Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jestem posiadaczem Audi A4 B6 2.0, spotkała ostatnio mnie bardzo niemiła niespodzianka. W niedzielę gdy wróciłem z trasy (ok 160km) normalnie jeździłem samochodem po mieście (odpalanie i gaszenie) 0 problemów, po zostawieniu samochodu na noc i próby odpaleniu nad ranem samochód nie może zapalić. Rozrusznik normalnie pracuje, vag nie pokazuje specyficznych problemów z silnikiem, gdzie mogę szukać jakiejś przyczyny dalej ?

Opublikowano

Masz LPG ?

Opublikowano

Może puszcza reduktor przez co mieszanka jest za bogata i zalewa. Dlatego długo kręci.

Opublikowano
  • Autor

Raczej nie, on kręci ciągle bez skutku, ale dla pewności wylacze dzisiaj calkowicie gaz i zobacze czy reaguje

Opublikowano

Miałem podobnie,pomogła wymiana czujnika temperatury silnika.kupilem czujnik febiego i problemów brak pali od dotknięcia

Opublikowano
  • Autor

Ok, ale jak czujnik pada to przypadkiem VAG nie powinien mi tego wypluć w błędach ?

Opublikowano

Raz wywali raz nie . Musiał byś sprawdzić wskazania temp na liczniku i na ECU . Bo w tym czujniku są dwa jeden od ECU drugi licznik. Możesz spróbować go odłączyć i spróbować odpalic

Opublikowano

Ni błędu nie wywołało.kup czujnik febiego za ok 35zeta i będzie po problemie

Opublikowano
  • Autor

Witam, udało jedynie mi się wczoraj wyjąć ten czujnik bez odpięcia kabli niestety nic nie pomogło, podejrzewam że trzeba go całkowicie usunąć i wtedy próbować odpalić ?

7kmy4kcs.jpg

Opublikowano

Sama wtyczkę było odłączyć . W sumie jak masz go wyjętego to kup nowy i podmien dużo nie kosztuje

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie bardzo mogłem odlaczyć mało miejsca do manewru tam jest, teoretycznie powinno wystarczyć samo wyjęcie czy także trzeba odpiąć i powinien dopiero odpalić jeżeli to czujnik ?


Eh wymieniłem czujnik i dalej tylko kręci, jeszcze jakieś sugestie ?

Edytowane przez adrian91bp

Opublikowano

Mam podobny problem wymieniałem czujnik i nic nie pomogło ratujcie co robić dalej ?!

Opublikowano

A może świece? Albo bardziej przewody zapłonowe do świec? Kiedy je ostatnio wymieniałeś?

Opublikowano

Ten silnik nie ma przewodów zapłonowych. Sprawdź na LPG czy odpali, oczywiście jak masz załączony tryb awaryjny w sterowniku gazu. Jak kręci i nie odpala to znaczy że nie dostaje iskry/paliwa ew. czujnik położenia wału bo może on nawalił.

Opublikowano

może za mały dopływ paliwa ? pompa paliwa ? filtr paliwa wymieniany ?

może grzebałeś coś w aucie i nie podpiąłeś czegoś z dolotu ? (ostatnio u kolegi miałem taki przypadek :D )

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

panowie mi tez na zimnym nie odpala..

wymieniłem pompę paliwa i dalej nic

pomóżcie..

filmki jak zachwouje się przy odpaleniu

https://m.youtube.com/watch?v=gWYYQiqBZWs&feature=youtu.be

Opublikowano

A może rozrusznik siadł?  A dokładniej bendiks? Gdy on pada zazwyczaj tak się dzieje. Pytanie tylko czy jak odpalacie to kręci łatwo czy ma jakieś opory? 

Opublikowano

kręci dobrze , audi w gazie mam ma cos wspólnego?

rozrusznik dobry.. Przekaźniki sprawdzone..

Edytowane przez leszczu0912

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.