Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Bieda w środku bo nawet tempomatu niema :tongue4:

jest tempomat :tongue4: :> zobacz na zdjęciu z boku wnętrza, przełącznik niżej kierunkowskazów :rolleyes:

Coś nie widać na tym zdjęciu :tongue4:

Przydaje się nawet i w PL tylko trzeba pamiętać że się go ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba wiedziec gdzie patrzec za tempomatem, jest na zdjeciu, widac jak byk... i sie przydaje, mam i uzywam na autostradzie. Gratuluje pieknego autka, pozdr.

rowniez mam tempomat i go uzywam nawet w miescie :) Jak sie potrafi to sie korzysta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę carfit gdybym nie czytal twojego watku na SIPie to bym sie ciebie tu nie spodziewal ale widze ze zadzialales szybciej niż myslalem a w dodatku z takim pojazdem to jak najbardziej wypada :wink4:

Edwin auto mega :good: mam nadzieje ze będziesz zadowolony i dostarczy cie wielu wrażeń !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba wiedziec gdzie patrzec za tempomatem, jest na zdjeciu, widac jak byk... i sie przydaje, mam i uzywam na autostradzie. Gratuluje pieknego autka, pozdr.

AUTO BAJKA:) KOLOR SLICZNY WNETRZE WYJEB... W KOSMOS!!:) no i ten motorek ryczace 4.2 bah ... boski samochod , najlepszy jaki tu widzialem .

CO do tempomatu ... mnie osobiscie przydal sie pare razy ale ogolnie uwazam ze moglbym go nie miec - nie no szpan jset ustawiam predkosc zdejmuje noge z gazu i fajnie ale ...1. usypia na autostradzie czego doswiadczylem po przerobieniu 1600km ( na ktotkie do 400-500 km po autostradzie moze sie przydawac ale powodowuje ospalosc). 2. nie jest to oszczedny wynalazek w sensie spalania . 3. wole miec pelne panowanie nad samochodem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dawno kumpel jarał się że widział Kuzaja jak jechał w białej RS4, już wiem która to była :kox:

Gratki :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 3 tys. km i powiem tak: RS4 jest rewelacyjne !!! odkryłem co prawda kilka wad ale da sie przeżyć . :evil: m.inn. nie nadaje się na kręty tor, pomimo wyłączenia ESP , w krytycznej sytuacji i tak działa, trzeba wyjąc bezpiecznik :rolleyes:, ma trochę mało schowków na pierdoły, troche za mały zbiornik paliwa , to tyle co zdązyłem zauważyć.

Jesli chodzi o silnik, trakcje, komfort, to rewelacja :good: Jechałem razem z kolegą do wawy , on STI po remapie 330 KM , 490 Nm , i nie ma żadnych szans ! Ja spalanie 17lit, on ponad 25 :evil:, i wychodził z auta jak pijany :polew:

Fotele Recaro, to majstersztyk , po przejechaniu prawie ciągiem 800km, nic mnie nie boli i nie wychodze z auta jak paragraf :evil:

Jednym słowem RS4 wart jest tych pieniedzy bez wątpienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 3 tys. km i powiem tak: RS4 jest rewelacyjne !!! odkryłem co prawda kilka wad ale da sie przeżyć . :evil: m.inn. nie nadaje się na kręty tor, pomimo wyłączenia ESP , w krytycznej sytuacji i tak działa, trzeba wyjąc bezpiecznik :rolleyes:, ma trochę mało schowków na pierdoły, troche za mały zbiornik paliwa , to tyle co zdązyłem zauważyć.

Jesli chodzi o silnik, trakcje, komfort, to rewelacja :good: Jechałem razem z kolegą do wawy , on STI po remapie 330 KM , 490 Nm , i nie ma żadnych szans ! Ja spalanie 17lit, on ponad 25 :evil:, i wychodził z auta jak pijany :polew:

Fotele Recaro, to majstersztyk , po przejechaniu prawie ciągiem 800km, nic mnie nie boli i nie wychodze z auta jak paragraf :evil:

Jednym słowem RS4 wart jest tych pieniedzy bez wątpienia :hi:

a ile pali ci po mieście,powiedzmy w chwilach,kiedy niema za dużo korków,bo w korkach to i diesel spali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 3 tys. km i powiem tak: RS4 jest rewelacyjne !!! odkryłem co prawda kilka wad ale da sie przeżyć . :evil: m.inn. nie nadaje się na kręty tor, pomimo wyłączenia ESP , w krytycznej sytuacji i tak działa, trzeba wyjąc bezpiecznik :rolleyes:, ma trochę mało schowków na pierdoły, troche za mały zbiornik paliwa , to tyle co zdązyłem zauważyć.

Jesli chodzi o silnik, trakcje, komfort, to rewelacja :good: Jechałem razem z kolegą do wawy , on STI po remapie 330 KM , 490 Nm , i nie ma żadnych szans ! Ja spalanie 17lit, on ponad 25 :evil:, i wychodził z auta jak pijany :polew:

Fotele Recaro, to majstersztyk , po przejechaniu prawie ciągiem 800km, nic mnie nie boli i nie wychodze z auta jak paragraf :evil:

Jednym słowem RS4 wart jest tych pieniedzy bez wątpienia :hi:

a ile pali ci po mieście,powiedzmy w chwilach,kiedy niema za dużo korków,bo w korkach to i diesel spali?

ok. 20l/100[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 08:16_________________________________________________Wklejam parę ładniejszych zdjęć :)

http://carfit.fotosik.pl/albumy/554044.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW masz może wgrany update softa przez serwis?

Nie mam pojęcia :shocked:, a co on daje , ewentualnie eliminuje ? robią to na gwarancji ?

Robią to wszystkim RS4 aczkolwiek nie muszą klienta o tym powiadamiać(moga wgrać nowego softa podczas rutynowego przeglądu). Nowy soft obcina trochę moc i moment w całym zakresie niestety :( Sprawdzone na 3 RS-ach,nasze wykresy nakładały się na siebie więc innej możliwości nie ma. 3 auta z IDENTYCZNYM niedoborem mocy raczej się nie zdarzają.

Na szczęście można wrócić do wcześniejszego softa :evil:, pytanie tylko jak to się ma u Ciebie bo Ty z tego co widzę masz gwarancje.

Niestety nikt ze znajomych w audi nie mógł odpowiedzieć na pytanie-po co wgrywać nowy soft.Nie wiedzieli też o przycięciu mocy i momentu. Czyżby coś się im w Rs-ach ukręcało i dla spokoju ducha pościągali trochę? Jeżeli tak to baardzo nie fair wobec klienta.

Znajomy z pewnej gazety juz się tym zaineresował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy jset w modzie
moda jak kobitka, zmienną jest :decayed:

1 RS4-y była sedan... :gwizdanie:

co do mody tez mam swoje zdanie na ten temat:). Nie mowie ze to moj ulubiony kolor bo jest modny ale przyznaje ze wyglada super.

a co do 1szego rs4 to ...ciekawe wydawalo mi sie ze pierwszy wlasnie byl kombi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:

Model rs4 jest pochodna rs2 ktore bylo produkowane jako avant. RS4 to nic innego jak rozbudowane i poprawione s4- (ktore bylo sedanem), ale RS4 b5 bylo produkowane tylko w wersji kombi. RS4 b6 tez byl produkowany jako kombi. Dopiero model b7 jako pierwszy w RS4 otrzymal sedana- zapewne nie chcialo im sie modyfikowac budy avanta a ze s4 byl sedanem podrasowano silnik zawieszenie i wio - rynek czeka. potem byl dopiero kombi - wiecej przerobek.

Dlatego nie masz racji mowiac ze pierwszy rs4 byl sedanem - tak byl ale rs4 b7.

Wiec nawiazujac do histori modelu RS2 i RS4, ja uznaje RS4 jako kombi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam - ale nie zbaczajmy z tematu przepięknej furki naszego kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...