Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spalanie Waszych ASN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie!

Jak w temacie, ile PB palą Wam ASN-y na 100?

Chodzi mi najbardziej o spalanie w mieście, ale o trasie również możecie napisać :)

Opublikowano

Na pewno nie mało.Ale tak poważnie to w mieście to 15-17L/100km.Trasa zmieściłem się w 9L/100km.Nadmienię że mam trochę ciężką nogę.

Opublikowano

O spalaniu w ASN już napisano wiele poszukaj sobie na forum

Opublikowano

U mnie benzyny na trasie 12l/100km, mieszany 15/100 a w mieście do 17/100. Na lpg średnio 14l/100km.

Tapnięte z mojego Sony Z3

Opublikowano

Ja średnio mieszczę się w 13 lpg, ale ponad 90% w trasie. Jeżdżę spokojnie, ale często ze spokojem przekraczam przekraczam dozwolone prawem limity ;). http://www.motostat.pl/vehicle-stats/77766

Edytowane przez roball

Opublikowano

Witam Panowie!

Jak w temacie, ile PB palą Wam ASN-y na 100?

Chodzi mi najbardziej o spalanie w mieście, ale o trasie również możecie napisać :)

U mnie praktycznie zawsze wychodzi średnio 16l/100km LPG

Opublikowano
  • Autor

O spalaniu w ASN już napisano wiele poszukaj sobie na forum

Szukałem w dziale ASN i niestety nic nie znalazłem :)

Czyli wychodziłoby na to, że przy normalnej jeździe spalanie na poziomie 15-17/100 w mieście to normalny wynik.

Opublikowano

O spalaniu w ASN już napisano wiele poszukaj sobie na forum

Szukałem w dziale ASN i niestety nic nie znalazłem :)

Czyli wychodziłoby na to, że przy normalnej jeździe spalanie na poziomie 15-17/100 w mieście to normalny wynik.

Jak najbardziej.

Opublikowano

Ja średnio mieszczę się w 13 lpg, ale ponad 90% w trasie. Jeżdżę spokojnie, ale często ze spokojem przekraczam przekraczam dozwolone prawem limity ;). http://www.motostat.pl/vehicle-stats/77766

Wychodzi Ci 1l więcej jak u mnie w 1.8T, z tym że ja troszkę mniej tras robię.

Opublikowano

15 w miescie to norma... na trasie jak bedziesz głaskał to 9.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

miasto 14-15 Pb98 oczywiście :wink: trasa przy jeździe do max 130 oczywiście jak trza wyminąć to redukcja po dojechaniu na miejsce komp pokazuje zazwyczaj miedzy 8,2 a max 9 l

Opublikowano

Cześć,

U mnie średnio 13,5L LPG/100 km (80% trasy, reszta to nieduża mieścina).

Autostrada, prędkości lekko ponad dozwolone, 14L/100 km.

Opublikowano

U mnie średnio 14 - 15 l w cyklu miejskim ,aczkolwiek miasto małe także więcej się jedzie niż stoi, w większych miastach typu Wawa 15-18l zależy jak się trafi. W trasie ok 14 l . ale nogę mam ciężką. Żonka w mieście zeszła poniżej 13 l, sam do tej pory nie wiem jak ona to zrobiła, w trasie nawet jej nie liczyłem żeby nie było że mi pali 2x tyle :facepalm:

Opublikowano

W Warszawie nie udało mi się jeszcze zejść poniżej 14 (wskazanie z komputera, realnie ponad 15 lpg).

Opublikowano

Spalanie zależy od pory dnia, stylu jazdy i nastroju kierowcy :D

Nocą potrafię przez cały Poznań przejechać ze spalaniem na poziomie 10l/100km, zaś ta sama trasa w dzień to 13-16l, zależy jak długo na poszczególnych światłach się stoi.

W trasie (droga krajowa) jadąc spokojnie i przepisowo ale zarazem bez zamulania można zejść poniżej 9l, a jak nie ma dużego ruchu (czyt. nie ma na niej zawalidróg w Tico :D ) to i do wartości bliższych 8l można bez problemu zejść. Rekordowo udało mi się osiągnąć 7,3-7,5l jadąc na tempomacie non-stop 95km/h na sporym odcinku drogi dwupasmowej.

Jazda agresywna (na drodze krajowej) to 11l wzwyż, ale to już naprawdę jedzie się na złamanie karku i wszelkie ograniczenia prędkości (oprócz tych w terenie zabudowanym :hi: ) ma się wtedy głęboko w czterech literach :P


Jazda jednostajna przy wyższych prędkościach:

expresówka: 125-130km/h - 10l/100km

autostrada: 145-150km/h - 11,5l/100km

nie sprawdzałem ile pali jadąc jednostajnie 75-80km/h... są pewne granice przyzwoitości :decayed:

Liczby odczytane z FIS, prędkości licznikowe, paliwo Pb98 z Auchan, opony w fabrycznym rozmiarze (235/45R17) :hi:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Miasto myślę z 16 w porywach do 17 trasa do 9 przy jeździe pekaesem :-)

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie po mieście jakieś 17-19L LPG (często na światłach staję po drodze ale w korkach nie stoję). Na trasie 12-15L.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

14-15L PB w godzinach 7-8:00 i 16-17:00 (czyli korki we wrocławiu:))

Jak ruch w mieście jest w miarę płynny to komp pokazuje 11-12l

W trasie przy 150kmh pokazuje 9-10L także nie narzekam :)

Edytowane przez dyslexia

Opublikowano

W trasie przy 150kmh pokazuje 9-10L także nie narzekam

Jakoś nie mogę uwierzyć...

To chwilowe z górki czy średnie (uprzednio zresetowane) zebrane z odcinka o długości powiedzmy 20-30km?


To ile Ci pali w trasie przy 90-95km/h? :mysli:


Oba powyższe odczytane z FIS-a podczas jazdy non stop na tempomacie :whistling:

Opublikowano

może jak doda 1litr to uwierze ma skrzynie 6b

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.