świeciły bardzo ładnie, problem pewnie tkwi w instalacji. Nowa Depo będzie się lepiej sprawować niż 9cio letnia oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,tez o tym myślałem,ale odradzali mi bo te 4300k swieca jak normalne 5000k czy cos około,wiec zgodzilem sie,moze akumulator mam slaby,ale powaznie jak jade za kims kto jedzie na xenonie to jego widze przed nim łądnie a moich nie widze z włąsnego auta,juz sprawdzałem na 10 sposobów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Łukasz ja moge Ci tylko powiedzieć że kumpel ze spotów a dokładnie PITERRA zmienił z ori valeo lamp tych zwykłych na właśnie soczewka DEPO no i wczoraj na spocie oglądałem i ja i jak każdy inny, zresztą on sam stwierdził że różnica jest kolosalna przy zwykłej wymianie lamp, wrzucił jakieś osramy za 58zł mówie o żarówkach i jest 10000 razy lepiej!!!

więc moim zdaniem masz coś z tym Hid-em :gwizdanie:

i każdy mówi że jak wrzucać HID to tylko 6000k bo świeci najlepiej... :wink4:

ps. akumulator niema nic do tego, jednak non stop ;podczas pracy silnika ładuje go alternator! no chyba że się mylę to mnie poprawcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz,ja mam 4300 i swieca białym swiatłem z naprawde delikatniutka poswiatą,miało byc pieknie a jest lipa przez duze L powaznie chwilami nie widze ze na swiatłach jade a zestaw Nowy i lampy jeszcze na gwarancjii.Przetwornice mam Vertexa bo chinskie zwykłe zakłócały radio.Więc kolejna rzecz na + Nie wiem..Czy te 6000k nie swieca zbyt niebiesko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spróbuj Kolego odłączyć ten xenon i załóż tylko na chwilke normalne żarówki, zobaczysz co się stanie, czy będzie to świeciło tak jak ma czy nie...

jedynie tak cokolwiek możesz wyeliminować! :)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnych żarówek nawet nie mam.Kupiłem nowe lampy w sklepie w kartonach i od razu pojechałem do servisu xenonów i tam załozyli zestaw,i powaznie dalej słabo swieca.Jak stoje obok innego auta na xenonach to moich nie widac w ogole,a czasami jak stane przy nowym aucie na zwyklych lampach to i jego zwykle swieca 2 razy lepiej niz moje nowe xenony....prawdopodobnie to wina soczewki,ze nie oryginał....Moze ktos jeszcze sie wypowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Depo założone i HID 5000k welldone i zamiata konkretnie na biało wiec musisz mieć cos z tymi xenonami nie tak :thumbdown: Może pojedź do tych fachowców od xenonu niech ci na próbe założą inne żarniki bądź odrazu jakiś serwisowy model HID i porównasz wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej, tez mam DEPO i jak mialem kiedys biale 4300K to przy ustawieniu na "0" czyli maxymalnie wysoko swiecily prawie jak na dlugich, normalnie jak jezdze na pozycji "1" czyli poziom nizej tez swieca bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje DEPO + 6000k

Mam ich od lipca bodajże.

1f4999bc55bbc146m.jpg

HID mam jakiś z tańszych chyba nie pamiętam już jakiej firmy ale jest po prostu biało na drodze więc może masz coś nie tak z ksenonem.

Polecam Welldone te co kolega wyżej ma ale 6000k.

Jak miałem po założeniu za wysoko ustawione to mało na drodze było widać ale jak na stacji mi ustawili jak ma być to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda tak samo,zestaw też taki sam Depo+6000K :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu pojechałbym do tej firmy z xenonami i poporosił o zmiane zestawu HID na próbe mysle ze mają jakiś na stanie do sprawdzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUz dzwoniłem i mam jtro podjechac to mi wstawi do jednej lampy na próbe 6000k i mam pojezdzic do rana(tzn wieczorem a rano oddac i wtedy sie dowiem,no bo powaznie czarna magia.Nowiutkie lampy sam otwierałem kartony Depo do tego nowiutki zestaw hid,ale nie ten za 220 zl tylko za 360 i zamiast przetwornic z tego zestawu załozyli mi vertexa bo na tych z zestawu szumiało radyjko....

Zobacze jutro jak mi załozy te 6000 bo jak narazie to sie wku.....am strasznie normalnie jkak bym na pozycjach jechal,.Jak jest naprawde ciemno tak jak w lesie to oczywiscie swieca pieknie ale tak o 18-20 jak jezdze po miescie to jak bym bez swiateł jezdzil,zreszta 0 22-24 tak samo...moze to wina soczewki,cholera wie czego,moze slaby niedoładowany aku.. Gosc od xenonu zwala wszystko na Depo soczewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc od xenonu zwala wszystko na Depo soczewke
miałem Depo w poprzedniej audi + hid 6000k i pięknie to świeciło , o zmroku xenonu na drodze prawie nie zauważysz...w nocy tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jechać z takimi sprawami do serwisu ..i to jeszcze ślinić za zestaw 400 zł który zapewne kosztuje na allegro 200 zł ..( najtańszy HID na allegro 150-170 zł :good: ) :blink:

Zamień żarniki ..możę bedzie lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga po to ma gwarancje :good: wiec niech jedzie do nich i szumu troche wokół tego zrobi bo to ewidętnie wina zestawu zarniki albo przetwornice nieteges :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. ja mam DEPO i xenon. swieca rewelacyjnie. mam żarniki Philipsa 4300K. <a href="http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html">TU</a> masz temat jak zakladalem. <a href="http://www.a4-klub.pl/smf/all_xenony_problem_naglasniany-t18351.0.html">TUTAJ</a> z kolei temat o xenonach ogólnie. Moze to wina HIDow. to sa na ogół produkcje chińskie nie grzeszące jakścią... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedna rzecz..Mam ten zestaw HID chinski no i zarnik tez jest Chinski... Czy moge wyjac ten zarnik 4300k chinski i wsadzic w jego miejsce philipsa np czy osrama 4300k? czy musze cos przerabiac znowu ?? Czy poprostu zarniki moge wsadzic jakie chce i bedzie wszystko pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz HIdy to nie mozesz sobie założyć żarników Philpsa itp ponieważ reflektor ma w twoim przypadku gniazdo H$ albo H7 w zalezności co tam posiadasz, a zarniki są do reflektorów seryjnie dostosowanych do xenonów czyli pod gniazdo D2S itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...