Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Slabo przyspiesza powyzej 100km\h


dawid332

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie silnikow 1.6 one faktycznie powyzej 100km nie przyspieszaja?, jak bym przyczepke ciagnał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 1.6 ale u mnie przyśpiesza bardzo dobrze.Przy wyprzedzaniu redukcja na mniejszy bieg i rura idzie jak dziki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewasz po 102km ? To do 100 nie jedzie a co dopiero powyżej :D z przyczepką .. to auto to służy do jazdy z pkt A do B przyjemną jazdą bym tego nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , mi do 100 nawet ladnie a powyzej jakies charczenie i cos slabo;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 1.6 i muszę powiedzieć, że może nie jest demonem prędkości ale powyżej 100km/h też sobie radzi całkiem nieźle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dawno temu 1.6. Ludzie gadają, że jest słaby, a mi się dobrze śmigało, jednak mam wrażenie, że ten silnik zaczyna "oddychać" dopiero powyżej 3,5tys obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam dobrze 1.6 jezdzi. Jeśli się nie mylę właśnie koło3.5 tyś masz max moc według specyfikacji technicznej silnika. 1.6 jest do jazdy a nie kto szybciej ze świateł ruszy i ile wyciagnie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jklgleiwitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno na przyczepce dostanie troche w kość bo on sam ledwo dźwiga 4 osoby nie jest taki elastyczny jak sam lece ale myśle że jak byś go krecił 3,5 - 5 to poradzi sobie :P A z tym ze po 100 wg nie przyspieszaja to sie z tym nie zgodzę 160 jest moment :)! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał bys posprawdzać parę rzeczy i dopiero wtedy można stwierdzić czy coś się dzieje

Edytowane przez Tiger1143
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno na przyczepce dostanie troche w kość bo on sam ledwo dźwiga 4 osoby nie jest taki elastyczny jak sam lece ale myśle że jak byś go krecił 3,5 - 5 to poradzi sobie :P A z tym ze po 100 wg nie przyspieszaja to sie z tym nie zgodzę 160 jest moment :)! Pozdrawiam

wg mnie 1.8 stoi w miejscu a wy mowicie ze 1.6 jest takie super i 160 to jest moment :facepalm:

chłopaki dajcie sobie siana z tym chwaleniem osiągów tego motoru bo to jest żenujące :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik powyżej 3,5tys obrotów radzi sobie w miare.Na pewno słabo idzie jak sie go rozpedza od 70 na godz na 5 tym biegu :D

Spróbój przykatować.Tu masz filmik jak to zrobić (filmik nie jest mój).Moje 1,6 też tak sie rozpędza.Ale to katowanie silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wg nie przyspieszaja to sie z tym nie zgodzę 160 jest moment :)

"Moment" pojęcie względne :wink:

Np dla mnie oglądając filmik umieszczony tutaj to nawet naciągając słowo "moment" tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam od niedawna mam 1.6 i jakoś nie narzekam :D Do miasta jest idealny, na trasie też sobie daje rade. Wiadomo, że potrzebujesz więcej czasu niż z na przykład 1.8 żeby go rozbujać ale (przynajmniej mój) jakoś idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Jak rozwiazales problem? :)

co ty, za cholere nie wiem ,ale teraz i tak swap robie na 1.8t a to juz inna bajka :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...