Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Przed audi miałem golfa i na zime frigo 2, i sprawowały się wyśmienicie, więc może warto inwestować w "nasze"??

Jak to mi jeden koles w warsztacie gumiarskim powiedzial "nie ta klasa opon do klasy samochodu" i mial racje dobilo mi gdzies na dolku i potrafilo opone uszkodzic ze strasznie bila przy wiekszych predkosciach a felgi nie ruszylo (alusa) .

Nie dalo sie jezdzic z duzymi predkosciami tzn powyzej 150 bo stradznie bujalo autem, tak ze frigo polcam ale do jazdy miejskiej albo lzejszych furek..

Za to dunlop sport - jak dla mnie idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed audi miałem golfa i na zime frigo 2, i sprawowały się wyśmienicie, więc może warto inwestować w "nasze"??

Jak to mi jeden koles w warsztacie gumiarskim powiedzial "nie ta klasa opon do klasy samochodu" i mial racje dobilo mi gdzies na dolku i potrafilo opone uszkodzic ze strasznie bila przy wiekszych predkosciach a felgi nie ruszylo (alusa) .

Nie dalo sie jezdzic z duzymi predkosciami tzn powyzej 150 bo stradznie bujalo autem, tak ze frigo polcam ale do jazdy miejskiej albo lzejszych furek..

Za to dunlop sport - jak dla mnie idealne

i mial racje do takich aut trzeba dobre opony a nie pseudo dobre ja nie wiem nie mialem nigdy debicy i jakos nie wiem nie ciagnie mnie do tej marki znam niektorych co maja i sobie chwala ale ich max predkosc 130kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed audi miałem golfa i na zime frigo 2, i sprawowały się wyśmienicie, więc może warto inwestować w "nasze"??

dorzuce swoje 3 grosze :

debica zimowa ok frigo naprawde zaskoczy trakcja ale lato tragedia od malych vivio przez te passio i presto konczac a i jeszcze furio jest

lato to jest jedna wielka kupa

w tej samej cenie masz fuldy sawy albo barumy na mokrym napewno sie lepiej spisza

na allegro motohurt duzo opon wyprzedaje zobacze se napewno cos lepszego trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie u mnie w pracy nowe opony zimowe BRIDGESTONE Blizzak LM-32 195/65 R15. Ja dałem jako pracownik 168zł/szt na allegro około 240zł. Jak je założę to napiszę jak się sprawują rok temu miałem Blizzaaki LM-25 i jeździły wyśmienicie. Na oponach nie powinno się oszczędzać ponieważ zależy od nich nasze życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie u mnie w pracy nowe opony zimowe BRIDGESTONE Blizzak LM-32 195/65 R15. Ja dałem jako pracownik 168zł/szt na allegro około 240zł. Jak je założę to napiszę jak się sprawują rok temu miałem Blizzaaki LM-25 i jeździły wyśmienicie. Na oponach nie powinno się oszczędzać ponieważ zależy od nich nasze życie...

kolego nie ten dzial lm32 to zimowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie u mnie w pracy nowe opony zimowe BRIDGESTONE Blizzak LM-32 195/65 R15. Ja dałem jako pracownik 168zł/szt na allegro około 240zł. Jak je założę to napiszę jak się sprawują rok temu miałem Blizzaaki LM-25 i jeździły wyśmienicie. Na oponach nie powinno się oszczędzać ponieważ zależy od nich nasze życie...

kolego nie ten dzial lm32 to zimowki

Faktycznie :shocked: Sorry za pomyłkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zmiany opon na allegro zaciekawiły mnie następujące: http://moto.allegro.pl/205-60r16-pirelli-p7-92v-205-60-16-wyprzedaz-i1831832190.html Polecacie je czy jakieś inne w podobnej cenie będą lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zmiany opon na allegro zaciekawiły mnie następujące: http://moto.allegro.pl/205-60r16-pirelli-p7-92v-205-60-16-wyprzedaz-i1831832190.html Polecacie je czy jakieś inne w podobnej cenie będą lepsze?

Dobre opony rewelacja na mokrym i na suchym, ale niestety to jest głośna opona, jeśli to Ci nie przeszkadza to polecam :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm a jakieś dobre opony w podobnej cenie? Jakieś polecić możecie?

Te są w dobrej cenie Nexen N8000 ale czy dobre to niech się koledzy wypowiedzą.

większy wybór masz z profilem 55 a nie 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm a jakieś dobre opony w podobnej cenie? Jakieś polecić możecie?

Te są w dobrej cenie Nexen N8000 ale czy dobre to niech się koledzy wypowiedzą.

większy wybór masz z profilem 55 a nie 60

ja cie prosze ty nexeny do pirelli porownujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm a jakieś dobre opony w podobnej cenie? Jakieś polecić możecie?

Te są w dobrej cenie Nexen N8000 ale czy dobre to niech się koledzy wypowiedzą.

większy wybór masz z profilem 55 a nie 60

ja cie prosze ty nexeny do pirelli porownujesz ?

pytanie było w tej cenie więc proszę, chcesz do 300zł kupić najlepszą oponę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów

zastanawiam się czy na moja felgę na której zamontowane są opony 205/55/16 wejdzie opona 215/55/16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie polski "wyrób". Sava Perfecta. Kupiłem ją dlatego, że i tak za rok pozbywam się moich 15 i wkładam inne koło, więc chciałem coś taniego. I powiem wam że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Zarówno na mokrym jak i suchym jest ok, na wyższych prędkościach też niczego niepokojącego nie zauważyłem zrobiłem już na nich 7 tyś w różnych warunkach i jak na razie wszystko na +. Do tego są bardzo ciche.

We wcześniejszym aucie miałem sporo droższe opony Dunlop SP Sport, ale jakbym miał obiektywnie stwierdzić jako laik - ja różnicy nie widzę. Pozostaje jeszcze tylko kwestia postępowania zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze - nie czytałem całego wątku :embarrassed: Czy ktoś używał opon NEXEN Radial N2000 w rozmiarze 195/65/15 V ?? Proszę o opinie... Z góry dziękuję za SHIT osób "znających temat" z opowiadań wujka albo opinii cioci szwagra wujka brata ciotecznego matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście "latam" na Toyo Proxes T1R :good: :good: zarówno na suchym jak i mokrym robią robotę :good:

śmigam na nich od marca ok 4500 km miesięcznie - nie zawiodły nigdy, nie powiem, że nie widać zużycia na przednich (ośka :disgust: ) ale coś za coś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów

Panowie poszukuje jakiś dobrych opon na lato te które miałem UNIROJAL RAIN EXPERT były dobre lecz sie szybko zużyły zastanawiałem się na Michelin, DUNLOP LUB PIRELLI może ktoś mi doradzi z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...