Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

powoli zaczynam szukać opon na lato w rozmiarze 225/50/16 i zastanawiam sie które lepsze :Yokohama C DRIVE AC 01 225/50R16 92

czy Yokohama V550 225/50/R16 96 czy

Toyo Proxes T1-R 225/50/R16 92 :mysli:

Wszystkie są dobre, ale najlepiej na aucie prezentują się T1-R :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dziś zamówiłem 4x Dunlop Sp Sport Maxx 235/45R17 91Y. 400zł sztuka :decayed:

nowe? a po ile tam maja 235/35/19 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem 4x Dunlop Sp Sport Maxx 235/45R17 91Y. 400zł sztuka :decayed:

nowe? a po ile tam maja 235/35/19 ??

Tak nowe, co do 19" to sam sprawdź http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2267481

Ja kupiłem z tej aukcji (poza Allegro). W opisie też był błąd, poprawny rozmiar jest w tytule. http://www.allegro.pl/item882278766_235_45r17_235_45r17_dunlop_sportmaxx_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja się powoli zaczynam rozglądać za nowymi oponkami dla siebie. Potrzebuje 225/40/18 ktoś coś słyszał o jakichś nowościach na sezon 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Irlandii ?? :gwizdanie: patrzalem na jego aukcje i nie ma nowych 235/35/19 :angry: zreszta ja juz jego aukcje kiedys ogladalem i ma ciekawe Micheliny po 425/szt ale uzywane i chyba 2 letnie.to ja juz wole kupic nowe po 580 i 3 lata gwarancji no i pewnosc 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do Irlandii, do Polski, w czwartek lecę do kraju i wracam na wyspę furą, a tutaj zimówki już się nie przydadzą. Te, które ja kupiłem są nowe z 2007r i jest na nie 2 lata gwarancji, a "normalna" cena to około 485zł wzwyż, zależy od sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do Irlandii, do Polski, w czwartek lecę do kraju i wracam na wyspę furą, a tutaj zimówki już się nie przydadzą. Te, które ja kupiłem są nowe z 2007r i jest na nie 2 lata gwarancji, a "normalna" cena to około 485zł wzwyż, zależy od sklepu.

ale kto daje gwarancje firma Dunlop czy ten facet? a co juz nie ma zimy w Irlandii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do Irlandii, do Polski, w czwartek lecę do kraju i wracam na wyspę furą, a tutaj zimówki już się nie przydadzą. Te, które ja kupiłem są nowe z 2007r i jest na nie 2 lata gwarancji, a "normalna" cena to około 485zł wzwyż, zależy od sklepu.

ale kto daje gwarancje firma Dunlop czy ten facet? a co juz nie ma zimy w Irlandii?

Co do gwarancji to dam znac jak przeczytam dokumentację. Jeśli chodzi o zimę w Irlandii to wczoraj było +10 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to ja również kupowałem na zeszły sezon 225/40R18 używki i więcej nie zamierzam tego robić :thumbdown: Ciul wie, jak jeżdżone, i traktowane. Na ten sezon biorę nówki leżaki, albo teraźniejsze i uważam, że to najlepszy wybór - nie ma co oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to ja również kupowałem na zeszły sezon 225/40R18 używki i więcej nie zamierzam tego robić :thumbdown: Ciul wie, jak jeżdżone, i traktowane. Na ten sezon biorę nówki leżaki, albo teraźniejsze i uważam, że to najlepszy wybór - nie ma co oszczędzać.

Dokładnie, tym bardziej, że takie leżaki niczym nie ustępują teraźniejszym. Oszczędzanie na oponach to oszczędzanie na bezpieczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, duza bedzie roznica jak wrzuce do auta opony 235/45/17 , a 225/45/17? bo mam dwie dobre dunlopy 9000 225/45/17 i chce dokupic dwie nowe. myslalem nad tymi wanli za 200zl,ale sobie darowalem, bezpieczenstwo ponad wszystko i znalazlem na allegro w dosc dobrej cenie dunlopy lezaki z 2007 roku nowe ; http://allegro.pl/item911557671_235_45r17_235_45_17_dunlop_sp_sport_9000_promocja.html

SZUKAC 225/45/17 czy kupic takie? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 225/45 a 235/45 to -9mm. Czyli średnica koła z oponką 235 będzie mniejsza o te 9mm co daje -1,4% a zalecane jest do 2. Więc ok możesz zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli średnica koła z oponką 235 będzie mniejsza o te 9mm

bedzie wieksza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli średnica koła z oponką 235 będzie mniejsza o te 9mm

będzie wieksza :wink4:

Fakt większa. Przepraszam za błąd :notworthy: Co nie zmienia faktu, że w normie i tak się mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55/16 - najbardziej popularne

Kolego jak byś przeczytał parę postów w temacie to byś wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytam :chytry: tylko co użytkownik to inna opinia :shocked: :shocked:po to jest forum , żeby zapytac :wallbash: :wallbash:

Dokładnie, ale nie zaśmiecać. A na pierwszej stronie tematu masz jak na tacy.

Co do rozmiaru 205/55/16 opinia jest jedna. Każdy Ci potwierdzi, że to rozmiar najbardziej popularny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...