Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 16 ałożył bym 205/55/16 i nie kupuj jodełek są śliskie i głośniejsze szukaj nieregularnych bierzników,

http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=158859&rodzaj=0

a na tej oponie jeździłem i kilku kolegów jeździ i za tą cene nie znajdziesz lepszej to jest moje zdanie popatrz ta tej stronie uczciwy sprzedawca SPRAWDZONY http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=168688&rodzaj=0[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:57_________________________________________________zresztą można samemu poczytać na tej stronie jest naprawde duży wybór! :>

Dziwne te przeceny tych opon u tego sprzedawcy :chytry:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdecydowałem że kupię

Firestone TZ300 205/55R16 91 H

mam nadzieje że będą dobre i ciche

potwierdźcie jeszcze i zamawiam :naughty:

Opublikowano

a ja te lato dla odmiany przejezdze na jakis chinszczyznach

ciekawe co z tego bedzie

Opublikowano

zdecydowałem że kupię

Firestone TZ300 205/55R16 91 H

mam nadzieje że będą dobre i ciche

potwierdźcie jeszcze i zamawiam :naughty:

Jeżeli potrzebujesz zeby były ciche to będzie :good:

Opublikowano

zdecydowałem że kupię

Firestone TZ300 205/55R16 91 H

mam nadzieje że będą dobre i ciche

potwierdźcie jeszcze i zamawiam :naughty:

Jeżeli potrzebujesz zeby były ciche to będzie :good:

ok czyli się zdecydowałem i mam nadziej że okażą się dobre i będą dobrze trzymały

Opublikowano

Ja musze kupic opony na lato wymiar 195/65 R15 za jaka firma sie ogladac a jakiej umikac moze ktos doradzic bo czytam i czytam i nie ma konkretnej odpowiedzi

Opublikowano

Jaki masz budżet i czego szukasz tzn chcesz zeby byly tanie, super na mokrym, mega trwale, czy jeszcze co?

Opublikowano

witam, co powiecie o tych oponach ktore sa lepsze ? czy to sa run flat?

-205/50/17 89W MICHELIN EXALTO PE2

-MICHELIN PILOT HX MXM4 93 V 205/50/17

Opublikowano

pilot hx to jest bardzo bardzo stara guma

Opublikowano

A co sądzicie o PIRELLI P7 205/60R15 na lato do A4 ??

Opublikowano

Mam takie oponki na lato i powiem szczerze jedne z najlepszych opon jakie miałem, ciche, pewne w każdych warunkch,na mokrym rewelacja, co do ścieralności to się nie wypowiadam za krótko na nich śmigam.

Opublikowano

ja teraz zamierzam kupic letnie Michelin Primacy HP, jakies opinie?

Opublikowano

Witam,muszę zrobić przegląd autka w Niemczech i jutro chce kupić letnie opony do felg 17.

Szukam odpowiednich opon do tych felg które będą odpowiadały wymaganiom w Niemczech chodzi mi o indeks prędkości,nośność i rozmiar.

Aktualnie na tych felgach 17 mam założone opony 225/45 jakieś beznadziejnej Japońskiej firmy,i te opony pod czas jazdy wyją.I te opony muszę wymienić.

Pilnie proszę o pomoc jakie opony kupić na moje 17 cali felgi (nie oryginalne).

Szukam takie opony na których przejdzie TUV autka w Niemczech.

Pozdrawiam

Opublikowano

Przymierzam sie do kupna opon 205/55 R16 Mysle nad tymi oponami :

Pirelli P7

Continental SportContact 2

Dunlop SP SPORT 01

Ktore polecacie, zeby byly dobre na suchym, mokrym i niescieraly sie szybko

Opublikowano

Pirelki bardziej uniwersalne wolniej się ścieraj, dunlopy i conti szybciej się będą zużywały. Jak zależy ci na komforcie to ja bym brał P7 jak na dynamicznej jeździe to conti o dunlopach różnie mówią, że niby ząbkują i ścieralność duża.

Opublikowano

No mi też Pirelli bardziej podpasowały i pewnie te zamówie. :good:

Opublikowano

W zeszczłym roku kupiłem P7 w tym samym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony :good: Po Firestone'ach komfort wrósł niebywale. Opona cicha, świetnie zachowuje się zarówno na mokrym jak i na suchym. Ścieralność... Wiele ci nie powiem, przejechałem jakieś 5.000km na nich, zużycia bieżnika jeszcze nie zauważyłem...

Opublikowano

Od jakiegoś czasu jeżdżę na Pirelli P ZERO ASIMMETRICO 235/40R18 dla mnie najlepsze opony jakie miałem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.