Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta rurka odmy 1.9 TDI AVG


s3b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.jeszcze musze dokładnie sie przyjrzec tej rurce bo moze jest cala i tylko oring wystarczy wymienic ale to jak nie wyjme to pewnie sie nie dowiem,jedno jest pewne,że jest tam wlasnie mokro od oleju w okolicy gdzie przykrexana jest ta rurka.

A ten topran wrazie co jest juz razem z oringiem w zestawie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten topran wrazie co jest juz razem z oringiem w zestawie tak?

Tak, jest w zestawie uszczelka. Ja chciałem na początku kupić, ale sprzedawca w sklepie mnie zapewniał, że jest na pewno oring i żeby sobie dać spokój, tak więc nie domawiałem, bo faktycznie na rurce był już dołączony ten oring. Według mnie nie leci Ci z oringu tylko z pękniętej podstawy rurki (Patrz na mój obrazek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem rurke toprana,bynajmiej zapewniał mnie sprzedawca ze to topran,mozna jakos poznac ze to topran?jakis opakowanie jest czy co? I mowil ze nie wie czy oring.mam nadzieje ze jest.a powiedz te śrubki są na imnus czy torx?

60zł ten topran niby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby są na imbus.

Jak z kolanka leci olej to zwykle pęka plastik między oringiem a tulejką śruby.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem rurke toprana,bynajmiej zapewniał mnie sprzedawca ze to topran,mozna jakos poznac ze to topran?jakis opakowanie jest czy co? I mowil ze nie wie czy oring.mam nadzieje ze jest.a powiedz te śrubki są na imnus czy torx?

60zł ten topran niby

Z tego co pamiętam dostałem tą rurkę zapakowaną w woreczek TOPRAN, więc po tym powinieneś poznać, że to akurat ten konkretny zamiennik. Śrub w komplecie nie ma, tylko rurka + oring. Śruby przykręcasz na imbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozone tez,nie bulo zbytnio problemu tylko troche cierpliwosci i sprytu :) mam pytanie jeszcze odnosnie tego filtra,oddzielacza oleju,czy ma znaczenie jak on jest zalożony?to znaczy czy jest on jakis kierunkowy, onie wiem czy tak samo go zalozylem kurcze,przy jednym kroćcu ma numerek 1 a przy drugim 3.moze ktos zerknąć u siebie jak ma?

I kircze jeszcze na koncu jak juz mocowalem wlasnie ten filtr na ten krotszy przewod odmy to usłyszałem takie jakby pyknięcie i odrazu pomyslalem ze nowy przewód moze gdzieś pękł....mam nadzieje ze nie...

Stary był pękniety przy jednym mocowaniu śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ori separator ? Jak to namierzyć ?

Wysłane z mojego LG-F320K przy użyciu Tapatalka

Ori nowy kosztuje ok 160zł szukaj używki ale do tego jeszcze musisz mieć rurę odpowietrzającą (poz z foto nr. 18) 028103509 koszt nowej ok 68 zł

no i opaski

zanq2lvq.jpg

Dzień Dobry

Nie będę zakładał nowego tematu, ale potrzebuję rurkę od odmy do Audi A4 silnik AFN , z oznaczeniem 028103509 na rysunku jako 1B, nigdzie nie idzie dostać.

Czekam na wiadomość tel. 698903008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Nie będę zakładał nowego tematu, ale potrzebuję rurkę od odmy do Audi A4 silnik AFN , z oznaczeniem 028103509 na rysunku jako 1B, nigdzie nie idzie dostać.

Czekam na wiadomość tel. 698903008.

A tu pytałeś?

http://czesci-sumerc.pl/przewod-odmy-oryginal-vw-golf-passat-b5-audi-a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Nie będę zakładał nowego tematu, ale potrzebuję rurkę od odmy do Audi A4 silnik AFN , z oznaczeniem 028103509 na rysunku jako 1B, nigdzie nie idzie dostać.

Czekam na wiadomość tel. 698903008.

A tu pytałeś?

http://czesci-sumerc.pl/przewod-odmy-oryginal-vw-golf-passat-b5-audi-a4.html

Tel nie odpowiada, wysłałem zapytanie, a w serwisie VW nie można zamówić, bo nie produkują od połowy tego roku /jeszcze 2016/

Można kupić na czeskich stronach, cena ok. 23 Euro, ale przesyłka DHL to już 31 Euro ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Nie będę zakładał nowego tematu, ale potrzebuję rurkę od odmy do Audi A4 silnik AFN , z oznaczeniem 028103509 na rysunku jako 1B, nigdzie nie idzie dostać.

Czekam na wiadomość tel. 698903008.

A tu pytałeś?

http://czesci-sumerc.pl/przewod-odmy-oryginal-vw-golf-passat-b5-audi-a4.html

Tel nie odpowiada, wysłałem zapytanie, a w serwisie VW nie można zamówić, bo nie produkują od połowy tego roku /jeszcze 2016/

Można kupić na czeskich stronach, cena ok. 23 Euro, ale przesyłka DHL to już 31 Euro ?.

To zaryzykuj i kup za pobraniem ..jest tam taka opcja sprawdzałem ...Będą mieć to ci wyślą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

W ramach kontynuowania wątku proszę o pomoc w temacie rury 028103509.

Niestety, wygląda na to, że dostępność jest bardzo ograniczona, a produkcja została wstrzymana.

Czy ktoś z tu obecnych jest w stanie  pomóc?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,
W ramach kontynuowania wątku proszę o pomoc w temacie rury 028103509.
Niestety, wygląda na to, że dostępność jest bardzo ograniczona, a produkcja została wstrzymana.
Czy ktoś z tu obecnych jest w stanie  pomóc?
Pozdr.
wywalić i wstawić cała rurę która normalnie jest do kupienia ten krótki kawałek nigdzie niedostępny

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...