Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycja spotu w NYSIE


Marek12

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej ustalic szytywny termin , trzymac sie go i zbierać zapisy ... tylko teraz moze jakies propozycje co do daty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dają jakąś gwarancję i na ile trzeba zostawić moją kochankę u nich.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 17:53_________________________________________________A i jak mają swoją stronkę to daj link albo adres lub telefon :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o katastofie Helikoptera Ratunkowego?

TERAZ MOŻECIE POMÓC

Potrzebna jest krew grupy B Rh +. Jeśli ktoś mógłby oddać krew może to uczynić w Regionalnym Punkcie Krwiodawstwa przy ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu z informacją "dla Andrzeja".

Dr Andrzej Nabzdyk jest ortopedą-traumatologiem, lekarzem Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, mistrzem świata w ratownictwie medycznym i komandorem Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym i Drogowym (przy oragnizacji których uczesniczy też nasze koło naukowe). Wiecej informacji o nim możecie znaleźć tutaj: http://www.rescue.wroclaw.pl/instruktorzy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kiedy jakies spotkanko?! :slina:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 18:06_________________________________________________Koledzy wiadomo ze nie kazdy zawsze znajdzie czas...

Ale moze udalo by sie nam jakos na czasie zrobic maly SPOCIK ,jeszcze nie wszyscy sie znamy, a mieszkamy praktycznie obok siebie !! Cos moze bysmy uzgodnili???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób jadących na zlot ogólnopolski:

Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee Ludziska co tu tak spokojnie

Nic sie w tej nysie nie dzieje ,cieplo sie zrobilo i d*pa ani propozycji na spota.

Ale lipa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów z Opola i okolic :>.

Mam prośbę i zapytanie. Może ktoś zna ten samochód, albo może byłby skłonny podjechać i oglądnąć:

http://moto.allegro.pl/item681557418_audi_s4.html

ja mam trochę daleko :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...