Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ blad 03623 - Invalid Secruity/Release Code

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie ,zreszta na obecnym sofcie i mapach nie wiem czy da sie wogole cos z tym zrobic.

Ostatnio skryptem zgralem sobie na karte swoje FSC ,okazalo sie ze sa 2 ,nie wiem po co.

Do tego po edycji wyszlo ze jeden jest bez VINu (czyli chyba ori) natomiast drugi jest z VINem innego auta ,(i to chyba skutkuje tym bledem).

Przymierzam sie do aktualizacji ,tylko musze sobie sprawic karte 32GB na mapy ;)

Tak jak mowisz. U mnie w MMI w ustawieniach pokazuje mi moj VIN a jak wchodze do menu inzynierskie sprawdzam klucze pokazuje,ze klucz 009 legal a VIN wyswietla inny niz moj (ten obcy VIN to : WAUZZZ4G8DN082977 i Date:201501301437+0100) .

Tez tak macie po wgraniu tego lekarstwa od Keldo????

Normalnie "czary" he,,

Pewnie przez to wyskakuje ten blad i nie mozna go wykasowac :kwasny:

Jakim skryptem zgrales na karte swoje FSC??

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

Ta witamina od keldo zrobiona jest na podstawie ori klucza z tym wlasnie VINem

5ae168a718684fadmed.jpg

Ten aktywator nie blokuje wyswietlania VINu dzieki czemu wszystkie funkcje online oparte na VINie dzialaja (traffic online itp) ,natomiast jak jest zrobiony sam aktywator ze posiada inny VIN a dziala - nie wiem :)

Ale chyba wlasnie dzieki temu otrzymujemy w gratisie ten blad 03623.

Do zgrania FSC jest narzedzie "FSC backup"

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki za info Marcin. :)

Pozdrawiam


Ta witamina od keldo zrobiona jest na podstawie ori klucza z tym wlasnie VINem

5ae168a718684fadmed.jpg

Ten aktywator nie blokuje wyswietlania VINu dzieki czemu wszystkie funkcje online oparte na VINie dzialaja (traffic online itp) ,natomiast jak jest zrobiony sam aktywator ze posiada inny VIN a dziala - nie wiem :)

Ale chyba wlasnie dzieki temu otrzymujemy w gratisie ten blad 03623.

Do zgrania FSC jest narzedzie "FSC backup"

Mozesz mi podrzucic link do tego skryptu FSC backup

Gracias ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam ,

Poradziliście sobie z tym błędem ?

Jam mam wersję K0900 i nowe mapy oraz w gratisie też ten błąd.

A może u mnie da się usunąć błąd skryptem ? , tylko że jest już niedostępny

Opublikowano
  • Autor

Witam ,

Poradziliście sobie z tym błędem ?

Jam mam wersję K0900 i nowe mapy oraz w gratisie też ten błąd.

A może u mnie da się usunąć błąd skryptem ? , tylko że jest już niedostępny

Jedyna roznica ze mam wgrany nadal soft 767 ale do 900 chyba tez sie nadaje.

Opublikowano
  • Autor

do 900 plik wiecej wazy :eusathink: ciekawe w czym sa roznice

Chyba to "universalny skrypt do 767 i 900.

Opublikowano

Ślicznie dziękuję i potwierdzam , że z softem K0900 też usuwa w/w błąd.

Opublikowano

I sama aktywacja się nie wysypuje?

Opublikowano
  • Autor

I sama aktywacja się nie wysypuje?

A czemu ma sie wysypac? Przeciez to nie usuwa klucza tylko ten blad. ;)

Opublikowano

Działa wszystko ELEGANCKO :banan:

Opublikowano
  • Autor

Tak tytulem ciekawostki. Po usunieciu bledu 03623 sprawdzalem menu inzynierskie i w opcji instalacja aktywnych kluczy nie mam juz zadnego klucza( nawet tego ostatniego 009) a natomiast w opcji supported sa wszystkie moje orginalne klucze(z moim nr VIN) do numeru 008.

Oczywscie mapa chodzi bez problemu i VIN tez wyswietla w opcjach.

Ciekawe na jakim kluczu ta moja mapa 6.22.4 chodzi? ;)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Zrobiłem aktualizację map i wyskakuje mi błąd 03623. Czy ma ktoś jeszcze ten skrypt do usuwania błędu i może mi go podesłać mailem . ( w internecie jest już niedostępny).

Z góry dzięki.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
3 godziny temu, AudiA4uk napisał:

Dla potomnosci emoji14.png
https://mega.nz/#F!Idwjzbra!ZPGBjq9j2Amka3NIwWpVhw

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Dzięki :thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A w jaki sposob zastosowac ten skrypt? co z nim nalezy zrobic? macie jakas instrukcje?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

03623 - Invalid Secruity/Release Code

Hello,
Do you still have the script to remove this error?
The link is OFF.
Can help me?

Thank you

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Poradził sobie ktoś z tym błędem ? bo własnie jestem po aktualizacji softu i map i mam ten sam problem. Mam dodatkowo 5 bledow jeden usunalem ale zostalo kilka jeszcze miedzy innymi wlasnie ten plus:

03157

03175

03389

Opublikowano

03157 - zle zakodowane MMI

03175 - usuwales mapy i partycje w zielonym menu przed wgraniem nowych ?

03623 - skryptem trzeba usunac FSC

03389 - nie wiem ,nigdy go nie mialem

Opublikowano
13 minut temu, MarcinOslo napisał:

03157 - zle zakodowane MMI

03175 - usuwales mapy i partycje w zielonym menu przed wgraniem nowych ?

03623 - skryptem trzeba usunac FSC

03389 - nie wiem ,nigdy go nie mialem

Żle zakodowane tzn ? soft czy mapy ? czy aktywator ciulowy ? wszystko przebiegło tak jak powinno.

Nie usuwałem partycji bo ponoć nie trzeba ? jak usune to same mapy pójdą czy soft też ?

03623 masz taki skrypt ? bo ściągłem jakiś ale nie mam pewności czy to to.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.