Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ A4 1.8 125KM 97' ] Moja angielska lalunia :)


artim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

A tak oto wyglada moja A4 - http://artim.republika.pl Podaje link do stronki ponieważ jest kilkanaście fotek i łatwiej je będzie w ten sposób przeglądać. Czekam na Wasze opinie :wink:

Pozdrawiam wszystkich fanów :a4fan:

Artur

:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutki sedanik - tylko czemu Twoja dziewczyna kieruje :biggrin: - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4-ka fajniutka, przyjemniutka, ale ten stożkowy filtr z pod maski bym "odrezał" :biggrin: Dolot może mieć fabryczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia spoko :wink: bardzo czysty bagażnik :biggrin: mam tylko pytanko :rolleyes:

ten stożek to "GREEN" :question:

Tak jest to stożek GREEN. Cos nie tak z dolotem :rolleyes::question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agrabsabi napisał/a:

niunia spoko bardzo czysty bagażnik mam tylko pytanko

ten stożek to "GREEN"

Tak jest to stożek GREEN. Cos nie tak z dolotem

kolegom naszym niektórym się nie podobał :evil: (trochę nieczysty - estetyka - kultura pracy)

a ja pytam z czysto zawodowego punktu widzenia :rolleyes: bo w polsce "green" raczej rzadko spotykany jest :cry: przeważnie trafia się w autkach sprowadzanych :wink:

a jeśli chodzi o to czy coś nie tak to powiem ci że ja chciałbym Greena bo to zajefajna firma ale niestety za późno bo na Kit K&N jeżdżę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko, tylko tak dziwnie ten środek wygląda, streeeta idzie dostać, chciałbym się takim przejechać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jake papa

Czesc ladniutka ta A4 ale troche zaniedbana,troszke pracy i bedzie ok.Tylko tak sie zastanawiam nad uchwytem od recznego,chyba nie pasuje,ale to tylko moje zdanie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kurys2309

Czesc! No calkiem, calkiem jest ta twoja "lalunia" ale ty ja troszke oszpeciles musialbys zobaczyc moja albo mojego kumpla wtedy by ci szczeka opadla na ziemie. Ale co tam to wciaz a4. POZDRAWIAMY JA & MR. J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jake papa

Czesc to ja ten drogi kolega MR J. Jak bedziemy mieli troche czasu to porobimy pare fotek to pokazemy jak moze wygladac ladne i zadbana A4. Z kolego uwazamy,ze audi robi bardzo duzo za***istych rzeczy,ktorych nie wolno zmieniac.Jednym slowem PROFANACJA. Jak mial bys ochote zobaczyc na zywca nasze Audiczki to zapraszamy do Oxfordu,bo jak mysle to tez mieszkasz w Angli. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P reg to 96 :biggrin: BTW

Ladne autko ...niebieskie krance dywanikow bym zmienil na czarne ale to kwestia gustu:)

Radio jakoś dziwnie jak dla mnie wyglada ale to te gust pozatym pogratulować :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...