Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ A4 1.8 125KM 97' ] Moja angielska lalunia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

A tak oto wyglada moja A4 - http://artim.republika.pl Podaje link do stronki ponieważ jest kilkanaście fotek i łatwiej je będzie w ten sposób przeglądać. Czekam na Wasze opinie :wink:

Pozdrawiam wszystkich fanów :a4fan:

Artur

:audi:

Opublikowano

Ładne jak każde A4 a kolor to taki jak mój chyba.

Opublikowano

oczywiscie ze ladna, no przeciez to A4, ale dlaczego ja meczysz takim filtrem?

Opublikowano

ładna i czysta a do tego elegancki kolor. :a4fan:

Opublikowano

Ładna ładna, tylko kierownica :lol:

Opublikowano

ładniutki sedanik - tylko czemu Twoja dziewczyna kieruje :biggrin: - pozdrawiam

Opublikowano

szkoad ze kiera po prawej

no i blotniczek delikutaśnie reźniety :lol:

ogolnie ładna

Opublikowano

ładny sedanik...jakas 17stka na lato na wiosne musi byc :wink:

Opublikowano

A4-ka fajniutka, przyjemniutka, ale ten stożkowy filtr z pod maski bym "odrezał" :biggrin: Dolot może mieć fabryczny...

Opublikowano

niunia spoko :wink: bardzo czysty bagażnik :biggrin: mam tylko pytanko :rolleyes:

ten stożek to "GREEN" :question:

Opublikowano
  • Autor
niunia spoko :wink: bardzo czysty bagażnik :biggrin: mam tylko pytanko :rolleyes:

ten stożek to "GREEN" :question:

Tak jest to stożek GREEN. Cos nie tak z dolotem :rolleyes::question:

Opublikowano
agrabsabi napisał/a:

niunia spoko bardzo czysty bagażnik mam tylko pytanko

ten stożek to "GREEN"

Tak jest to stożek GREEN. Cos nie tak z dolotem

kolegom naszym niektórym się nie podobał :evil: (trochę nieczysty - estetyka - kultura pracy)

a ja pytam z czysto zawodowego punktu widzenia :rolleyes: bo w polsce "green" raczej rzadko spotykany jest :cry: przeważnie trafia się w autkach sprowadzanych :wink:

a jeśli chodzi o to czy coś nie tak to powiem ci że ja chciałbym Greena bo to zajefajna firma ale niestety za późno bo na Kit K&N jeżdżę :biggrin:

Opublikowano

ładny audik, fajnie, że jest tyle fotek do lukania :wink:

Opublikowano

bardzo ładne autko, tylko tak dziwnie ten środek wygląda, streeeta idzie dostać, chciałbym się takim przejechać :rolleyes:

Opublikowano

Czesc ladniutka ta A4 ale troche zaniedbana,troszke pracy i bedzie ok.Tylko tak sie zastanawiam nad uchwytem od recznego,chyba nie pasuje,ale to tylko moje zdanie. :cool:

Opublikowano

Czesc! No calkiem, calkiem jest ta twoja "lalunia" ale ty ja troszke oszpeciles musialbys zobaczyc moja albo mojego kumpla wtedy by ci szczeka opadla na ziemie. Ale co tam to wciaz a4. POZDRAWIAMY JA & MR. J

Opublikowano

Czesc to ja ten drogi kolega MR J. Jak bedziemy mieli troche czasu to porobimy pare fotek to pokazemy jak moze wygladac ladne i zadbana A4. Z kolego uwazamy,ze audi robi bardzo duzo za***istych rzeczy,ktorych nie wolno zmieniac.Jednym slowem PROFANACJA. Jak mial bys ochote zobaczyc na zywca nasze Audiczki to zapraszamy do Oxfordu,bo jak mysle to tez mieszkasz w Angli. :cool:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

P reg to 96 :biggrin: BTW

Ladne autko ...niebieskie krance dywanikow bym zmienil na czarne ale to kwestia gustu:)

Radio jakoś dziwnie jak dla mnie wyglada ale to te gust pozatym pogratulować :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.