Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradziono RNS-E Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, w ten weekend ukradli mi RNS-E z mojej A4. Stała pod blokiem na Włochach w Warszawie. Zdjęcia navi i numery poniżej, Miała widoczną rysę na wyświelaczu, zepsuty potencjometr głośności oraz zacinające się przyciski. Za pomoc w odnalezieniu nagroda :)

1.jpg 2.jpg 1.jpg
Opublikowano

Daniel teraz w Warszawie i okolicach kradną RNSy na potęgę.. Powodzenia w szukaniu..

Jak byś nie znalazł i chciał kolejnego zabezpieczyć tak żeby żaden menel Ci go nie wyjął to daj znać dryndne i Ci powiem co i jak

Opublikowano

Znajomemu ukradli ostatnio RNS-D,więc RNS-E to jeszcze większa pokusa.Powodzenia w szukaniu.

Opublikowano

Daniel teraz w Warszawie i okolicach kradną RNSy na potęgę.. Powodzenia w szukaniu..

Jak byś nie znalazł i chciał kolejnego zabezpieczyć tak żeby żaden menel Ci go nie wyjął to daj znać dryndne i Ci powiem co i jak

Hej nie w temacie ale jak zabezpieczyć? Można na prv.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakaś plaga. Mi dziabnęli RNS-E w Styczniu, a jakiś tydzień później dyrektor mojego działu zastał swojego Paska B8 bez szyby i nawigacji.

Opublikowano

Jak byś nie znalazł i chciał kolejnego zabezpieczyć tak żeby żaden menel Ci go nie wyjął to daj znać

Mój znajomy zabezpieczył RNS tak żeby nie wyjęli. Porobili mu śrubokrętem dziury w wyświetlaczu i zdemolowali wnętrze. W tym wypadku taniej było oddać navi.

Opublikowano

Mój znajomy zabezpieczył RNS tak żeby nie wyjęli. Porobili mu śrubokrętem dziury w wyświetlaczu i zdemolowali wnętrze. W tym wypadku taniej było oddać navi.

Niestety masz chyba rację. Jak taki gnój nie będzie mógł wyciagnać navi to ze złości zdemoluje wszystko do okoła

Opublikowano

Może i będzie chciał po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę po kilkudziesięciu kolejnych jestem przy samochodzie z odpowiednim narzędziem a biegam bardzo szybko więc jest szansa że taki klient następne co odwiedzi to będzie SOR a i szansa na to że zostanie inwalida tez jest spora :D

Opublikowano

po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę

:buhaha: tego posłucham chętnie dalej co to za fajne rozwiązanie?

Opublikowano

Ja również. Robercik jutro na spocie koniecznie musisz podzielić się tajemnicą ;)

Opublikowano

Może i będzie chciał po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę po kilkudziesięciu kolejnych jestem przy samochodzie z odpowiednim narzędziem a biegam bardzo szybko więc jest szansa że taki klient następne co odwiedzi to będzie SOR a i szansa na to że zostanie inwalida tez jest spora :D

I przez 10 lat auto będzie stało w garażu a ty na dołku siedział za pobicie hahaha ;-)

Edytowane przez .Pablo.

Opublikowano

Może i będzie chciał po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę po kilkudziesięciu kolejnych jestem przy samochodzie z odpowiednim narzędziem a biegam bardzo szybko więc jest szansa że taki klient następne co odwiedzi to będzie SOR a i szansa na to że zostanie inwalida tez jest spora :D

I przez 10 lat auto będzie stało w garażu a ty na dołku siedział za pobicie hahaha ;-)

Masz obywatelski obowiazek powstrzymac przestepce, jak trafisz na normalnego policjanta to sie spyta "po schodach biegl i sam sie wypier***?"

Opublikowano

Może i będzie chciał po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę po kilkudziesięciu kolejnych jestem przy samochodzie z odpowiednim narzędziem a biegam bardzo szybko więc jest szansa że taki klient następne co odwiedzi to będzie SOR a i szansa na to że zostanie inwalida tez jest spora :D

Chyba wiem oczym mowisz tylko niewiedzialem czy to tez ma taka funkcje

Opublikowano

Może i będzie chciał po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę po kilkudziesięciu kolejnych jestem przy samochodzie z odpowiednim narzędziem a biegam bardzo szybko więc jest szansa że taki klient następne co odwiedzi to będzie SOR a i szansa na to że zostanie inwalida tez jest spora :D

I przez 10 lat auto będzie stało w garażu a ty na dołku siedział za pobicie hahaha ;-)

Masz obywatelski obowiazek powstrzymac przestepce, jak trafisz na normalnego policjanta to sie spyta "po schodach biegl i sam sie wypier***?"

Normalnego policjanta ?? dobre sobie . Tacy są tylko w filmach. Rzeczywistość jest zupełnie inna.

Opublikowano

Mateusz dzisiaj niestety na spota nie dało rady.. Gościnne występy na śląsku..

jutro do Ciebie dryndnę po małe co nie co

Opublikowano

Roberto... Co to za narzedzie ktore powiadamia po 10-15 sekundach na komorke ?? :)

Opublikowano

Ja też jestem ciekawy...jeżeli jest coś takiego. Dwaj nam info co z tym sprzętem :)

Opublikowano

Powiadomienie radiowe sprzęgnięte z czujnikami w wozie

Opublikowano

to tak w skrócie mnie raczej interesuje jakiej masz firmy itd itp.. ??

Opublikowano

Może i będzie chciał po 10 do 15 sekundach mam powiadomienie na komórkę po kilkudziesięciu kolejnych jestem przy samochodzie z odpowiednim narzędziem a biegam bardzo szybko więc jest szansa że taki klient następne co odwiedzi to będzie SOR a i szansa na to że zostanie inwalida tez jest spora :D

I przez 10 lat auto będzie stało w garażu a ty na dołku siedział za pobicie hahaha ;-)

Skąd wiesz że nie siedzę teraz :P

a tak na poważnie to na rynku jest sporo zabezpieczeń z powiadomieniem czy to na tel komórkowy czy za pomocą odpowiedniego pilota przy alarmie.

Wystarczy że zapytacie w pierwszym zakładzie zakładającym alarmy i zabezpieczania.

Publicznie nie będę się o tym rozpisywał ponieważ niestety i na tym forum siedzą osoby które potocznie nazywane są złodziejami i nie ma potrzeby edukować tego bydła.

Danielowi jak i znajomym których znam osobiście zaoferowałem pomoc ponieważ go osobiście znam i wiem czym się zajmuje.

Natomiast bez urazy ale większość zapytań odnośnie zabezpieczenia zostanie bez odpowiedzi ze względu na to że przyjęło się na forum że o zabezpieczeniach tych FABRYCZNYCH jak i tym INDYWIDUALNYCH nie piszę się publicznie

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.