Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.9TDi AVF 253Ps 506Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto : Audi A4 B6

Silnik : 1,9 TDI AVF
Modyfikacje silnika,fachowa przeróbka VZK oraz strojenie by CustomGarage Juby_P nasz forumowy kolega

zmiany:

-pompki AL

-GTB2260VZK

-Fmic 550/230/60

-dolot z kwasa

-mapsensor 4bar

-DP 2.5" tłumiki końcowe z 3.0TDi

-sprzęgło BRD bez kevlaru

-EGR,przepływka out

-moduł przełączania map by Kkam

A4 dysponuje 2 mapami mocy jak widać na wykresie:

xgb33vvb.jpg

Opublikowano

:slina:

Jest moc!

Opublikowano

Fajny przebieg momentu :) powiedz jak przełączasz się miedzy mapami?

Nie mów że masz napęd na przód :D

Opublikowano
  • Autor

normalnie przyciskiem "S" :decayed: można to robić podczas jazdy

Edytowane przez daniels

Opublikowano

Nagraj filmik jak to jedzie :)

Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

100-200km/h robi w 18s jakoś mega wolno jak na ponad 250km.

Tu masz np. porównanie z 200km i 412Nm A4 który robi 100-200 w okolicach 17s

https://www.youtube.com/watch?v=5GXCpQpTvM4

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Te "porownanie" to filmik i auto brata :) ksio87 wynik z hamowni zima wyszedl 213 koni 425nm pozdrawiam

Opublikowano

jak na Pd to srednio do 200, sadziłem ze bedzie szybszy ...

ciekawia mnie projekty tych aut ale widze ze nie warto żegnac sie z B5

dla porownania

Opublikowano
  • Autor

jak na Pd to srednio do 200, sadziłem ze bedzie szybszy ...

ciekawia mnie projekty tych aut ale widze ze nie warto żegnac sie z B5

dla porownania

nie zmieniaj gdzie B6 do B5..

widze wielkie poruszenia wśród fachoffcuff :decayed:

Edytowane przez daniels

Opublikowano

Dobrze idzie ;) Czepiacie się... :P Pytanie jak uruchomiliście te dodatkowe funkcje na FIS-ie?

Opublikowano

ehh ta ironia :) gratuluje tak czy inaczej, bez czepiania

jedzie podobnie

pozdrawiam

Edytowane przez Jacktdi99

Opublikowano

Dobrze idzie ;) Czepiacie się... :P Pytanie jak uruchomiliście te dodatkowe funkcje na FIS-ie?

To chyba vfiz.
Opublikowano

Miszcze załóżcie do swoich aut 245/30/20, heble 345/330, do tego spasiona b6 też swoje waży, i zobaczymy jak będą jechać...

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

Prosze bardzo to moje auto

Hamulce 345/310

Koła 235/35R19

Jest to co prawda A3 8P ale za to z Q i DSG wiec waga podobna do A4 B6.

Ja tez się nie czepiam auto jedzie fajnie ale jak na 250km i 500nm to mogłoby troszkę lepiej.

Edytowane przez Jarol

Opublikowano

Prosze bardzo to moje auto

Hamulce 345/310

Koła 235/35R19

Jest to co prawda A3 8P ale za to z Q i DSG wiec waga podobna do A4 B6.

Ja tez się nie czepiam auto jedzie fajnie ale jak na 250km i 500nm to mogłoby troszkę lepiej.

twoje też by mogło jechać duuuużo lepiej jak na A3,druga sprawa kolego ty jakiś mało odporny na krytyke jesteś

wczoraj skomentowałem twój temat z wykresem na HF50 i za chwile już go nie było...

Opublikowano

Ja nie mam możliwości usuwania całych wątków. Ktoś z moderatorów go wywalił.

Opublikowano

Ja nie mam możliwości usuwania całych wątków. Ktoś z moderatorów go wywalił.

zapewne tak,na twoją prośbę :D teraz doczytałem w tej a3 masz 360Km i ty sie porównujesz z 250Ps TDI??????

gratuluje wyobraźni :facepalm: jeszcze jakiś clip zapodaj reklama musi być,czypy trzeba robić przecież.....................

Opublikowano
  • Autor

Pany po co te emocje,babka jak dla mnie jedzie okey,znajdę górę będzie lepiej :decayed: bo póki co clipy kręce na terenie gdzie jest kilka stopni pod górkę,także luz amerykański,spinek nie potrzeba :hi:


Prosze bardzo to moje auto
Hamulce 345/310
Koła 235/35R19
Jest to co prawda A3 8P ale za to z Q i DSG wiec waga podobna do A4 B6.


Ja tez się nie czepiam auto jedzie fajnie ale jak na 250km i 500nm to mogłoby troszkę lepiej.

chyba jest dużo lepiej :decayed: niby 20Ps a zjadła by to A3 pięknie stroił Juby_P 100-200 3s lepiej :hi:

Edytowane przez daniels

Opublikowano

Ja nie mam możliwości usuwania całych wątków. Ktoś z moderatorów go wywalił.

zapewne tak,na twoją prośbę :D teraz doczytałem w tej a3 masz 360Km i ty sie porównujesz z 250Ps TDI??????

gratuluje wyobraźni :facepalm: jeszcze jakiś clip zapodaj reklama musi być,czypy trzeba robić przecież.....................

Do nikogo nie pisałem żeby usunąć mój temat. Możesz dopiąć moderatora który to zrobił.

Porównanie było z A4 200km 1.9tdi a nie do mojego auta. Porównywanie do innego auta z innym silnikiem nie ma większego sensu.

Film mojego auta wrzuciłem żeby pokazać że auto z dużymi heblami i na 19 calowych felgach tez może dobrze przyspieszać.

Edytowane przez Jarol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.