Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym założyć do mojej a4 b7 1.8t BFB instalację gazową. Lokalny gazownik zaproponował mi taki zestaw:

AG Zenit Pro OBD

Wtryski Hercules lub Hana

Reduktor KME Silver lub Tomasetto Antartic Super.

Co sądzicie o takiej instalacji do tego silnika? Które elementy wybrać? Silnik niezmęczony, udokumentowane 165tys. 

Edytowane przez luknor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie pchał w jakieś dziwne wynalazki, nie możesz założyć sobie staga, który jest sprawdzony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę założyć cokolwiek, to poleca dobry gazownik, gdzie już iluś moich znajomych robilo gaz i są zadowoleni.
O stagu jest dużo ale chciałbym się dowiedzieć o tym zenicie czy jest coś wart. Może akurat ktoś używa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejść na lpg-forum i tam się rozeznać w temacie.

Zresztą powiedz mi co taki zenit pro będzie miał lepszego niż np stag czy lpg tech ? Inna obudowa komputera i inna szata graficzna Cię interesuje? Nie interesuje Cię to, żeby auto jeździło bez problemu? :D

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej cenie ten zestaw ? 

Jeśli w podobnej jak za Staga to nie ma co eksperymentować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2800 zł. Ma np OBD. Nie wiem jak stag czy LPG tech.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luknor napisał:

2800 zł. Ma np OBD. Nie wiem jak stag czy LPG tech.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bez komentarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś dużo . 

Za staga krzyczą średnio 2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza [emoji3]

Może jednak?
Taką propozycję dostałem i chciałbym wiedzieć czy warto czy nie. Ale skoro odpowiedź na każde pytanie ma być "stag i koniec" to po co ten wątek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci podaję przykłady najbardziej rozpowszechnionych instalacji LPG, które są bardzo dobrze znane i są sprawdzone a co najważniejsze działają bez zarzutu.

Napisałem Ci wcześniej, zaglądnij na lpg-forum, tam się na pewno dowiesz. Tylko jak zaczniesz się zagłębiać w temat to wyjdzie na to, że nic nie założysz :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luknor napisał:

Może jednak?
Taką propozycję dostałem i chciałbym wiedzieć czy warto czy nie. Ale skoro odpowiedź na każde pytanie ma być "stag i koniec" to po co ten wątek?

Ja osobiście mogę polecić stag 4 qbox, reduktor ac r01 i wtryski ac w03 montowane pojedynczo, co nie jest bez znaczenia. Jest to chyba jeden z najbardziej rozpowszechnionych zestawów, który sprawuje się znakomicie i ma dobrą cenę do jakości. Prócz prawidłowego montażu ważne jest strojenie i czy ten Twój gazownik dobrze ogarnia 1.8t? bo dla niektórych to niesamowite wyzwanie:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ogarnia ale jestem otwarty. Do Gliwic nam tyle samo co do Częstochowy i Opola więc będę szukał w tych okolicach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Silesia Car możesz walić w ciemno,możesz też udać się do Browko w Strzelcach Opolskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię w oba miejsca, do strzelec mam rzut beretem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy założysz zenita czy staga czy lpgtecha nie ma znaczenia. Wszystkie instalacja są dobre i mają swoje zalety/wady, ale poprawny montaż i dobre strojenie pozwala bezproblemowo każdą z nich użytkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś dobre zakłady Trójmiasto i okolice?  Słyszałem od znajomego że elektromechanika pojazdowa rafi dobrze zakłada lpg. W audi obecnie 163km, ale planuję min. 200km ew. 240km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o  Vanosie podobno są różne opinie na lpg forum :facepalm: chociaż to są stare opinie z x lat, zastanawiam się :kwasny: 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...