Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie turbiny, regenerowane póżno wstaje


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zmieniłem ostatnio turbo na regenerowane. Moje brało olej i pomimo czyszczenia łapało notlaufy (przeładowane). Tak to zasuwało jak trzeba, wkręcało się aż miło i dmuchało od 1800-1900 obr. Regenerowane łapie powyżej 2100-2200 :kwasny: wszystko zrobione profeska, ustawione wg fabryki. Dzwoniłem do nich i pozwolili przestawić sztangę, bez utraty gwarancji bo wszystkie śrubki zalakowane. Pytanko teraz jak przestawić sztangę, żeby wcześniej wstawała?

PS

parę dni temu zmieniłem Vacum, ale i na cieknącej i na tej tak samo turbo się zachowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możesz skrócić sztangę, ale wtedy może być znowu słabsza góra. Z podciśnieniami jest wszystko ok? Może jakiś wężyk pomylony i wpięty nie tak gdzie trzeba?

Jeśli wszystko ok to zrób logi dynamiczne 11 grupy, potem skróć sztangę o 1 obrót i znowu zrób logi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężyków nie ruszałem, po wszystkim jeszcze wszystkie docisnąłem dla pewności. Może akurat przepływka zaczęła nawalać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy wygladaja jak odwrotnie zalozony pierscien w suszarce. W regulacje sztanga bym sie na twoim miejscu nie bawil. I nie sugeruj sie tym ze kupiles regenerowana suszarke u fachowcow. To tez ludzie it ez robia pomyłki. Sam osobiscie dostalem regenerowane turbo z odwrotnie zalozonym pierscieniem(Sam musialem otworzyc bo przecierz 'fachowcy" nie popelniaja bledow i nie chcieli wziasc tego pod uwage) i bylo podobnie jak u ciebie.

Edytowane przez Bedzial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak był pierścień odwrotnie to turbo przeładowywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...