Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

I takie lustro to ja szanuję :D:D : D

Jak oceniasz tą powłokę? Jak z nakładaniem? 

Pytam ponieważ jak zrobi się w końcu trochę cieplej będę robił onestep u siebie i kładł powłokę tylko jeszcze miotam się wewnętrznie jaką. 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

Jezeli chcesz, moge pomoc zalatwic 9H i Light z CeramicPro. 

Opublikowano
57 minut temu, muunv napisał:

Jezeli chcesz, moge pomoc zalatwic 9H i Light z CeramicPro. 

Daj znać na PW jaka cena bo tak jak powiedziałem cały czas szukam. 

A jak z nakładaniem? Dobrze się kładzie?

Opublikowano
  • Autor

Crystal Infinity SHIELD kladzie sie świetnie, naprawde warto zainwestowac, samochod od razu sie inaczej prezentuje i efekt jest dlugotrwaly. Ceramic PRO tez spoko ale jak nigdy nie kladles ceramiki to nie polecam samemu robić. Lepiej zainwestuj w Crystal Infinity Pi, polozenie dziecinnie proste...

Opublikowano
W dniu 12.04.2019 o 14:54, niwet napisał:

Nie latamy, a jak już jadę sam to bardzo rzadko na Grunwald bo wybieram kfc na Matarni :D 

Ten zlot na ogół jest totalną kichą, ale nawet jeśli jakimś cudem chciałoby mi się  jechać to nie wiem czy zdążę w sobotę poskładać do końca wnętrze samochodu

Krystian nie za bardzo jeździ na takie "spoty" 

Wiem o co chodzi, pytam tak z ciekawości.

Swoją drogą rolek RS 4 nie sprzedajesz? :whistling:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, po dlugim czasie. W koncu na auto wpadły wymarzone od początku światła ledowe z Audi A6 C6 na tył. Zrobiłem tez tak ze w klapie pali sie stop jak w oryginale:

wjAKzbfl.jpg

XZCTqAml.jpg

osOEalcl.jpg

mcIrPi5l.jpg

oUFcDUCl.jpg

v6gob8Hl.jpg

Poza tym dalej się świeci:

SOaSXsBl.jpg

bYsPC3Dl.jpg

zx4gO14l.jpg

Opublikowano

Bardzo fajnie te lampy wyglądają. Sam robiłeś? Od dłuższego czasu chodzą mi one po głowie, ale nie wiem czy poradzę sobie z przerobieniem. Na pewno trzeba mieć duże zdolności manualne.

Nie myślałeś może o zmianie kierownicy na nowszą z okrągłym airbagiem?

Opublikowano

Lampki mega :oklasky:

Opublikowano

Super efekt:thumbup:od razu auto odmłodniało?

Opublikowano

Lampki elegancki ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Autko zrobione ze smakiem i stylem :)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego dużo jest roboty z tymi lampami Led od a6 żeby przeszczepic 

Opublikowano
13 minut temu, zbyszek777 napisał:

Kolego dużo jest roboty z tymi lampami Led od a6 żeby przeszczepic 

Nawet nie pytaj ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi szuka nowego właściciela. Wszystko z wyposazenia zostawiam jak jest, w idealnym stanie. W razie ofert prosze pisac PW ;)

 

Woj pomorskie

Kościerzyna

 

 

Opublikowano

Jak to? O.o

Opublikowano
  • Autor

Cos nowego trzeba modzic bo tu juz 120% zrobione ;)

 

Edytowane przez blade13

Opublikowano

Szczerze? Z miłą chęcią sprzedałbym swoją B7 i brał A4 @blade13 która jest nieziemsko dopieszczona oraz jest zarąbistą bazą na dalsze modyfikacje, choć ogólnie  za dużo to się nie dołoży :decayed:

Edytowane przez niwet

Opublikowano

Ciekawe co masz za pomysl na nowe auto :)

Opublikowano

Lampy sprzedajesz osobno? ??

Opublikowano
Godzinę temu, karol1981 napisał:

Lampy sprzedajesz osobno? ??

A co z twoimi????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.