Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, jakie opony 215/40/18 do max 400zl mozecie smialo polecic? :hi:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepsze kilkuletnie leżaki niż "prawie nowe" roczne używki, bo wg. Michelina typowa eksploatacja powoduje 17-sto krotny wzrost szykości starzenia się opony w por. do tej przechowywanej w magazynie. Innymi słowy 3 tygodnie użytkowania odpowiada wg. nich rocznemu leżakowaniu.

Dodatkowo masz na nie co najmniej 2 lata (a nawet więcej) gwarancji a nie jakiś ochłap w postaci miesięcznej gwarancji rozruchowej :wink:

yoko daje 5 od daty prdukcji, zgadza sie ale jak wydajesz 2tys to jednak powinni miec wiedzie jaka date maja na magazynie, wtedy ja swiadomie je kupuje albo wybieram inne "swiezsze" a tu loteria, tak nie powinno byc

Opublikowano

Mam dylemat jakie opony kupić na felgi 17 szerokość 8 cali

205/45

205/50

215/50

dodam,że autem jeździ kobieta 25km do pracy.

Opublikowano

Referencyjne dla A4 B7 to 215/55R16 lub 235/45R17 więc najbliższe im pod wzgl. średnicy są 215/50R17

Opublikowano

Mam dylemat jakie opony kupić na felgi 17 szerokość 8 cali

205/45

205/50

215/50

dodam,że autem jeździ kobieta 25km do pracy.

215/50 prosze Pana :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A co powiecie o oponkach vredestein ultrac sessanta?

245/40 r18

Mam takie do kupienia z 2015 roku , ponad 6mm bieżnika za 700 zł

Co sądzicie ?

Opublikowano

Hej, przysłali mi yoko, miały ponad 3 lata z oponeo, walczę o rabat na inne opony ponieważ opony powyżej 3 lat nie są fabrycznie nowe, oferują mi goodyear asymetryczna Eagle 3, ktoś ma jakieś opinie na ich temat?

Opublikowano

A co powiecie o oponkach vredestein ultrac sessanta?

245/40 r18

Mam takie do kupienia z 2015 roku , ponad 6mm bieżnika za 700 zł

Co sądzicie ?

Poczytaj na forum jak pękają...
Opublikowano

Vrede pekaja... dunlopy pekaja... co tu kupic dobrego na lato? Co polecacie najlepszego aktualnie oprocz Conti. Sc5 szybko sie zuzywaja w stosunku do starych sc3 chyba miekka guma... Michelin Pirelli ? 245-255 35 r19... pozdro!

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Nokian, Uniroyal, Goodyear, Pirelli. Trochę tego jest.

Opublikowano

Nokian, Uniroyal, Goodyear, Pirelli. Trochę tego jest.

Goodyear masz na mysli Eagle F1 a Pirelli P Zero czy jakieś inne serie?

Zastanawiam sie tez nad zmiana ori rozmiaru 255 35 r19 97v xl ktory dala fabryka na cos wezszego bo do zawiasu 1be doszedl eibach pro kit i auto siadlo 1cm jeszcze. Co sadzicie o 245/35? W instrukcji mam 245 40 r19 ale chyba niezbyt by to wygladalo... ew 235/35 z lekkim naciagiem? :)

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano

Wymieniłem tylko producentów. Modele sobie znajdziesz tutaj, albo polecane na np. Oponeo?

Opublikowano

Mi na oponeo przysłali opony yoko starsze niż 3 lata, na zły adres, podałem dobry oni Nawalili,jak pierwszy raz kupowałem u nich było ok teraz masa błędów z ich strony, uniroyal ścierają się za***iście szybko miałem jedynie te mogę potwierdzić

Edytowane przez maciek23ms

Opublikowano

Czyli uniroyal tez skreslam...

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Dlaczego?

Opublikowano

jest logiczne ze opona oznaczona 88xl ma większą nośność niż standardowa 88

Ucho, sprawdziłeś w końcu jaki masz max. load wyrażony w kilogramach w tych swoich wzmacnianych oponach 88Y XL...? :)

560kg czy więcej?

Może wrzuć fotkę na potwierdzenie... :D

Opublikowano

A co powiecie o oponkach vredestein ultrac sessanta?

245/40 r18

Mam takie do kupienia z 2015 roku , ponad 6mm bieżnika za 700 zł

Co sądzicie ?

Poczytaj na forum jak pękają...

kurcze a ja juz je zamówiłem...

nie wiedziałem, że pękają.

Opublikowano

co myslicie o goodyear assimetric 3?

Opublikowano

co myslicie o goodyear assimetric 3?

Mam je dopiero od 1000 km, ale mogę powiedzieć, że są ciche, dobrze trzymają się drogi.

Nie testowałem na mokrym, bo coś nie chce padać :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.