Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A ta esa stoi u Damiana, rdza rdza

i problemy z silnikiem :gwizdanie:

ta niebieska :mysli: to juz sie nagłupiał ktoś :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ta esa stoi u Damiana, rdza rdza

i problemy z silnikiem :gwizdanie:

ta niebieska :mysli: to juz sie nagłupiał ktoś :gwizdanie:

Srebrna

Opublikowano
  • Autor

A ta esa stoi u Damiana, rdza rdza

i problemy z silnikiem :gwizdanie:

ta niebieska :mysli: to juz sie nagłupiał ktoś :gwizdanie:

Srebrna

aaa ta esa jest zaniedbana na maxa :thumbdown: myślałem ze namierzyłes ta niebieską, przed zimą niexle głupiał po rykach tym

Opublikowano

Nigdy nie widziałem tej niebieskiej.

Srebrną często widzę, u Damiana :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nigdy nie widziałem tej niebieskiej.

Srebrną często widzę, u Damiana :wink4:

Srebrna ma koleszka od ociepleń, ksywka "Uwe" czasem u mnie pod blokiem stoi, a tą niebieską niewiem kto jeżdzi ale kolor pelican blue swoje robi :slina:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________Jutro spocik pod mleczarnią bądź kebabem 15-17 :wink4: kwestia ugadania tele :)

Opublikowano

Nigdy nie widziałem tej niebieskiej.

Srebrną często widzę, u Damiana :wink4:

Srebrna ma koleszka od ociepleń, ksywka "Uwe" czasem u mnie pod blokiem stoi, a tą niebieską niewiem kto jeżdzi ale kolor pelican blue swoje robi :slina:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________Jutro spocik pod mleczarnią bądź kebabem 15-17 :wink4: kwestia ugadania tele :)

kto bedzie?
Opublikowano
  • Autor

Nigdy nie widziałem tej niebieskiej.

Srebrną często widzę, u Damiana :wink4:

Srebrna ma koleszka od ociepleń, ksywka "Uwe" czasem u mnie pod blokiem stoi, a tą niebieską niewiem kto jeżdzi ale kolor pelican blue swoje robi :slina:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 17:08_________________________________________________Jutro spocik pod mleczarnią bądź kebabem 15-17 :wink4: kwestia ugadania tele :)

kto bedzie?

same lubelskie rezacze :decayed:

Opublikowano

same lubelskie rezacze :decayed:

chyba wim z jakiej to okazji ten spontan :D

Opublikowano
  • Autor

same lubelskie rezacze :decayed:

chyba wim z jakiej to okazji ten spontan :D

dobrze myślisz :decayed:

Opublikowano

dobrze myślisz :decayed:

będą kreski? :decayed: czy tylko "kto ma ładniejszy wykres" :decayed:

Opublikowano

Dla mnie mogą być i kreski a nawet rolki :)

Opublikowano
  • Autor

dobrze myślisz :decayed:

będą kreski? :decayed: czy tylko "kto ma ładniejszy wykres" :decayed:

vectra tylko czeka :decayed: ze 3 miechy temu jak jeszcze był śnieg szczyscili naszą całą ustawke :kox: 4 samochody wyłapane w ciagu godziny :wallbash: ale obeszło sie bez mandatów :notworthy:

Opublikowano

same lubelskie rezacze :decayed:

chyba wim z jakiej to okazji ten spontan :D

a ja nie wiem ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:35_________________________________________________ale widzę że fotki są ze starego spota

:good:

P1340246.jpg

Opublikowano

dobrze myślisz :decayed:

będą kreski? :decayed: czy tylko "kto ma ładniejszy wykres" :decayed:

bendom sie chwalic kto ma wiekszego :naughty: njutona :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobrze myślisz :decayed:

będą kreski? :decayed: czy tylko "kto ma ładniejszy wykres" :decayed:

bendom sie chwalic kto ma wiekszego :naughty: njutona :kox:

:good: to wezme i swój wykres :evil:

Opublikowano

ja swoj równiez wezme :kox::decayed:

Opublikowano

ja swoj równiez wezme :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

też jedziesz? :)

Ptaszki siusiaki z Kowim na czele kto z LRY na wojewódzki zaleci? Kowi "wyjątkowo" widzę nie może? :decayed::bag::naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja swoj równiez wezme :kox::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

też jedziesz? :)

Ptaszki siusiaki z Kowim na czele kto z LRY na wojewódzki zaleci? Kowi "wyjątkowo" widzę nie może? :decayed::bag::naughty:

na dzień dzisiejszy chyba masz racje :decayed:

Opublikowano

Ale Ty Kowi wyjątkowy jesteś :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Ale Ty Kowi wyjątkowy jesteś :rolleyes:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.