Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gaz sekwencja V6 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem w posiadaniu audi a4 b6 3.0 V6 jaka instalacje lpg polecaciedo mojej maszyny skrzynia multi... jaki wtryski reduktor itp itd

Opublikowano

U siebie mam zestaw: komp Optima Pro + wtryski barracuda + parownik KMEgold zrobiłem na tym 22000km i żadnych problemów

Opublikowano
  • Autor

Ile zaplaciles za swoj zestaw

Opublikowano

Ile zaplaciles za swoj zestaw

Zakładaliśmy na 5 aut i dostaliśmy rabat. 2800

Opublikowano

załóż sobie sterownik lpgtech 326 + wtryskiwacze barracudy

Opublikowano
  • Autor

Dodam ze jeżdżę w długie trasy wcześniej miałem auto w lpg i jechałem 200/300 km i było oki ale później odcztwałem zmęczenie auta i słabsza moc kopiłem 3.v6 i chciał bym zeby nie było żadnego spadku mocy itp

Edytowane przez Kto Wie ten Wie

Opublikowano

Puchło od gorąca lub z winy złego wystrojenia. Jak gazownik źle wystroi to i 3.0 będzie Puchło.

Edytowane przez jacek70

Opublikowano

AC R01 lpg tech 326 hanki zielone, faro 8mm Lub podmień reduktor na KME Twin i barracudy. Koszt w DOBRYM zakładzie 4000-4500pln założysz tanio, będziesz żałował :)

LPG forum.

Edytowane przez House

Opublikowano

Bez przesady Twin do Asn to przegiecie

Opublikowano

Dodam zejezdze wdlugie trasy wczesniej mialem auto w lpg i jechalem 200/300 km i bylo oki ale puzniej odcztwalem zmeczenie auta i slabsza moc kupilem 3.v6 i chcial bym zeby nie bylo zadnego spadku mocy itp

Zacząłbym od poprawnego pisania po polsku.. :facepalm:

Opublikowano

Bez przesady Twin do Asn to przegieci

Dlaczego, jak można mieć coś dobrego z zapasem a róznica w cenie niewielka między AC- r01 a turem. Gdyby nie webasto to bym wcisnął tura zamiast AC

Opublikowano

Bo nie zawsze taki zapas jest dobry w przypadku reduktorów. Szczególnie w lecie ....

Tam gdzie da rade jeden reduktor, warto pchać jeden .

A twin to jednak dwa reduktory.

Edytowane przez soul87

Opublikowano

Kanapusia :D

Opublikowano
  • Autor

a co wy na to ?

TECH 6 OBD

2XAC W01

BARAKUDA W SZYNIE

Opublikowano

Trochę za dużo tych wtryskiwaczy :-) jakiś reduktor by się przydal

Opublikowano

Kombinujesz. Bierz pojedyncze wtryski :D no i nie ma reduktora :)

Opublikowano

Jak wyżej, weź baracudy pojedynczo, a nie na listwie. Reduktor weź AC R01 do 250 KM (czerwony).

Opublikowano
  • Autor

Gazownik proponuje mi 2 reduktory po 150 km ac r01

Opublikowano

Dzwine rozwiazanie. 220KM mozna bez problemu ogarnąć jednym reduktorem ....

Opublikowano

Weź ty jedz do jakiegoś ogarniętego gazownika a tego sobie daruj. Po h.j ładować dwa czarne AC-r01 czarne jak można wpakować jeden czerwony do 250PS ? Pomijam już rozwiązanie, że jeśli chcesz dwa reduktory to w jednej obudowie będzie bardziej kompaktowo (kme twin tur)

Zapytaj go czy zdejmuje kolektor do wiercernia jeśli powie że nie potrzeba, bo on ma specjalne wiertła, to powiedz mu "dowiedzenia się z panem"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.