Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ER300 to już prawie legenda, bardzo dobra opona.

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja zaczalem testowac NEXEN N8000...wyglada jak Continental Sport Contact chyba 2.

Wrazenia ? Jak najbardziej pozytywne...mokro czy sucho cacy :)

Moze byc zasluga Q (raczej napewno) ale przy wejsciu w zakret 90 stopni, predkosc ok 90km/h, trzymalem sie wew strony i nawet nie pisknely :)

Moim zdaniem, za ta kase WARTO :good:

Opublikowano

Witam, szukam opon letnich do audi, co myslicie o Dunlop SP SPORT 01 235/45R17 ??? poprzednio jezdzilem na SPORT MAXXX ale w sumie po co mi opony z indeksem Y to 300km/h :blink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, a z takimi wynalazkami mieliście już doczynienia? Yokohama AVS dB V550 205/60R15 95 V XL

Opublikowano

Witam, szukam opon letnich do audi, co myslicie o Dunlop SP SPORT 01 235/45R17 ??? poprzednio jezdzilem na SPORT MAXXX ale w sumie po co mi opony z indeksem Y to 300km/h :blink:

no nie są Ci potrzebne do niczego :wink4:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Co sądzicie o Continental Premium Contact 2

Jeżdżę od 2 sezonów i rewelka :good:

W końcu nie przez przypadek były najlepsze w testach ADAC.

Opublikowano

Tylko te na tej aukcji jakoś podejrzanie tanio :mysli:

Opublikowano

No jak są z 2007 i z samochodów salonowych ściągnięte tak jak pisze w aukcji to cena chyba ok. bo niby nowe ale już gwarancji jako nowe nie mają raczej bo były zamontowane na innym aucie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Właśnie kupiłem na przyszły sezon Pirelli P Zero Asimmetrico 235/40R18 jeździł ktoś na tym ?

Opublikowano

Witam,

potrzebuję jeszcze jakieś letnie oponki na przód w rozmiarze 205/55R16.

Co sądzicie o Continental Premium Contact 2????? znalazłem na Allegro w dość przyzwoitej cenie..

http://allegro.pl/opony-contipremiumcontact-2-205-55r16-205-55-16-i1242505873.html

Proszę o opinie :hi:

Jak dla mnie opony istna rewelacja. Mega ciche są i bardzo dobre ma mokrym. Dzięki rowkom w wzdłuż bardzo dobrze odprowadzają wodę. Ścierają sie umiarkowanie.

Chyba wezmę dla siebie takie oponki muszę zerknac jak moje obecne wyglądają po tym sezonie.

Opublikowano

:hi: wszystkich.

:wallbash: po tym całym czytaniu łeb mnie rozbolał od ilości informacji jakie mój "twardy dysk" przyjął :kox: a i tak nie wiem co wybrać :no:

Przelatuję w roku ok 45 kkm (łącznie z zimą) potrzebuję jakąś dobrą oponkę na deszcz i słońce ok.300 pln-ów za sztukę.

Rozmiar to 205/55/16 - może ktoś z was podrzuciłby jakąś opcję, najlepiej z własnego doświadczenia :notworthy:

Opublikowano

Drugi sezon przelatałem na Continental Premium Contact 2 VFR 205/55/R16 i jestem mega zadowolony z tej opony, przebiegi też robię podobne około 30 tys.km rocznie i po dwóch sezonach nie widać po nich zbytnio zużycia także 3 sezon na pewno przelatają a później zobaczymy.

Opublikowano

:hi: wszystkich.

:wallbash: po tym całym czytaniu łeb mnie rozbolał od ilości informacji jakie mój "twardy dysk" przyjął :kox: a i tak nie wiem co wybrać :no:

Przelatuję w roku ok 45 kkm (łącznie z zimą) potrzebuję jakąś dobrą oponkę na deszcz i słońce ok.300 pln-ów za sztukę.

Rozmiar to 205/55/16 - może ktoś z was podrzuciłby jakąś opcję, najlepiej z własnego doświadczenia :notworthy:

U siebie mam Pirelli P7 i jestem bardzo zadowolony. W porównaniu do wcześniejszego Firestone'a jest naprawdę reweacja. Cichutkie, trzymają się drogi zarówno na mokrym i na suchym. Polecam!

Siostra ma w Octavii I ContiPremiumContact 2 i też sprawują się bardzo dobrze.

Także te 2 opony mogę ci polecić z czystym sumieniem.

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: dzięki Pany :good: :good: już wiem co wybrać - a wybór nie będzie trudny :decayed::naughty::wink4:
Opublikowano

:notworthy: :notworthy: dzięki Pany :good: :good: już wiem co wybrać - a wybór nie będzie trudny :decayed::naughty::wink4:

a nie mówiłam Ci ostatnio że Pirelli :bicz:

Opublikowano

Ania chciałem jeszcze dopytać :kox: :kox:

Opublikowano

Kobiecie to nikt nie wierzy :gwizdanie:

Opublikowano

A co sądzicie o oponach GOODYEAR EXCELLENCE 205/55R16 91H czekam na opinie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W mojej Coupe b4 mam Firestone TZ 300 205/60 R15 (dedykowane do 2.3 poj). Polecam. Dobre trzymanie na zakrętach jak i na mokrej nawierzchni. Po jednym sezonie opony dalej w super kondycji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.