Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B7 machał


mk2michal1993

Rekomendowane odpowiedzi

z chęcią zobaczę rs'a z taką kierownica :wink: ktoś poprostu przykleił znaczek z rs nic więcej

Otóż to. ; )

Nic nie przyciera przy tym et. No ale ty wiesz pewnie lepiej bo ty akurat tym autem jezdzisz :)

Właściciel spięty jak plandeka na żuku. Akurat coś wiem o gumie 235/35 na feldze 9,5j i stąd moja ciekawość w temacie. I nie pytałem o jazdę na wprost gdybyś miał jakieś wątpliwości. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią zobaczę rs'a z taką kierownica :wink: ktoś poprostu przykleił znaczek z rs nic więcej

Otóż to. ; )

W RS 4 było kilka kierownic do wyboru :whistling: była multi cała w skórze perforowanej z znaczkiem oraz okrągłą poduchą i przyciskiem S itd.

http://m.finn.no/car/used/ad.html?finnkode=75367061

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ten link nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to kiera kombinowana. Ale jeśli faktycznie tak było jak mówisz to spoko, no offence. :hi:


Zewnętrznie jest kosa. Co to za folię na szybach masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etka niby pokazuje że tak jest. Ale jest to i tak i tak zwykła multifunkcja tyle że była brana do eresa.

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etka niby pokazuje że tak jest. Ale jest to i tak i tak zwykła multifunkcja tyle że była brana do eresa.

Ona była w standardzie za kiere z okrągłą poduchą trzeba było dopłacać :)

Znalazłem starą broszurę RS4 B7 na kompie

g8sg2c59.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PATRZ CO STOI W TLE :D (4 ZDJECIE)

http://allegro.pl/bmw-e36-328i-cabrio-german-1998r-exclusiv-i6189155362.html

Edytowane przez Bartucha1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią zobaczę rs'a z taką kierownica :wink: ktoś poprostu przykleił znaczek z rs nic więcej

Otóż to. ; )

Nic nie przyciera przy tym et. No ale ty wiesz pewnie lepiej bo ty akurat tym autem jezdzisz :)

Właściciel spięty jak plandeka na żuku. Akurat coś wiem o gumie 235/35 na feldze 9,5j i stąd moja ciekawość w temacie. I nie pytałem o jazdę na wprost gdybyś miał jakieś wątpliwości. ; )

no wlasnie masz 9.5 cala a ja mam 9. Duzo osob sie zdziwilo ze nic nie przyciera na zakretach , chcesz sprawdzic prosze przyjedz moge ci pokazac:)

Nie spiety tylko nie lubie takich docinek jak w sumie kazdy :)

Kiera musi byc ori nawet jest nr org od srodka przed kupnem wszystko sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, czarny dobrze tu pasuje :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie masz 9.5 cala a ja mam 9

Owszem, różnica w szerokości ale również w osadzeniu. Wg kalkulatora Twoje felgi są 2mm bardziej wysunięte na zewnątrz niż moje i o to ta cała moja pogawędka. Masz też chyba trochę bardziej skręcony gwint to się koło schowało i to też różnica. :)

Nie spiety tylko nie lubie takich docinek jak w sumie kazdy :)

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie masz 9.5 cala a ja mam 9

Owszem, różnica w szerokości ale również w osadzeniu. Wg kalkulatora Twoje felgi są 2mm bardziej wysunięte na zewnątrz niż moje i o to ta cała moja pogawędka. Masz też chyba trochę bardziej skręcony gwint to się koło schowało i to też różnica. :)

Nie spiety tylko nie lubie takich docinek jak w sumie kazdy :)

:thumbup1:

no widzisz wiec nie ma co sie dziwic ze mi nie przyciera :) a jakie ty kolo masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :good: wpadaj na spoty kujawsko-pomorskie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema w ostatnia sobote wstałem o 7 i pojechałem passatem w kombi ojca po fotele+ kanapa recaro od s4 oraz kompletny sufit :D trasa była do Warszawy gdzie mam jakieś 220km w jedna wróciłem jakoś po 13 i od razu zabrałem się do montażu :) w którym pomagała mi bardzo dzielnie dziewczyna :) co mnie bardzo cieszy.

Wszystko ładnie pięknie tylko nie pasowało mi lusterko bo dostałem od b6.

No i w sobote czeka mnie ciecie ściany miedzy kanapa a bagażnikiem i przerobienie mojego tyłu na składany :) graty już jada powinny być dzisiaj nawet , auto stanie się bardziej funkcjonalne . Mam nadzieje, że pójdzie gładko :D

Mam tutaj dwie fotki więcej wrzuce jak zrobie ten tył i skóre odświeże bo troche tego potrzebuje .

rtop8knv.jpg

txqat6fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz srodek bedzie sie mega prezentowal! Czekamy na lepsze foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. :thumbup1: Sam poluję na Recaro ale w pół skórce. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem Cię, razem z Low Division, w Toruniu :) baaaaaardzo ładnie prezentuje się w ruchu :good: musisz koniecznie wpaść na spot kuj-pom, chętnie obadam to auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. :thumbup1: Sam poluję na Recaro ale w pół skórce. :slina:

Sam chcialem pol skore ale zrezygnowalem :P lepsze to niz wcale :D

ostatnio widziałem Cię, razem z Low Division, w Toruniu :) baaaaaardzo ładnie prezentuje się w ruchu :good: musisz koniecznie wpaść na spot kuj-pom, chętnie obadam to auto :)

tak bylismy w piatek wrocilem do domu o 3 a o 7 wyjezdzalem juz do Warszawy po te graty:D

wielkie dzieki za zaproszenie i mile slowa :D mogles podejsc pogadac czy cos jesli bylem na spocie.

daj jakis namiar czy cos zebym wiedzial kiedy sa to bym wpadl jakby co:)

Ja sie bardzo czaje i bym z checia sie przejechal na Łódzkie zloty audi , tylko nie ma z kim narazie a fajnie by bylo na pare aut poleciec.

5gkbjuko.jpg

Dzisiaj strzelilem cos takiego :)

Doszla również paczka z zestawem colourlock i jutro bede mial troche roboty jak ogarne wszystko beda jakieś ciekawsze zdjecia :)

Edytowane przez mk2michal1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mogles podejsc pogadac czy cos jesli bylem na spocie.

widziałem Cię podczas przejazdu przez Toruń, jechałem z naprzeciwka :)


daj jakis namiar czy cos zebym wiedzial kiedy sa to bym wpadl jakby co:)

informacje o spotach znajdują się tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/81-kujawsko-pomorskie/:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...