Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kupiłem w tamtym roku opony continental con plus jakoś tak dałem za nówki coś około 900zł ale nie jestem za bardzo zadowolony bo np audi 1.6 na fuldach to dym idzie niezły a z tych prawie nic.

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tego co się dowiedziałem dziś od znajomego który pracuje w Hurtowni opon, i dobrze zna rynek. Poleca W rozsądnej cenie Super jakość, Opony BARUM BRAVURIS 2 GERMANY

http://moto.allegro.pl/4szt-nowe-205-55r16-barum-bravuris-2-germany-2012r-i2206580617.html

Apropo opinii polecam http://www.opony.com/szukaj-opon/osobowe-letnie-205-55-r16

Opublikowano

Do mnie juz jada Nokiany, moze uda mi sie je jutro zmienic, jak nie to w piatek, a w sobote test :)

Opublikowano
Z tego co się dowiedziałem dziś od znajomego który pracuje w Hurtowni opon, i dobrze zna rynek. Poleca W rozsądnej cenie Super jakość, Opony BARUM BRAVURIS 2 GERMANY

http://moto.allegro.pl/4szt-nowe-205-55r16-barum-bravuris-2-germany-2012r-i2206580617.html

Uwielbiam takie opisy, szczególnie to "2012 GERMANY" i seria wykrzykników. Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Bravurisy same w sobie przyzwoite, jak na swoją cenę, ale to niższa półka i niewiele dopłacając można mieć opony o znacznie lepszych parametrach. Jak choćby Fulda czy Uniroyal.

Opublikowano

Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Czy mógłby ktoś podzielić się opinią na temat opon Dębica Presto? Chciałbym na opony przeznaczyć nie więcej jak 800zł(skromny budżet studenta;)) i właśnie się zastanawiam czy lepiej kupić używki czy nówki właśnie Dębicy.

Opublikowano

Nowe Dębice. Nie dlatego, że są jakieś specjalnie dobre (aczkolwiek bardzo przyzwoite, na tym poziomie jedne z lepszych), ale dlatego, że przy małym budżecie nowa opona niższej klasy jest ZAWSZE lepszym wyborem niż używka, o której nic nie wiesz.

Opublikowano

Witam.

Panowie miał ktoś z was do czynienia z tymi oponami?

chcę kupić nowe opony do swojego klekota i zostaję przy 16". Coś takiego sobie upatrzyłem tylko nie wiem co wybrać:

http://moto.allegro.pl/sportowa-bridgestone-potenza-re050a-205-55r16-x4-i2210783547.html

http://moto.allegro.pl/nowe-205-55r16-continental-sportcontact-2-rant-i2243468475.html

http://moto.allegro.pl/nowe-lato-uniroyal-205-55r16-rainsport-2-2012r-i2226491850.html

chyba że macie coś innego dobrego....

Opublikowano

ze swojej strony polecam Pirelli P7 Cinturato :))

Opublikowano

kileeer - bez zastanowienia wybrałbym BRIDGESTONE POTENZA RE050A :decayed:

Opublikowano

Dzięki bardzo YatzeK.

Rozumiem zaletę w kupnie nowej opony nad używką. Jednak zastanawiam sie czy Dębica presto będzie lepsza niż opona używana ale lepsza jakościowo.

Zna ktoś wogóle jakąś opinię na temat tych Presto?

Opublikowano
kileeer - bez zastanowienia wybrałbym BRIDGESTONE POTENZA RE050A :decayed:

one najbardziej do mnie przemawiają...

Opublikowano

Heh, pojechalem do Katowic dzis, wracam z kina a tu snieg, a ja na letnich...ale Nokiany siwetnie sie spisaly, minusowa temperatura, a one suna ladnie, zadnych nawet najmniejszych poslizgow, cisza i spokoj :)

Opublikowano

Witam Panowie

Podłącze się do wątku i zapytam o to co myślicie na temat oponc Continental ContiPremiumContact 5, z tego co czytałem opony wygrały test ADAC w tym roku i sa uwazane za najlepsze ale nie wiem czy w tym przypadku jest warto inwestowac w takie opony, jeden klient probowal namowic mnie na Unirojale - hmm jak to ujął są nieco głosniesze ale dobrze sie trzymaja :) Teraz w autku posiadam Continenta ContiPremium i jestem z znich zadowolony. Pozostać przy tej marce czy iść w inna ?

Pozdro

Opublikowano

koledzy a co powiecie o oponach Hankook S1 EVO mam rozmiar 225/35/19

Opublikowano

dobry_k - masz kase, to kupuj, a jak masz kase ale wolisz zaoszczedzic a miec i tak super opone, wez sobie nokiany. Roznicy nie zauwazysz zapewne. A w kieszeni zostanie.

Opublikowano

No racja tez rozwazałem Nokiany hmm nawet jeden koles proponował mi Nokiana H ponoc bardzo dobra guma .... hmm nie wiem co mam o tym myslec.

Poza tym znalazlem goscia w Czestochowie ktory mi za 350zl z zalozeniem i wywazeniem sprzeta takiego Continentalka .... 5 :) i bardzo mnie to przekonuje

Opublikowano

witam, Panowie jutro mam zamiar jechac po opony po wielu przeczytanych tutaji nie tylko wypowiedziach zdecydowalem sie na uniroyal rainSport 2 225/45 r17 czy to dobry wybor ? a moze cos innego sam juz nie wiem:) moze ktos mi cos doradzi? pozdrawiam

Opublikowano
witam, Panowie jutro mam zamiar jechac po opony po wielu przeczytanych tutaji nie tylko wypowiedziach zdecydowalem sie na uniroyal rainSport 2 225/45 r17 czy to dobry wybor ? a moze cos innego sam juz nie wiem:) moze ktos mi cos doradzi? pozdrawiam

kolego jeśli chodzi o rainSporty to opona bezapelacyjnie dobra na deszczowe dni, jeśli chodzi o trzymanie na suchym to jest troszke bardziej z tyłu niż konkurencja:wink:

Opublikowano

Tydzień temu zmieniłem na Goodyear Eagle F1 215/45R17. W tej cenie były też chyba Toyo Proxes T1R.

http://cokupic.pl/produkt/Goodyear-Eagle-F1-Gsd3-21545R17-91-Y

Jestem zadowolony. Podczas przejazdów przez niewielkie "zbiorniki wodne" auto zachowuje się bardzo dobrze. Nie zarzuca, nie ściąga. Nawet podczas jazdy po śniegu autko ładnie się trzymało.

Zobaczymy ile wytrzymają :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.